Studentet.info


Ilahija nuk shkarkohet? Na lajmėroni qė ta rregullojm.

Para se tė bėni lajmėrimin provoni qė ta shkarkoni dhe instaloni Mozilla Firefox, edhe provoni me atė webshfletus ti shkarkoni ilahijet pasi tė gjitha ilahijet janė ri-kontrolluara edhe 99% duhet tė jenė nė rregull.
(Lexo sygjerimin e mė lartshėm)


Ju faleminderit qė na ndihmoni tė mirėmbajm kėtė faqe.

Pėr shkaqe sigurie dhe mos-keqpėrdorimi IP adresa juaj si dhe emėri juaj pėrdorues pėrkohėsisht do tė shėnohet.

 

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio