Studentet.info
Kliko kėtu pėr ta lexuar temėn
Forumi Studentor > Ndihmoni njėri-tjetrin > Kėrkoj albumin e ri tė Flora Gashit


Postim nga: Shkupjane 17.08.2006, 09:20
ju pershendes te gjithve jam nje antare e re me pelqen shum kjo faqe dhe e kerkoj albumin e ri te FLORA GASHI tiullohet albumi fol me mua! ishallah e gjen dikush flm per mirkuptim tung tung nga shkupjanja

Postim nga: webm 17.08.2006, 09:35
QUOTE (Shkupjane @ 17.08.2006, 10:20)
ju pershendes te gjithve jam nje antare e re me pelqen shum kjo faqe dhe e kerkoj albumin e ri te FLORA GASHI tiullohet albumi fol me mua! ishallah e gjen dikush flm per mirkuptim tung tung nga shkupjanja

Pershendetje.

Une sa qe e dij albumi i ri i saj titullohet "Mere zemren time".
Nese e ke per kete album shiqoje ketu: http://www.studentet.info/mydownloads-viewcat.cid-64-orderby-dateD.htm.

Nese ka nxjer album te ri, atehere sdi gje une...

----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

Postim nga: Shkupjane 17.08.2006, 10:52
jo ore vlla a. selmani qitash vallai e kish nxjer nje album te ri titullohet fol me mu ishte shum albumi mir vallai nejse shnosh ishallah e gjejm dikun! tpershendes shum

Postim nga: webm 17.08.2006, 11:36
QUOTE (Shkupjane @ 17.08.2006, 11:52)
jo ore vlla a. selmani qitash vallai e kish nxjer nje album te ri titullohet fol me mu ishte shum albumi mir vallai nejse shnosh ishallah e gjejm dikun! tpershendes shum

Valla spo e disha, po nese e ka nxjer tash mbrenda ketyne diteve ka ma "na ra ne dore" edhe e publikojm...

Klm

----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

Postim nga: beharja 06.01.2010, 23:20
tung! mase eshte kjo tem per muzike e kisha ba edhe une nje pyetje... mua muzika mp3 nuk po me shkarkohet fare ne ket forum. eshte faji tek kompjuteri im? me duhet ndonje program? ju keni probleme?

Postim nga: Harith 07.01.2010, 01:05
Faji eshte tek WEB sepse askujt si bene e jo vetem kompjuterit tend

----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!

2006 © Studentet.info (http://www.studentet.info)