Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēka i mundonė studentėt e UEJL-sė?, Me ēfarė problemesh ballafaqohen...
ilo_te
Postuar nė: 30.11.2006, 10:29
Quote Post

Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 1041
Bashkangjitur: 17.04.2006

Une mendoj se kjo eshte nje teme shume e rendesishme per studentet e UEJL-se.

Ju lutem qe te gjithe studentet te shkruajne per problemet me te cilat ballafaqohen ne Univerzitet.

Mbes me shpres se keto probleme shume se shpejti do te menjanohen!
PM
Gazetari
Postuar nė: 30.11.2006, 17:53
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006

Ka shume qen dhe meca neper parqet. Une nje dite sapo dola nga LH1-shi, me morri hov nje qen, me kafshoi, dhe mandej e lash ligjeraten dhe isha ne spital te sheroj plagen. Morra vertetim nga stuli dhe ato me kompenzuan demin e shkaktuar.

PM
simpson
Postuar nė: 28.01.2007, 03:47
Quote Post

Postime: 62
Antari Nr: 5503
Bashkangjitur: 28.01.2007

Problemi kryesorė i studentėve tė UEJL-sė ėshtė Byrokracia.

Lexova se do tė ndėrtohet web faqja e unionit tė studentėve tė UEJL-sė. Mė duket se pak e kanė ekzagjėruar punėn sikur tė jeto ajo web faqja e IBM-it. Gjithashtu, mendoj se UEJL-ja duhet ta ketė njė web faqe serioze, mos tė merret nė shekullin 21 me web faqe fėmijėsh, ku nuk mund tė gjesh asgjė tė rėndėsishme brenda. Nuk e di sa keni shikuar se ēfarė web faqesh kanė universitetet Europiane. Janė tė programuar nga kompani shumė serioze, bie fjala IBM, etj. Aty e ke ēdo informatė, nė ēdo kohė.
Eh edhe unė po kėrkoj si shumė mė duket, e kush do tė postojė informata nė atė web faqe. Profesorė tė cilėt u ka skaduar afati, qė nuk dinė njė Power Point dokument ta rregullojnė. Bie fjala si Enver Kutllovci, qė nuk din se ēka ėshtė kompjuteri!
PM
Ulqinaku
Postuar nė: 30.01.2007, 01:16
Quote Post

Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007

RSPEKTE UJEL-ista...

Ne UEJL ka shum gjera qe an pengojn ...
Po sipas meje me kryesore eshte mos transparenca e Universitetit dhe administrates..Problemin me te madhe kam kur shkoj te kerkoj dicka ne Administrat...sepse nuk mundi te ua shiqoj fytirat e atyre te administrates te cilet te shiqojn sikur ke shkuar tua marish shpirtin ...Sidomos en Ifnoqender sjellja e e te punesuareve eshte katastrofale...ne perjashtime te ESHTREFIT i cili mundohet qe tet ndihmoje...tjeret nuk vin aspak...

kjo ishte qe me preokupon mua me se shumti...

----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
bleona_te
Postuar nė: 28.02.2007, 02:12
Quote Post

Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Postime: 18
Antari Nr: 4669
Bashkangjitur: 14.12.2006

shoh shum kritika dhe asnje lavdat per uejl...
duke marr parasysh faktin se eshte nje universitet mjaft i ri dhe ne munges te kuadrove perkatse une per veti prap ndahem i kenaqur mirepo asht e vertet qe ka veshtiresi si qdo universitet mirepo ne krahasim me fakultetet tjera une prap them se eshte njeri nder universitet ma te mira....
PM

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2014 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio