Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje nga Llokumi_NY, Hi all !
Llokumi_NY
Postuar nė: 30.03.2006, 02:28
Quote Post

Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 590
Bashkangjitur: 30.03.2006

Hi all !

Kam kenaqesine qe ndodhen pranu jush.

Mire se ju gjeta edhe mire se vinu ju anetar te rinj.

:)

----------------------------------------
Learn Albanian Online: www.learnalbanianlanguage.com
PMUsers Website
r.mislimi
Postuar nė: 30.03.2006, 12:30
Quote Post

studentet.info

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004

Mire se erdhe ne forumin studentore, ne presim edhe anetar te tjere qe studiojne jashte ku te kemi nje debat sa me te mire ku te shtrojm te gjitha problemet ne kete forum andaj te deshirojm caste te kendeshme ketu ne forumin studentor.

www.studentet.info
PMUsers Website
Vlorent Morian
Postuar nė: 04.04.2006, 01:38
Quote Post

Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 673
Bashkangjitur: 04.04.2006

Me Vjen mire qe mekan ftu ne kete web site , qe te njoftohem me studentat shqiptar qe studjojne ne shtete perendimore dhe ne Shtetet e Bashkura te Amerikes.
Une jam nder ta. Jetoj ne California Ne San Jose, Kam deshir te kontaktoj me persona qe jan shqiptar edhe kan lamin e Ingjinjeris.
Une Shkoj ne West Valley College, Po kam ne plan te Transferohem ne UCA , kam filluar para nje vite , edhe Drejtimin e zgjedhur e kam te Ingjinjeris Kimike.
Ne Qofte se , ka persona qe kan deshir te kontaktojne une jam i mirederit dhe mirekuptimte qe te njoftohem edhe te bisedojme.

Vlorent Morina
PMYahoo

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2014 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio