Studentet.info

   Kryesore : Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi : 

Rradhiti sipas:  Titullit () Datės () Vlersuar () Popularitetit ()
Ilahijet janė tė rradhitura sipas: Vlersimit (Nga mė shumė nė mė pak)Emri i ilahijes Publikuar Shkarkuar
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Dita e Gjykimit  10/09/2007 2651 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > E kujt Sexhxhde  10/09/2007 1113 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Festa e Bajramit  10/09/2007 1449 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Kur ban shpirti per me dal  10/09/2007 1893 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Mire se erdhe o vella - Muaji i Ramzanit  10/09/2007 1536 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Nene flamurin tend  10/09/2007 1030 herė
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi > Vella i dashur  10/09/2007 2113 herė

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio