Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hazbi Thera - Tekstet e kengeve
aristoteli
Postuar nė: 10.08.2006, 23:32
Quote Post

voglushi i madh

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006

As Niher

Kur ta thash fjalen e pare thash se zemra me ran e bunar, kur tat hash fjalen e dyte prej mares I mshlea syte, kur te thash se te du shum mu duk vetja si majmun ne vend shtypja mu me hipi prej merzie mkapi gripi,.

Aasni her une asniher, skam besu se mdel peder. Ntelefon zanin e mire ndersa kshtu si krokodil, prej at dit qe te kam pa, une rahat nuk muj me u ba, jam frigu ethet mkan hy as pak xhum nuk kam ne sy, endrat sme len rahat per cdo nat del si lugat, pse ma ban keshtu vajze per inat.

Largohu ty pash familejn mos dil ne rrgue mos I tut fmijet, largohu ty nje mije here te thash cka dush t’jap vec mos dil jasht.

Eeeeeee boll e kece me mustece, nkrejet dunjan nuk ka vajze ma tkece, shum te kece nana te boni ma ke ftyren si kur top shajtani, boll e kece pa hijeshije edhe vetllat si cadra turkie.

Asniher une asniher nuk te hypi me ne ker, mu prish keri meniher, vajze e kece me plot sher,prej ate dit qe tkam pa, hic nafak tybe skam ma, jo as puna nuk po mshkon, pse tkam fol jam bo pishmon,

endrat sme len rahat per cdo nat del si lugat, pse ma ban keshtu vajze per inat.

Largohu ty pash familejn mos dil ne rrgue mos I tut fmijet, largohu ty nje mije here te thash cka dush t’jap vec mos dil jasht.

----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
arniti
Postuar nė: 05.11.2007, 01:16
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006

Eh hhh ene ki do na behet send
PM
DreniCa
Postuar nė: 28.11.2007, 21:55
Quote Post

Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007

ee mire koka Konga :D:D RespekT
PMUsers Website
DreniCa
Postuar nė: 28.11.2007, 21:57
Quote Post

Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007

Kush Tka Than Qe Je KinG Ai Tka Rrejt o Ahmak
Une Tkom Than Qe 5 GJin Sujne Me Rrcu Ni DreniCaK

RespekT
PMUsers Website

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2014 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio