Studentet.info

   Kryesore : Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi : 

Rradhiti sipas:  Titullit () Datės () Vlersuar () Popularitetit ()
Ilahijet janė tė rradhitura sipas: Datės (Tė vjetrat nė fillim)Emri i ilahijes Publikuar Shkarkuar
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Dita e Gjykimit  10/09/2007 2651 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > E kujt Sexhxhde  10/09/2007 1115 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Festa e Bajramit  10/09/2007 1450 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Kur ban shpirti per me dal  10/09/2007 1897 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Mire se erdhe o vella - Muaji i Ramzanit  10/09/2007 1537 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Nene flamurin tend  10/09/2007 1032 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Vella i dashur  10/09/2007 2118 herė

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio