Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Diadema
smoki_boos
Postuar nė: 13.05.2006, 14:42
Quote Post

Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 1131
Bashkangjitur: 10.05.2006

hey njerez pashe qe dikush se dishit per \TROJEN/ e tash po ju pyes a e dini edhe per nji grup tjeter kosovar rock alternative band quhet /DIADEMA/ e nose nuk e dini mundet edhe me mesu edhe besoni si troja si diadema jan shuem te smut ata qe e dijn rockun kan mu befasu e bash kisha dashte me dit se sa pretj juve e dijn per diademen

e respekt per te gjithe juve qe e dini dhe qe se dini e kush se din do ta mson per ato mos te ja nin hiq se ka njerez qe e dijn respekt per te gjithe ata qe studijojn shqip
PM
SySTeM_oF_A_DoWn
Postuar nė: 13.05.2006, 23:23
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Postime: 234
Antari Nr: 1009
Bashkangjitur: 12.04.2006

Une per qeta kam ndegju , kshtu , qe kan fol njerzit per ta , mirpo skam ndegju kurr asnji keng te trye , sme ka ra rasti ..ok me te mira ...

----------------------------------------
RockMetal4ever
PM
Lediani
Postuar nė: 14.05.2006, 13:16
Quote Post

Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006

Une nuk e di?
PM
shkup_kercovari
Postuar nė: 15.05.2006, 08:58
Quote Post

Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006

DIADEMA.....??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PERSHNDETJE shoku
Me vjen mire qe rinis shqipatare i intereson Rocku
Mirepo pse mirresh me grupe qe jane ANONIMUS ne rockun shqiptare,tashi te fillojme ti numroj se sa''bende"ateher do na dalin shume.....
Nuk e ke gjet vendin se ku tu bejsh marketing,ky eshte forum lale

Respekte per cdo njerin
PMUsers Website
smoki_boos
Postuar nė: 15.05.2006, 13:38
Quote Post

Miku i ri
*

Postime: 6
Antari Nr: 1131
Bashkangjitur: 10.05.2006

hey njerez pe shoh qe dikush pe dika per diademen edhe s ka ngu keng te tyne por s ka problem se e ka rastin edhe tash e tutje do ta ngoj dikush pranon qe se din por dikush thot se po boj marketing...... perkundrazi nuk osht marketin se nuk jam ndonji i aferm prej antarve te bendit por vetem deshta me fol bash per grupe anonime e me ju dhon rastin edhe atyne qe bojn muzike te mire me bo rock njerez se qashtu muna me ngrit rockun ton e kujt i pengon tema mundet mos me fol hiq rreth saj,,, e kush don me dit ma shume per diademen kish me qen mire me tregu ose qe po ju tregoj une ma heret linkun ku mundeni me mesu rreth diademes edhe mi shkarku kanget www.diademaonline.com
qaty i keni krejt rreth diademes e kerkoj falje kujt i kam pengu e kujt i ka ardh mire per qe kam bo nji sen per me ngrit rockun tone aty ku duhet flm per mbeshtetje e suksese njerez kalofshi mire
may be pace upon u
PM
Quasimodo
  Postuar nė: 16.05.2006, 20:19
Quote Post

Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Postime: 20
Antari Nr: 1028
Bashkangjitur: 15.04.2006

Citim (smoki_boos @ 15.05.2006, 13:38)
hey njerez pe shoh qe dikush pe dika per diademen edhe s ka ngu keng te tyne por s ka problem se e ka rastin edhe tash e tutje do ta ngoj dikush pranon qe se din por dikush thot se po boj marketing...... perkundrazi nuk osht marketin se nuk jam ndonji i aferm prej antarve te bendit por vetem deshta me fol bash per grupe anonime e me ju dhon rastin edhe atyne qe bojn muzike te mire me bo rock njerez se qashtu muna me ngrit rockun ton e kujt i pengon tema mundet mos me fol hiq rreth saj,,, e kush don me dit ma shume per diademen kish me qen mire me tregu ose qe po ju tregoj une ma heret linkun ku mundeni me mesu rreth diademes edhe mi shkarku kanget www.diademaonline.com
qaty i keni krejt rreth diademes e kerkoj falje kujt i kam pengu e kujt i ka ardh mire per qe kam bo nji sen per me ngrit rockun tone aty ku duhet flm per mbeshtetje e suksese njerez kalofshi mire
may be pace upon u

...dhe ti punon per SOROSIN-departamentin e rockut ha?? sa patetike....hahahahaha
PM
melcheh
Postuar nė: 03.02.2007, 16:22
Quote Post

Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Postime: 18
Antari Nr: 5611
Bashkangjitur: 03.02.2007

po more qysh skom ndegju
ani kongen :Jakup Ferri shum e smut
PM
Senatori_TeT
Postuar nė: 04.02.2007, 05:49
Quote Post

Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007

diadema????never heard,shpresoj bile asnjehere te mos me bjen rasti t'i degjoj...

----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
P.Floyd
Postuar nė: 29.07.2007, 16:36
Quote Post

Miku i ri
*

Postime: 4
Antari Nr: 8675
Bashkangjitur: 29.07.2007

Citim (smoki_boos @ 13.05.2006, 14:42)
hey njerez pashe qe dikush se dishit per \TROJEN/ e tash po ju pyes a e dini edhe per nji grup tjeter kosovar rock alternative band quhet /DIADEMA/ e nose nuk e dini mundet edhe me mesu edhe besoni si troja si diadema jan shuem te smut ata qe e dijn rockun kan mu befasu e bash kisha dashte me dit se sa pretj juve e dijn per diademen

e respekt per te gjithe juve qe e dini dhe qe se dini e kush se din do ta mson per ato mos te ja nin hiq se ka njerez qe e dijn respekt per te gjithe ata qe studijojn shqip

DiademA nuk bojn alternative rock,larg saj :).
Turp eshte per rock-erat mos me dite asni fjale me shkru per kete grup te madhe,qe me te gjitha forcat e tyne mundohet ta mbajn gjalle Metalin ne rock skenen shiptare :D.
-Muzika qe e kultivojn keta i perket zhanrit heavy/thrash metal,deri tani ka te realizume per 5 kange,punimet per album perfundojn ne vjeshtm ndersa gjirimet per spotin e ri kane mbaru,tash eshte duke u bere montazha,foto nga videospoti i ri

Fotografi e jashtme

Shpendi eshte vokalist,edhe nder vokalistet me te mire momental,nese nuk besoni keni mundesi mi degju kanget ne kete link www.diademaonline.com

Cheers
PM
gentoar
Postuar nė: 29.07.2007, 23:23
Quote Post

Postime: 71
Antari Nr: 6227
Bashkangjitur: 09.03.2007

shih, kta qe knojn me qiftelija te hekurta , edhe qe kan ka ni killa hekur ne vesh :)
PMEmail Poster
artina
Postuar nė: 30.07.2007, 19:28
Quote Post

Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007

as une spaskam ndegju kurre per kete grup.Tash pse jan be shum grupe normal qe nuk ke mundesi t`i njohish te gjithe...cao
PM

Topic Options Reply to this topic Start new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2014 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio