Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199
Forumi Studentor
Studentet.info
Kliko kėtu pėr ta lexuar temėn
Forumi Studentor > Brengat dhe hallet > Tragjedia e femijve te haruar te Komandantve!


Postim nga: mistaalban 29.01.2013, 15:33
Kjo video eshte shume e dhimbshme, besoj qe nuk ka njeri qe nuk eshte prek me kete video.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=58PHye_sI9A#!

Postim nga: Dreni1 29.01.2013, 15:41
Vėrtet teper e dhimshme.........
Ju qe mbroni bdi nė kėt forum si e ndini veten,partit vin e shkoin por populli nuk ju haron.

Postim nga: mistaalban 29.01.2013, 15:43
QUOTE (Dreni1 @ 29.01.2013, 09:41)
Vėrtet teper e dhimshme.........
Ju qe mbroni bdi nė kėt forum si e ndini veten,partit vin e shkoin por populli nuk ju haron.

Sedi a ka rrezillejk ma te madh se kjo. Barem familjet e luftarve ti kishin ujdis financiarisht. Kit e dim se BDI-ja per pare ene nanen e shet, ama barem familjaret mos damtohen.

Postim nga: NoLimit 29.01.2013, 16:52
A ka mundesi dikush ose info te tregoje si mundet me i ndihmu sado pak financiarisht ketij engjulit vogel,a kan ndonje konto numer ose dicka te ngjajshme?


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: agax 29.01.2013, 17:49
mjer ky femij zoti i ndihmoft se ska tjeter,ali ahmeti ska kohe per deshmoret shtepia e tij ne cair ku eshte zyra e bdi cair e ka vendue hipotek ne vler prej 1 milion euro,ato pare i beri ne kuriz te prinderve te ketyre jetimave,po besoj se shpejt do e kape harami

Postim nga: mjekra 29.01.2013, 18:12
vertet per te ardhur keq. Bash du ta di aj trimi i cokes ku nmutin osh,ta shof xhi de komentoje per ket,po normal se raj i heshtur,se aj miret vec me me 2006 hala,ene me kasaphanen e atehershme,ku ije o Trim Muti.

Postim nga: trimi.80 30.01.2013, 16:09
Komandant Zogu eshte vllau i Izair Samiut-Bacit.Zogu ka qene ne kryesine e ngushte te BDI-se por ky vllau i vet e terhoqi prej aty qe ti bashkangjiten PDSH-se,dhe Baci ende eshte PDSH,dhe ka plot lek,pse nuk i ndihmon djalit te vllaut te vet.Kurse Zogu ka qene njeri i mire por e ka marre ne qafe vllau i vet.
Pyetni kend te doni dhe do bindeni se shumica e familjeve te deshmorve kane punesu nga nje anetar ne administrate,sepse kane pas prioritet ne konkurse,edhe pse duhet edhe kete ta ndihmojne,disa kane marre banesa sociale.

Postim nga: blerim77 30.01.2013, 17:56
Trimi80....metevertete i krisur qenke nga mendja.mos i ndihmoni as si djali i ish ushtarit te uck-se,mos i ndihmoni as si shqiptar,po e keni obligim ti ndihmoni vetem si qytetar dhe si femi i vogel. A na e lodhni se ju na perfaqessoni dmth ju jeni shteti,e pra ndihmoni voglushit qe sa me shpejt te sherohet dhe te jetoje jeten si gjith femijet tjere.a kuptove a don te ta viZatoj qe te kuptosh.obligim e keni ti ndihmoni djali i kujt do qoft ju deri sa thireni ne legjitimitetin e popullit.mos trego pralla se ky voglushi simpatik nuk ka nevoj per prallat e tua po i duhet ndihme urgjentisht.

Postim nga: mjekra 30.01.2013, 18:01
QUOTE (trimi.80 @ 30.01.2013, 10:09)
Komandant Zogu eshte vllau i Izair Samiut-Bacit.Zogu ka qene ne kryesine e ngushte te BDI-se por ky vllau i vet e terhoqi prej aty qe ti bashkangjiten PDSH-se,dhe Baci ende eshte PDSH,dhe ka plot lek,pse nuk i ndihmon djalit te vllaut te vet.Kurse Zogu ka qene njeri i mire por e ka marre ne qafe vllau i vet.
Pyetni kend te doni dhe do bindeni se shumica e familjeve te deshmorve kane punesu nga nje anetar ne administrate,sepse kane pas prioritet ne konkurse,edhe pse duhet edhe kete ta ndihmojne,disa kane marre banesa sociale.

cka flet be bur,a je normal cka thu,sipas teje ish luftaret e UCK-se duuhet tjen krejt ne bdi qe tju ndihmohet a,cka ka lidhje se osh pdsh,ose dr ose rdk,ose asni parti,aj ka qen ish luftar,po ske faj ti,nese ke fmi,te ta coje Zoti nji sprov si kjo,ta shofim se si do e perballojsh,edhe a de folish kshu,abnormal,pis,m*t

Postim nga: Alex 31.01.2013, 10:24
QUOTE (trimi.80 @ 30.01.2013, 17:09)
Komandant Zogu eshte vllau i Izair Samiut-Bacit.Zogu ka qene ne kryesine e ngushte te BDI-se por ky vllau i vet e terhoqi prej aty qe ti bashkangjiten PDSH-se,dhe Baci ende eshte PDSH,dhe ka plot lek,pse nuk i ndihmon djalit te vllaut te vet.Kurse Zogu ka qene njeri i mire por e ka marre ne qafe vllau i vet.
Pyetni kend te doni dhe do bindeni se shumica e familjeve te deshmorve kane punesu nga nje anetar ne administrate,sepse kane pas prioritet ne konkurse,edhe pse duhet edhe kete ta ndihmojne,disa kane marre banesa sociale.

Ne keto raste me mire rri mos fol fare si ai Huti Ali Ahmeti, se sa te folish dhe ta prishish krejt.


Nuk ka kjo lidhje me ate se ka qene ose ehste Bdi, se ato qe jane nuk u kenaqen.

Ate rrogen e administates pse nuk punsohen vete ato Ali ahmeta, abdilaqima, hazbi, bejta dibidusi, ermira, teuta, fatmira, lesha hamam, cunga, krejt cka jane pse nuk punsohen vete ne administrate, ta shohem cka kishin bere me rroge 200 euro, po falimjaret e deshmoreve i punsojn aty, kinse neve ja kemi bere, ne fakte ato para su arine per asgje????Vete dine ministra, e drejtora, ku ka pare???

Vjedhin sa sdin edhe vete, a nuk rrehen te pakten ketyre familjeve tju ndihmojne???

Postim nga: trimi.80 31.01.2013, 11:09
Ketu duhet te ndihmojme te gjithe,sa me pare,e ti leme muhabetet boshe,.se ky i shkreti ska nevoje per muhabete koti po ka nevoje per lek,keshtuqe mos trumbetoni por ndihmoni kush sa mundet.

Postim nga: mistaalban 31.01.2013, 19:00
QUOTE (trimi.80 @ 31.01.2013, 05:09)
Ketu duhet te ndihmojme te gjithe,sa me pare,e ti leme muhabetet boshe,.se ky i shkreti ska nevoje per muhabete koti po ka nevoje per lek,keshtuqe mos trumbetoni por ndihmoni kush sa mundet.

o majmun, mos i etiketo njerzit kotekot, se Zogu ska qene asnjiher PDSH. Vllau i vet mund te jete cka te doje, ndersa per Zogun e ka obligim BDI-ja, SHVL-ja dhe ajo parti qe eshte ne pushtet (ne ket rast prap BDI-ja) te ju ndihmojne se ka nevoje.

djali i zogut 6-7 vjet i ka, a nuk te vjen mbare te shpifish, mos deshe aktivitete te beje per BDI-n qe ti ndihmoni. Avradin ta c...

Postim nga: vani-1 31.01.2013, 23:05
ku jeni oj bdi oj pdsh dihmoni keti voglushi ska dallim se qfar partie dihmoni kete voglush se ki eshte per dihm me ja letsu dhimbjen babai keti egjulli te vogel ka luftu per kete tok e ju sot mos me i dihmu donje info ose donje konto nr nese ka do kush se une prei vetes ja dergoi 100 euro se me vjen gjyna per kete voglush

2006 © Studentet.info (http://www.studentet.info)
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [2048]: Non-static method Database::getInstance() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/Protector/modules/protector/include/postcheck_functions.php line 23
Unknown Condition [2048]: Non-static method XoopsDatabaseFactory::getDatabaseConnection() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/database.php line 128
Unknown Condition [8192]: Non-static method Protector::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/Protector/modules/protector/class/ProtectorMysqlDatabase.class.php line 29
Unknown Condition [2048]: Non-static method XoopsLogger::instance() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/databasefactory.php line 34
Unknown Condition [2048]: Non-static method Protector::getInstance() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/Protector/modules/protector/include/postcheck_functions.php line 24
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 242