Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mbinjeriu

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 9650
( 1.47% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 4.9
Bashkangjitur 04.06.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
2295 postime nė kėtė temė
( 26% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 31.10.2014, 10:16
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 14 Mars 1968
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi "Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
User's relationship informations
Forumi
  Pershkruani gjendjen tuaj! 
 2014/8/6 16:14:02
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2014/7/24 10:24:49
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2014/7/21 16:09:46
  Pakistan, digjet njeriu qė dogji Kuranin 
 2012/12/30 13:15:09
  Torta e 100 vjetorit te pavarsise (skandal) 
 2012/11/30 9:30:05
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2014 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio