Studentet.info
Kliko kėtu pėr ta lexuar temėn
Forumi Studentor > Diskutime pakufi > Si mundemi te ringjallim forumin?


Postim nga: MIX 10.02.2012, 01:40
Kritiken do e nis nga vetja, nga se jame nje anetar qe rralle postoj mirepo shpesh lexoj ne kete forum. Ajo qe bie ne sy eshte qe ne menyre drastike, ka rene aktiviteti ne kete forum por edhe numri i anetarve qe jane online?
Debati duhet shtruar ne dy aspekte:
1. Pse ndodh kjo?
2. Si mundet te kethehet si ka qene me heret?
Une per veti nuk kam naj ide.....nese ju keni urdheroni...

Postim nga: mbreti 10.02.2012, 02:06
QUOTE (MIX @ 10.02.2012, 02:40)
Kritiken do e nis nga vetja, nga se jame nje anetar qe rralle postoj mirepo shpesh lexoj ne kete forum. Ajo qe bie ne sy eshte qe ne menyre drastike, ka rene aktiviteti ne kete forum por edhe numri i anetarve qe jane online?
Debati duhet shtruar ne dy aspekte:
1. Pse ndodh kjo?
2. Si mundet te kethehet si ka qene me heret?
Une per veti nuk kam naj ide.....nese ju keni urdheroni...

Problemi eshte se dikush si duket u mundua me cdo kusht, te largoje disa anetar, tani nuk e di ku eshte?!!!

Dikush e keqkuptoi rolin e adminit. Te jesh admin forumi, eshte paksa e ngjashme me te qenurit redaktor ne gazetari. Redaktori i mire asnjehere nuk e sulmon gazetarin, madje as atehere kur ai ben ndinje gabim, apo nuk e ka bere lajmin sic duhet, por e korigjon ate, ne menyren me te "paverejtshme".

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: NoLimit 10.02.2012, 03:00
Nuk mendoj se ka vdekur forumi qe te ringjallet...

Nese i shohem gjerat realisht te gjithe ne kena jete private,qe ndonje here me shum ose me pak i perkushtohemi forumit..do me then cdo njeri cdo individ ka shum probleme tjera qe te meret edhe me forumin tan diten..

forumi eshte nje pjes ku shum njeres shprehin mendimet e veta nvaresisht si mbas kohes edhe deshires,tash ndonje here ka njeriu me shum kohe te meret me forumin ndonje here ska deshire,edhe kohen e fundit rjetet sociale po bojn buummm mos te vjen cudi pse nuk eshte shum aktiv forumi...

Do antar jan larguar se kan menduar se ju bohet padrejtsi disa nuk kan kohe,keshtu qe krejt si mbas deshires...

Ju pershendes.

----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: Per@ndorj@ 10.02.2012, 08:07
Nese njerzit e kane te zene kohen dhe nuk mund te kyqen ne forum , nese merren me dicka shume me te vlefshme se forumi at'her le te shkoje forumi n'dreq se se meriton as ky me ja kushtu 4-5-10 ore ne dite . smil4a8ace1b80c19.gif

----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000

Postim nga: Happy_Soldier 10.02.2012, 09:09
QUOTE (NoLimit @ 10.02.2012, 04:00)
Nuk mendoj se ka vdekur forumi qe te ringjallet...

Nese i shohem gjerat realisht te gjithe ne kena jete private,qe ndonje here me shum ose me pak i perkushtohemi forumit..do me then cdo njeri cdo individ ka shum probleme tjera qe te meret edhe me forumin tan diten..

forumi eshte nje pjes ku shum njeres shprehin mendimet e veta nvaresisht si mbas kohes edhe deshires,tash ndonje here ka njeriu me shum kohe te meret me forumin ndonje here ska deshire,edhe kohen e fundit rjetet sociale po bojn buummm mos te vjen cudi pse nuk eshte shum aktiv forumi...

Do antar jan larguar se kan menduar se ju bohet padrejtsi disa nuk kan kohe,keshtu qe krejt si mbas deshires...

Ju pershendes.

S'di pse mundohesh te japish disa arsyetime te kota.

Kurr s'ka ndodh qe ne ket forum te mos kete asnji postim per nje periudhe deri ne 7-9 ore. Tash ndodh kjo. Kurr ska ndodh qe ne ket forum te mos kete online me pak se 7 veta. Tash ndodh qe askush nuk asht online. Ketu s'ka lidhje jeta private kjo apo ajo.

----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....

Postim nga: MIX 10.02.2012, 11:07
QUOTE (NoLimit @ 10.02.2012, 04:00)
Nuk mendoj se ka vdekur forumi qe te ringjallet...

Nese i shohem gjerat realisht te gjithe ne kena jete private,qe ndonje here me shum ose me pak i perkushtohemi forumit..do me then cdo njeri cdo individ ka shum probleme tjera qe te meret edhe me forumin tan diten..

forumi eshte nje pjes ku shum njeres shprehin mendimet e veta nvaresisht si mbas kohes edhe deshires,tash ndonje here ka njeriu me shum kohe te meret me forumin ndonje here ska deshire,edhe kohen e fundit rjetet sociale po bojn buummm mos te vjen cudi pse nuk eshte shum aktiv forumi...

Do antar jan larguar se kan menduar se ju bohet padrejtsi disa nuk kan kohe,keshtu qe krejt si mbas deshires...

Ju pershendes.

mos thasht Zoti me dek forumi se kjo i bjen me dek antaret por fjala eshte te aktivizimi, eshte e vertet qe kemi jete privater dhe angazhime por jete private dhe angazhime kemi pas edhe me heret.

Happy_Solider, ka te drejte!

Postim nga: NoLimit 10.02.2012, 11:45
QUOTE (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 10:09)
S'di pse mundohesh te japish disa arsyetime te kota.

Kurr s'ka ndodh qe ne ket forum te mos kete asnji postim per nje periudhe deri ne 7-9 ore. Tash ndodh kjo. Kurr ska ndodh qe ne ket forum te mos kete online me pak se 7 veta. Tash ndodh qe askush nuk asht online. Ketu s'ka lidhje jeta private kjo apo ajo.

Ne kohen kure une jam regjistru kishte tema dhe kishte antar qe kishe cka te lexojsh,tash nese e shohim ku do te shkrujn antaret ne cilet tema

AJo i nxjeri jasht cicat e tranoj publikun
Ajo pozoj per play boy
AI dhe ajo ban sex ne publik
Pranoj oferten per te bere sex

shembull ishte cka ka te diskutohet ketu,per at edhe njerzit kan pune me te mencme sa te meren me tema...
Isha i qart tash mere nje se nxehet ndoshta atje ku je ty... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: Albana_gl 10.02.2012, 12:05
Nuk kemi pse me te jemi aq aktiv si perpara qe ishim, kur sot kemi ca admina te loodht si ia bejme neve kah Kosova...

Le te mos i cekem ne emra kush jane ata te poshter, sepse sic iu teken atyre punojne, dhe kjo na ben neve qe te ikim nga ky forum...

Sidoqofte prap s'eshte keq as sot...

----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!

Postim nga: r.mislimi 10.02.2012, 12:06
QUOTE (Albana_gl @ 10.02.2012, 13:05)
Nuk kemi pse me te jemi aq aktiv si perpara qe ishim, kur sot kemi ca admina te loodht si ia bejme neve kah Kosova...

Le te mos i cekem ne emra kush jane ata te poshter, sepse sic iu teken atyre punojne, dhe kjo na ben neve qe te ikim nga ky forum...

Sidoqofte prap s'eshte keq as sot...

Ska Admina qe punojnė si tu teket, thuaje njė?

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: r.mislimi 10.02.2012, 12:08
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 13:06)
.

Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: babarekes 10.02.2012, 12:09
Mos u zajebat! - Stafi

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: Happy_Soldier 10.02.2012, 12:21
QUOTE (r.mislimi @ 10.02.2012, 13:08)
Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)

Hahahahah.....

Kur e kam pas internet kafen, aty vinte shpesh edhe me ka pa tu hy ne forum. Edhe prej ateher nisi te hyje edhe ky.

----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....

Postim nga: babarekes 10.02.2012, 12:22
QUOTE (r.mislimi @ 10.02.2012, 13:08)
Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)

hahahahahahahaha esht here dyt qe mqon me qesh me ket fjal hahahaga. Falemenderes shuuum qe ke mendim pozitiv per muua. Tpershendes.

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: r.mislimi 10.02.2012, 12:23
QUOTE (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 13:21)
Hahahahah.....

Kur e kam pas internet kafen, aty vinte shpesh edhe me ka pa tu hy ne forum. Edhe prej ateher nisi te hyje edhe ky.

E di, jo rastėsisht edhe e shkrova hehe!

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: Happy_Soldier 10.02.2012, 12:25
QUOTE (r.mislimi @ 10.02.2012, 13:23)
E di, jo rastėsisht edhe e shkrova hehe!

Ne fakt, u tregova te familjes se tij, edhe ia ndalen forumin. Por, masi e mshela atje kafen ky ka vazhdu prap edhe skam kontaktu ma me te familjes se tij qe t'u thom ta ndalojn.

----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....

Postim nga: babarekes 10.02.2012, 12:26
QUOTE (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 13:21)
Hahahahah.....

Kur e kam pas internet kafen, aty vinte shpesh edhe me ka pa tu hy ne forum. Edhe prej ateher nisi te hyje edhe ky.

dmth. Ti je shkaktari a? Eh qka na bene hm gjith tkam NEM dhe un hm

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: Happy_Soldier 10.02.2012, 12:30
QUOTE (babarekes @ 10.02.2012, 13:26)
dmth. Ti je shkaktari a? Eh qka na bene hm gjith tkam NEM dhe un hm

cka me i ba. Sa her u idhnote me mu ene prap u pajtote hahaha.

----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....

Postim nga: Harith 10.02.2012, 12:34
1. Disa jane larguar pasi kan menduar qe kane qendruar per shume kohe ne forum
2. Disa jane larguar pasi jane fejuar, martuar.
3. Te tjere ndoshta per angazhime tjera.
4. Te tjere per shkak qe temat tani nuk jane as per cka me shenu as me i komentu.

Sikur te ishte si me pare forumi me tema ndoshta edhe shume antare te tjere do postonin me shpesh besoj.

----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!

Postim nga: babarekes 10.02.2012, 12:39
QUOTE (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 13:30)
cka me i ba. Sa her u idhnote me mu ene prap u pajtote hahaha.

Ashtu e ka hahaha un zdu me ta tregu ty edin.se ti e njihke me mir.
Ama sa her mka shaj mua ne fb haha ama haron shpejt nuk shkon nja 5 min ma ben KU JE TRIM hahhaha. Veq shuum mshan per TEZE haha kam nje TEZE 82 vjet dja jap qat dhe vergjine esht + nje mende kajn me Edin hahahaha

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: ferizaji17 10.02.2012, 12:46
Kohėve tė fundit edhe unė nuk jam shumė aktiv nė kėt forum.Kur dėshirojė ti lexojė lajmet mė kryesore hy kėtu nė forum,sepse ėshtė pėrmbledhja e gjithė shtypit shqiptarė gjė qė ky "forum nuk ėshtė hapur pėr kėt arsye".Kėtu nė forum nuk ka debat tė mirėfillt,njė pėrgjigje lidhur me temėn tjerat janė emocionet(figurat) pėrgjigje qė nuk kanė fare tė bėjnė me temėn.Administratorėt janė tė njėanshėm dhe jo tė drejtė, lejojnė qė antarėt tė dalin jashtė temės dhe admin., nuk reagojnė fare.Shpresojė se nė tė ardhmėn ky forum do tė rifreskohet.

Postim nga: alvin 10.02.2012, 13:12
Faceboooku i mbyti te gjitha forumet.

----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein

Postim nga: MIX 10.02.2012, 13:21
QUOTE (alvin @ 10.02.2012, 14:12)
Faceboooku i mbyti te gjitha forumet.

...megjithate Facebooku nuk duhet ta perjashton forumin, mundesh ne te nejten kohe dri sa je ne FB me qene dhe ne forum, prandaj duhet me gjete arsyet me te verteta.

Postim nga: ardiani25 10.02.2012, 13:35
Mendoi qe deri te mospostimi i antareve dhe kycja e ralle ne forum koheve te fundit ka ardh shkaku i ofendimeve qe bahen ne forum.
Nese hapet nje tem per tu debatu,temen e prishin disa antar por jan pakic por qe antareve qe hyn me dabatu ua humbin vullnetin e debatit,cdo her dilet nga tema fillon eofendimi(oj lop,o hajvan,kush je ti.mos mah....k e tjera).
Ma e keqja esht se duke u mundua dikush ma u ba ma musliman se tjetri e ofendon antarin tjeter,duke u mundu dikush me u ba ma europjan se tjetri e ofendon antarin tjeter.
Mendoi qe nje faj e kan edhe admistratoret nga gjith sa jan vetem 3 i sheh onlain,edhe kur ka ofendime ata as qe marin masa i mbyllin syt se spash gje sepse ata qe ofendoin njihen me adminat.
Nje fjal popullore thot(kush ta ban ta ban i joti).
Per dike vlejn regullat per dike nuk vlejn,dikush mer verejtje per azgje dikush shan edhe ofendon nuk meren masat,edhe i njejti antar esht onlain perseri edhe vazhdon me ofendu perseri.
Ju pershendes.

Postim nga: kosova_rja 10.02.2012, 13:41
smil3dbd4e02c5440.gif me ben te qaj disa forumist me replikat e tyre qe kishin bere ne kete teme.pse mendojm se gjithmone me gjetjen e fajtorit rregullohen edhe problemet.mos u mundoni gjithmone t“i fajsoni adminat apo anetaret e tjere se me sa e di ne kete forum qe quhet studentor nuk eshte as nje anetare qe ende shkon ne qerdhe e ka nevoje per edukatore (ne kete rast admin) qe t“i tregon se ku e ka keq apo te intervenoj dhe t“i tregoj se e ka kohen e gjumit apo te dicka tjeter smil3dbd4d8676346.gif
ju qe po mendoni se adminat nuk qenkan te drejte e blla blla blla a me qellim provokoni dhe ja ndrroni kahun temes qe me bind veten dhe neve sa te drejt apo te padrejt i kemi adminat, me te vetrtet marrezi eshte kjo.
edhe une jo gjithmone kam te njejtin mendim me adminat dhe anetaret tjere a te them tash qe ata ma kan inati mua apo shkojn me inati me mua,po te kishim gjithmone mendimet e njejta nuk do te kishim diskutime jo vetem ne forum po edhe ne jeten reale.fatkeqesisht ka disa anetare qe kur nuki pelqen mendimi i dikujt fillojn menjeher rafallet bombarduese te ofendimeve e nencmimeve deri ne nje shkalle aq te ulet duke menduar se me keto ngritin autoritetin e tyre por perkundrazi e tregojn veten sa te ulet jane, a thua adminat i qojn me zorr keta anetare te ofendojn e te nencomojn se vetem te tregohen ata se sa punojn? smil3dbd4d99c6eaa.gif
per kete teme kemi diskutuar sa here,hera e fundit ishte happy qe hapi temen por per fat te keq jo me nje sukses te madh smil4a8acea04e4b2.gif

harithi paska cekur shume mire arsyet, mos te teprojm vetem duke gjykuar te tjeret sepse secili send i tepert kalon ne monotoni. smil3dbd4e29bbcc7.gif

----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 13:46
QUOTE (r.mislimi @ 10.02.2012, 06:23)
E di, jo rastėsisht edhe e shkrova hehe!

O RAMI MISLIM TASH PUBLIKOJ ANKESA KUR ISHA MODERATOR SHUM OFENDIME ME KAN ARDHUR NE MESAZHATA PRIVAT TY THAN PERSE MBRON KAQ SHUM RAMI MISLIM UNE HAJT NUK VA VENDOJSHA VESHI SHUM O LIRIM SHABAN TY SHUM HERE KRITIKOJSH RAMI MISLIM E TASH MUNDOHEMSH TE BAHESH I MIRE ME TY

Postim nga: MIX 10.02.2012, 13:51
Problemi eshte i shtruar ne dy rrafshe dhe ne po diskutojme vetem per shkaqet pse ndodh keshtu dhe ende nuk dham asnje mendim si mundemi me permiresu kete?

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 14:27
QUOTE (r.mislimi @ 10.02.2012, 06:08)
Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)

RAMI MISLIM UNE DERGOJ NE HAGE PER GJYKIM PER PRISHJE TE RENDI QETESI NE FORUM ME FOTO SEKSI

Postim nga: packs 10.02.2012, 15:02
Aiii e kena diskutu kete teme 100 here, e kjo te jep me kuptu se ka disa periudha qe njerezit jane me te angazhum ne pune ose dicka te tynen personale edhe nuk mund te jene te kyqur ne forum si zakonisht, po kjo nuk do te thote se forumi ka nevoje per nje ringjallje.

Forumi ecen vet. Beni ecen vet dhe Messi ecen vet. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif
Me neve normal, kur kemi kohe. smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: NoLimit 10.02.2012, 15:04
pAcks
Je e pa pare.

----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: packs 10.02.2012, 15:15
QUOTE (NoLimit @ 10.02.2012, 16:04)
pAcks
Je e pa pare.

Edhe ti. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: NoLimit 10.02.2012, 15:46
QUOTE (packs @ 10.02.2012, 16:15)
Edhe ti. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Taman,se asnje here sjena pa!!dhe per at jena te pa pare..

----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 15:53
QUOTE (packs @ 10.02.2012, 09:02)
Aiii e kena diskutu kete teme 100 here, e kjo te jep me kuptu se ka disa periudha qe njerezit jane me te angazhum ne pune ose dicka te tynen personale edhe nuk mund te jene te kyqur ne forum si zakonisht, po kjo nuk do te thote se forumi ka nevoje per nje ringjallje.

Forumi ecen vet. Beni ecen vet dhe Messi ecen vet. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif
Me neve normal, kur kemi kohe. smil3dbd4e5e7563a.gif

PAJTOHEM PLOTESHIT ME TY MOTER UNE TASH JAM NE PUSHIM DIMERORE KAM KOHE ME SHUM JAM KYQUR NE FORUM KUR DE QELE PRANVERA JA FILLO PUNES

Postim nga: Happy_Soldier 10.02.2012, 16:03
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 14:49)
NE TE KEM MBROJTUR SI VLLA ATE KAFE TE KEM RESPEKTO PO TY TASH NA DEL MAJMUN DY FYTYRESH

Mos um caj kryt.

----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 16:04
QUOTE (NoLimit @ 10.02.2012, 09:46)
Taman,se asnje here sjena pa!!dhe per at jena te pa pare..

ty meriton te jesh administrator i forum ke aftesi per administrim te forum

Postim nga: dasaaa 10.02.2012, 16:04
I lexova disa mendime te antarve,me disa pajtohem plotesisht si p.sh Alban_gj,shum mir eka cek ,me disa pajtohem pjesrisht e me disa hiq smil3dbd4d6422f04.gif

Per me qen Forumi si me par fillimisht duhet me i ndeshku shkaktaret qe e kan pru ne ket gjendje.
Disa arsytohen se jan njerzit e nxan e nuk kan koh me hy ne Forum,e qe besa une nuk e besoj hiq,se nuk besoj apo jan te rrall njerzit se nuk e hapin Pc qdo dit,e po kta Antar kan then sete dhezi pc-n meniher hy ne ket faqe,njeri nder ta kam qen edhe une.
Un personalisht tan diten e kam PC-n para syve por sa jam duke qendru ne ket Forum veq po shihet.

Pra mungojn shum antar ngase caku dhe knaqsija e disa Adminav ka qen me i largu,dhe jan largu por ja pasojat

Ktu ka Admina qe moderojn veq qysh dojn vet,ktu ka Admina qe nuk kyqen gjat ter muajit,ktu ka Admina se nuk i kuptojn fjalet edhe ti modifikojn dhe te japin vrejte ngase kan mendu se ajo fjal ka qen ofendim,(nuk ikam shti te gjith meni thes,ata qe jan te mir dihen),
Pra krejt ne fund lavdatat dhe kjo ngecje e Forumit eshte te Pronari,ngase nuk i ka eliminu kta virusa nga Posti.

----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 16:07
te ringjallim forumin? duhet te jete edhe rami mislim me aktive te vezhdoj pune te administartoreve

Postim nga: NoLimit 10.02.2012, 16:09
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 17:04)
ty meriton te jesh administrator i forum ke aftesi per administrim te forum

Une e meritoj e dij,po qe vlla packs eshte ne zone kunder tem bojn mua admin...
ti si ish president duhet te lobojsh te qelish deni tem tem bojn admin se valla moti kohe jam ketu


ON NOLLEMOT KEKROJ ADMINISTRATOR NE FORUM MUZIK ART KULTUR LETERSI EDHE NE KERKIM TE ROMANCES

----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 16:13
QUOTE (NoLimit @ 10.02.2012, 10:09)
Une e meritoj e dij,po qe vlla packs eshte ne zone kunder tem bojn mua admin...
ti si ish president duhet te lobojsh te qelish deni tem tem bojn admin se valla moti kohe jam ketu


ON NOLLEMOT KEKROJ ADMINISTRATOR NE FORUM MUZIK ART KULTUR LETERSI EDHE NE KERKIM TE ROMANCES

VLLA UNE ME GJITHE ZEMER TE MBESHTETES POR RAMI MISLIM ME PERJASHTIM NGA FORUM NUK I VJEN MIRE I KERKOJ RAMI MISLIM TE MA LIROJ NIKU EDI RAMA ME ATE QE KRIJOVA RESPEKT NDERIM TEK ANETAREVE

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 16:16
RAMI MISLIM ESHT PRONAR I FORUM POR KOT QKA I THOT KUSART KY ZBATON UNE I KERKOVA MODERATOR KY PAJTO POR KUSART I BERI PRESION KY NDEROJ MENDJE

Postim nga: babarekes 10.02.2012, 16:18
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 17:16)
RAMI MISLIM ESHT PRONAR I FORUM POR KOT QKA I THOT KUSART KY ZBATON UNE I KERKOVA MODERATOR KY PAJTO POR KUSART I BERI PRESION KY NDEROJ MENDJE

JA ZBARDHE RAMI.MISLIM.
PLLAT JA KE BOO smil3dbd4ddd6835f.gif

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: NoLimit 10.02.2012, 16:18
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 17:13)
VLLA UNE ME GJITHE ZEMER TE MBESHTETES POR RAMI MISLIM ME PERJASHTIM NGA FORUM NUK I VJEN MIRE I KERKOJ RAMI MISLIM TE MA LIROJ NIKU EDI RAMA ME ATE QE KRIJOVA RESPEKT NDERIM TEK ANETAREVE

TI NUK DUHET TE KERKOJSH TE TA LIROJN NICK EDI ME PIK RAMA SE NE TE NJOHIM KESHTU SI JE EDHE PA MOS PAS ASNJE NIK VETEM SHKRONJA NE TE NJOHEM SE JE TI KE KRIJU FAM TE MADHE NE FORUM EDHE SI PRESIDENT EDHE SI ANTAR NDERI

me kujtohet koha kure lobojshe per antar te ri,sa here disa e hajshin foren...ti e hapshe nje nik e prezentojshe falls antarin keto tjeret tu e pershendet edhe tu i than shkruaj dicka per veten,je kan legjend e gjall dhe do te mbetesh,me kujtohet koha kure votojshim,cdo here ka pas fazat e veta ki forum...

----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: EDI.RAMA_ 10.02.2012, 16:20
UNE I KAM SHERBE ME NDER RESPEKT FORUM FAL KY FORUM KA KRIJO NI SHOQERI TE MIRE TE NDERSHEM POR RAMI MISLIM DE PUSHKATOJ

Postim nga: NoLimit 10.02.2012, 16:25
QUOTE (babarekes @ 10.02.2012, 17:21)
Ama prej kurr hyna un nforum ky nisi TPOSHTZEN un ja ula vleren shum smil3dbd4daabd491.gif

edi nje here per nje here eshte tu i cu punt ne menyre diplomatike,me deshte ki edhe me zort bohet administrator aman nuk don ki do met majer...

rami mislim e ka si vlla ai cdo here i jep shpres kote e kote ndersa kusart e ka armik...

mu mka premtu edi me pik rama se nuk do te kerkoj admin po ja qe kerkon prap skena cka me i bo...

tash e tutje edhe une kerkoj te bohem admin ne zonen ne kerkim te romances.

----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: ßina 10.02.2012, 16:27
QUOTE (MIX @ 10.02.2012, 02:40)
Kritiken do e nis nga vetja, nga se jame nje anetar qe rralle postoj mirepo shpesh lexoj ne kete forum. Ajo qe bie ne sy eshte qe ne menyre drastike, ka rene aktiviteti ne kete forum por edhe numri i anetarve qe jane online?
Debati duhet shtruar ne dy aspekte:
1. Pse ndodh kjo?
2. Si mundet te kethehet si ka qene me heret?
Une per veti nuk kam naj ide.....nese ju keni urdheroni...

1) Shume mire e paske dhane sqarimin ne fillim qe me shpesh lexoni se sa postoni.

2) Aktivizonu ma shume (kuptohet kur kemi kohe) dhe qe suksesi i "ringjalljes".
smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Disa qe po thojne me heret me shume ka pas online, une nje e di qe me heret lista se kush eshte online ne forum nuk ka qene, kjo vone eshte aktivizu, keshtu qe habitem se si po e din disa anetare se me heret nuk paska pas shanse asnje anetare te mos jete online.

Sa per kurreshtje kam hi nje dite dhe kam lexu tema te vjetra, dhe kurrfare dallimi ne debate prej te kaluares me debate te tashme nuk verejta, ama nje dukuri e kam verejte qe dikujt ju ka be shprehi te flet vetem per te kaluaren duke harru te ardhmen. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.

Postim nga: Avalon 10.02.2012, 20:26
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 18:00)
nese vritet edi rama forum shkaterohet shumica anetarve largohen nga forum

Kush t'ka rrejt oj qyqe, Edi Rama eshte i pavdekshem, yll i pashuar i forumit ,me krejt te mirat e te kqiat ( e tepron nganjehere, edhe me seksualizim koheve te fundit hahaha) smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif

Postim nga: GAZETARI23 10.02.2012, 20:36
edi.rama esht nr 1 , veq se e tepron deniher kur versulet me lajme va humben vleren disave tema ketu.

perndryshe kontribon me shum se babarekers smil3dbd4d6422f04.gif ne pv

----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!

Postim nga: RiZuAnA 10.02.2012, 21:08
Duke postuar me shpesh smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.

Postim nga: Njona_GV 10.02.2012, 21:28
Mu njejt m'duket. Nejse, do antar mungojn. Edhe ndonjedit m'ka mbet ma edhe mu, qaq mo, u plakem, duhet te ua l'shhojm rendin t'rive. :D


PS: Perderisa e kom EDI.RAMEN ktu, mir osht puna.
Duhet ta pranojm, na disponon!!! smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .

Postim nga: ferizaji17 10.02.2012, 22:22
QUOTE (packs @ 10.02.2012, 21:49)
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Vec ti na mbrone ketu sikur te ishim perballe armiqeve te perbetuar. smil3dbd4daabd491.gif
Ngacmo motra shqiptare hahahahahhahahahhaa, kush thote me te vra ty ju thafte gishti smil3dbd4daabd491.gif se pa ty nuk rrihet ksajde.

Ja njė shembull tipik i admin., kurse Edi si EDI.Nė vend se tė ndėrhyjė admin.,qė ti pėrmbahemi temės ky admini.,bėhet pjesė e lojėrave tė EDIT.

Postim nga: strong_07 10.02.2012, 23:33
Benje donje propagand sa qe te reagojn edhe mediat kyce ne vend kshtu qe do fitoni fam

Postim nga: GAZETARI23 10.02.2012, 23:46
duke u ber te sinqert ne debat dhe real ! smil3dbd4d6422f04.gif

----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!

Postim nga: mbreti 11.02.2012, 01:01
QUOTE (r.mislimi @ 10.02.2012, 13:06)
Ska Admina qe punojnė si tu teket, thuaje njė?

Shoci, mos u ben aq i sigurte per kete smil4a8aceb829c5f.gif

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: Shcolar 11.02.2012, 01:53
MIX e pershendes temen dhe iniciativen tende.
Edhe une jam i mendimit qe duhet te ringjallet ky forum.Po ashtu njejt sikur ti edhe un jam qe rall postoj por shpesh e lexoj.
Cdo forum shqip,vecanerisht kete forum e kam pelqy qe disa vjet me pare.
Dhe me vjen keq qe forumi nuk eshte ne ate nivel sic ka qene.Dua shume qe te perparoje ky forum.
Ka shume arsye qe ka rene aktiviteti ne forum,por arsyeja kryesore eshte politizimi i forumit,apo thene ma shkurt dhe ma qarte,forumi u ka dhene shume hapesire militanteve partiake qe ti shprehin urrejtjet nderpartiake ne forum,kjo eshte shume negative si per udheheqesit ashtu edhe per anearet.
Cdo forum nese i perkushtohet seriozitetit dhe nxitjes te dijes,tu mundesoje studenteve qe te jene ne rrjedha me profesionin per te cilin jane diplomuar,te inicohen aktivitete te ndryshme,atehere forumi me automatizem e fiton titullin INSTITUCION PER KERKIME DHE HULUMTIME SHKENCORE.

Postim nga: Dayi 11.02.2012, 02:33
QUOTE (alvin @ 10.02.2012, 07:12)
Faceboooku i mbyti te gjitha forumet.

Rami Mislmi tha se ska Admin qe verpon si tu teket dhe pikerisht te citova ty qe ti tregoj Ramis se ti je i vetmi admin qe ke larguar shume antare prej forumit.
Me iritimin tend dhe me ofendimet e tuaja dhe duke mos e ber punen si duhet ke irituar shume antare qe jan larguar.
Pas teje vjen meniher caj Cusack.
Mirpo kete gjo e meriton Rami Mislmin po po shume mire e meriton sepse shume njerez e kan keshillu ne menyren me vellazerore per largimin e imbecilave te tille sic je ti mirpo nuk ka besuar.
A ju kujtohet ne fillim si ishte forumi a ju kujtohet sa debate te mirefillta kishte.
Pastaj shkaku tjeter eshte se vet Ramiu e shkatroj kete forum kur nisi te behet webportal i PDSH-se.
Kjo gjo dihet.
Prej kur nise te lepohesh ka komuna lajti l**h dhe ky forum nga ngjyra e bardh u ngjyros me ngjyren e partis e dini per cilen.


----------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=9eU7ohu4rjA&feature=fvsr

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 15:10
QUOTE (LittleGirl @ 11.02.2012, 08:40)
hyhyhyh mo se me frajge hec qoje vitin te vendi ma majr det dale ene shaum e shaum mos u mba se ije dikush ok smil3dbd4e5e7563a.gif

i te ringjallim forumin? KAM BISEDOJ ME DIA GAZETAR TE NJOHUR SHQIPTAR ME KAN PREMTO DO ANETARESOHEN KE TE FORUM ME THAN DUHET TE BISEDOJM ME DREJTOR WWW.STUDENTET.INFO RAMI MISLIM

Postim nga: Dreni1 11.02.2012, 15:11
Shum kollaj eshte me u ngjall forumi.
1 edi.rama te prejashtohet
2 babrekes
kta di jan virusi i forumit

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 15:13
QUOTE (Dreni1 @ 11.02.2012, 09:11)
Shum kollaj eshte me u ngjall forumi.
1 edi.rama te prejashtohet
2 babrekes
kta di jan virusi i forumit

SHKO VLLA NESE UNE JAM PENGESA MADHE TE MOS RINGJALL FORUM LIRISHT NE TE ME PERJASHTOJN

Postim nga: Happy_Soldier 11.02.2012, 15:16
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 11.02.2012, 16:13)
SHKO VLLA NESE UNE JAM PENGESA MADHE TE MOS RINGJALL FORUM LIRISHT NE TE ME PERJASHTOJN

Bravo Edi Rama do te vetperjashtohet. Hajde Kusart ca po pret.

----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....

Postim nga: Zedka 11.02.2012, 16:59
Shum teme e qelluar smil4a8acf686328f.gif Ti shum me vend e ke parashtru ket pytje rreth keti forumi se si duhet ndryshuar gjerat ketu? Ata ce duhet te ndryshojn forumin jan pikrisht antaret e stafit .....Forumi duhet ndryshuar komplet ti behet nje ristartim temave, te largohen ato se nuk kan debate,te futen tema te reja dhe te mos hapen tema koti ku nuk ke cfar te debatosh te ato tema peveq ti kthesh ne chit-chat.
Eshte vershu forumi nga temat fe-politik! dhe fundi prap po shendrrohen ne chit-chat! nuk jam kunder asesi por me vret menyra se si zhvillohen ketu debatet!esht menyr shum shum e ulet per te vetmen arsyje se nuk eshte pro mendimit dhe tani nje varg akuzash ngrihen jo taliban jo ashtu jo keshtu.....


-Duhet te shtohet edhe reputacion i antarve , cdo antar mund te klikoj me nje pik reputacion ,te ajo teme apo debat se pelqen ,kjo me shum ju jep antarve vullnet(besoj se eshte e drejt e cdo antarit kjo)..

-Te mos lejohet asnje teme te kaloj ne chit-chat,asesi te fshihet cdo postim jasht rrjedhjes se debati ...(un si antare e forumit jam detyru shum her te citoj ne fund ;(Ju lutem mos devioni temen, eshte ne rregull kjo per nje forum studentesh mendoni ju?)

-Ti ndrrohet pamja e forumi apo ti shtohen diq me shum, sepse nje ndryshim sado i vogel te jete i nxit edhe antaret te ri te kyqen .


-Rubrika ,per chit -chat te permbaj vetem tema te lira po jo lojrash femish jo kerlan me duqa, jo urinova lart, apo te duket se po bjen shi e bll -blla siq kan ndodhe te tema Matematik Logjike,ku vlen te permendet antarje e re ZARA te ajo teme eshte mundu te mos devioj temen..

chit-chati eshte per debate tilla argetues e jo per tema serjoze .

Qeshtja tjeter eshte Edi Rames, ti mos i lejohet te hap tema koti ... te fshihen temat e jo vetem te mbyllen, ne menyr te mos zen vend ne facen e par hiq ato tema..nuk them te diskriminojm temat se hap Edi po te reduktohen duhet respektu edhe preferencat e ti edhe pse i mangut ne ca debate se behet ...

-Satafi duhet te percaktohet per rregullat e forumit e jot e devijojn vet debatet!? Jan per cdo lavdrat 2 nga antaret e stafit .Cusak dhe nje Pack(se jan me aktiv) ku cdo her i japin ngjyr debatit ashtu siq eshte pa e shenderru ne lorja femijesh ..


Te nxeren lajmet se ja vlen ti lexosh e jo ciljeta beri apo jo gjoksin operacion(un nuk e kuptoj ca produktiviteti per forumin japin ato tema)??.

Keto jan prefernacat se i deshirojn antaret se duan diskutojn . Secili eshte i lire te zgjedhi ku dhe cfare te komentoj, por duhet te lem hapsire per te gjithe. Forumi eshte diversitet, dhe vend mbledhje per nje mase me te madhe njerzishme me mir pak e sakt e jo cop-pas cdo her..Nuk eshte puna te mbushim forumin sa me shume me tema dhe lajme .. por te kete sa me shume interesim dhe diskutime.


Pra kjo ishte ajo se kerkoj antari MIX ndryshim forumi ...e jo te behemi "modest "un jam e mir , nuk jam si do antare jan keshtu e ashtu pffff fjal boshe ku vetem te grat e kqija ndodhin ato budallakina.

Mir mbetshi ...

.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 17:01
QUOTE (Zedka @ 11.02.2012, 10:59)
Shum teme e qelluar smil4a8acf686328f.gif Ti shum me vend e ke parashtru ket pytje rreth keti forumi se si duhet ndryshuar gjerat ketu? Ata ce duhet te ndryshojn forumin jan pikrisht antaret e stafit .....Forumi duhet ndryshuar komplet ti behet nje ristartim temave, te largohen ato se nuk kan debate,te futen tema te reja dhe te mos hapen tema koti ku nuk ke cfar te debatosh te ato tema peveq ti kthesh ne chit-chat.
Eshte vershu forumi nga temat fe-politik! dhe fundi prap po shendrrohen ne chit-chat! nuk jam kunder asesi por me vret menyra se si zhvillohen ketu debatet!esht menyr shum shum e ulet per te vetmen arsyje se nuk eshte pro mendimit dhe tani nje varg akuzash ngrihen jo taliban jo ashtu jo keshtu.....


-Duhet te shtohet edhe reputacion i antarve , cdo antar mund te klikoj me nje pik reputacion ,te ajo teme apo debat se pelqen ,kjo me shum ju jep antarve vullnet(besoj se eshte e drejt e cdo antarit kjo)..

-Te mos lejohet asnje teme te kaloj ne chit-chat,asesi te fshihet cdo postim jasht rrjedhjes se debati ...(un si antare e forumit jam detyru shum her te citoj ne fund ;(Ju lutem mos devioni temen, eshte ne rregull kjo per nje forum studentesh mendoni ju?)

-Ti ndrrohet pamja e forumi apo ti shtohen diq me shum, sepse nje ndryshim sado i vogel te jete i nxit edhe antaret te ri te kyqen .


-Rubrika ,per chit -chat te permbaj vetem tema te lira po jo lojrash femish jo kerlan me duqa, jo urinova lart, apo te duket se po bjen shi e bll -blla siq kan ndodhe te tema Matematik Logjike,ku vlen te permendet antarje e re ZARA te ajo teme eshte mundu te mos devioj temen..

chit-chati eshte per debate tilla argetues e jo per tema serjoze .

Qeshtja tjeter eshte Edi Rames, ti mos i lejohet te hap tema koti ... te fshihen temat e jo vetem te mbyllen, ne menyr te mos zen vend ne facen e par hiq ato tema..nuk them te diskriminojm temat se hap Edi po te reduktohen duhet respektu edhe preferencat e ti edhe pse i mangut ne ca debate se behet ...

-Satafi duhet te percaktohet per rregullat e forumit e jot e devijojn vet debatet!? Jan per cdo lavdrat 2 nga antaret e stafit .Cusak dhe nje Pack(se jan me aktiv) ku cdo her i japin ngjyr debatit ashtu siq eshte pa e shenderru ne lorja femijesh ..


Te nxeren lajmet se ja vlen ti lexosh e jo ciljeta beri apo jo gjoksin operacion(un nuk e kuptoj ca produktiviteti per forumin japin ato tema)??.

Keto jan prefernacat se i deshirojn antaret se duan diskutojn . Secili eshte i lire te zgjedhi ku dhe cfare te komentoj, por duhet te lem hapsire per te gjithe. Forumi eshte diversitet, dhe vend mbledhje per nje mase me te madhe njerzishme me mir pak e sakt e jo cop-pas cdo her..Nuk eshte puna te mbushim forumin sa me shume me tema dhe lajme .. por te kete sa me shume interesim dhe diskutime.


Pra kjo ishte ajo se kerkoj antari MIX ndryshim forumi ...e jo te behemi "modest "un jam e mir , nuk jam si do antare jan keshtu e ashtu pffff fjal boshe ku vetem te grat e kqija ndodhin ato budallakina.

Mir mbetshi ...

.

une te drejt zenka por nuk lejoj te tallet dykush

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 17:42
QUOTE (Zedka @ 11.02.2012, 10:59)
Shum teme e qelluar smil4a8acf686328f.gif Ti shum me vend e ke parashtru ket pytje rreth keti forumi se si duhet ndryshuar gjerat ketu? Ata ce duhet te ndryshojn forumin jan pikrisht antaret e stafit .....Forumi duhet ndryshuar komplet ti behet nje ristartim temave, te largohen ato se nuk kan debate,te futen tema te reja dhe te mos hapen tema koti ku nuk ke cfar te debatosh te ato tema peveq ti kthesh ne chit-chat.
Eshte vershu forumi nga temat fe-politik! dhe fundi prap po shendrrohen ne chit-chat! nuk jam kunder asesi por me vret menyra se si zhvillohen ketu debatet!esht menyr shum shum e ulet per te vetmen arsyje se nuk eshte pro mendimit dhe tani nje varg akuzash ngrihen jo taliban jo ashtu jo keshtu.....


-Duhet te shtohet edhe reputacion i antarve , cdo antar mund te klikoj me nje pik reputacion ,te ajo teme apo debat se pelqen ,kjo me shum ju jep antarve vullnet(besoj se eshte e drejt e cdo antarit kjo)..

-Te mos lejohet asnje teme te kaloj ne chit-chat,asesi te fshihet cdo postim jasht rrjedhjes se debati ...(un si antare e forumit jam detyru shum her te citoj ne fund ;(Ju lutem mos devioni temen, eshte ne rregull kjo per nje forum studentesh mendoni ju?)

-Ti ndrrohet pamja e forumi apo ti shtohen diq me shum, sepse nje ndryshim sado i vogel te jete i nxit edhe antaret te ri te kyqen .


-Rubrika ,per chit -chat te permbaj vetem tema te lira po jo lojrash femish jo kerlan me duqa, jo urinova lart, apo te duket se po bjen shi e bll -blla siq kan ndodhe te tema Matematik Logjike,ku vlen te permendet antarje e re ZARA te ajo teme eshte mundu te mos devioj temen..

chit-chati eshte per debate tilla argetues e jo per tema serjoze .

Qeshtja tjeter eshte Edi Rames, ti mos i lejohet te hap tema koti ... te fshihen temat e jo vetem te mbyllen, ne menyr te mos zen vend ne facen e par hiq ato tema..nuk them te diskriminojm temat se hap Edi po te reduktohen duhet respektu edhe preferencat e ti edhe pse i mangut ne ca debate se behet ...

-Satafi duhet te percaktohet per rregullat e forumit e jot e devijojn vet debatet!? Jan per cdo lavdrat 2 nga antaret e stafit .Cusak dhe nje Pack(se jan me aktiv) ku cdo her i japin ngjyr debatit ashtu siq eshte pa e shenderru ne lorja femijesh ..


Te nxeren lajmet se ja vlen ti lexosh e jo ciljeta beri apo jo gjoksin operacion(un nuk e kuptoj ca produktiviteti per forumin japin ato tema)??.

Keto jan prefernacat se i deshirojn antaret se duan diskutojn . Secili eshte i lire te zgjedhi ku dhe cfare te komentoj, por duhet te lem hapsire per te gjithe. Forumi eshte diversitet, dhe vend mbledhje per nje mase me te madhe njerzishme me mir pak e sakt e jo cop-pas cdo her..Nuk eshte puna te mbushim forumin sa me shume me tema dhe lajme .. por te kete sa me shume interesim dhe diskutime.


Pra kjo ishte ajo se kerkoj antari MIX ndryshim forumi ...e jo te behemi "modest "un jam e mir , nuk jam si do antare jan keshtu e ashtu pffff fjal boshe ku vetem te grat e kqija ndodhin ato budallakina.

Mir mbetshi ...

.

forum duhet ty pastroj disa virusa te fort duhet te vendos anti virus

Postim nga: Miss.Blue 11.02.2012, 18:14
Prap ja nisem mu bo melankolik aa?

----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 18:50
QUOTE (Miss.Blue @ 11.02.2012, 12:14)
Prap ja nisem mu bo melankolik aa?

mire ke

Postim nga: festina 11.02.2012, 20:07
Pse bre pom shtini me kesh se sum shkon pėr ftyre?!?!?! smil3dbd4dcd7b9f4.gif

----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!

Postim nga: Miss.Blue 11.02.2012, 20:48
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 11.02.2012, 19:50)
mire ke

Kallxoju bre ktyne qe e kom mire.. :p

QUOTE
i din meta pune te meta moter----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 23:12
MIRE SE ERDHE ANETARE KOSOVARS

Postim nga: Dreni1 11.02.2012, 23:18
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 11.02.2012, 17:12)
MIRE SE ERDHE ANETARE KOSOVARS

Njeher dy pijanecat pinin bashk birra por njani shkoi ne mergim ndersa tjetri pinte nga dy birra nje per veten dhe nje per shokun.
Kamarieri e pyeti pse po pin nga dy birra? ai i thot dikur pinim bash me shokun kur ai shkoi ne mergim uni pi per veti dhe per te.
Por nje dit ai porosit vetem nje birr kamarieri e pyet pse vetem nje birr?
Ai i thot se une kam lan tash po pi per shokun.

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 23:21
QUOTE (Dreni1 @ 11.02.2012, 17:18)
Njeher dy pijanecat pinin bashk birra por njani shkoi ne mergim ndersa tjetri pinte nga dy birra nje per veten dhe nje per shokun.
Kamarieri e pyeti pse po pin nga dy birra? ai i thot dikur pinim bash me shokun kur ai shkoi ne mergim uni pi per veti dhe per te.
Por nje dit ai porosit vetem nje birr kamarieri e pyet pse vetem nje birr?
Ai i thot se une kam lan tash po pi per shokun.

SHUM PERALLA E BUKUR TE LUMT

Postim nga: EDI.RAMA_ 11.02.2012, 23:47
QUOTE (Burrnesha @ 11.02.2012, 12:56)
Shumė ke tė drejtė.

Por edhe temat janė bėrė monotone, sidomos shumė ėshtė nė qendėr tematika politiko-fetare.

Poashtu shumė anėtar mungojnė qė dikur me humorin e tyre na kanė kėnaq kėsajde dhe i kanė dhėnė pak ngjyrė forumit.
Disa tjerė thjeshtė nga angazhimet nuk kanė kohė tė shkruajnė (nė kėtė grup hy edhe unė, pak a shumė) por kthehen herė pas herė, e disa kthehen shumė mė rrallė, disa as qė kanė vullnet mė tė shkruajnė, ata qė kanė ndrruar status ndoshta s'guxojnė prej partnerit ose mė s'ju duket interesant, e nejse...kaq, ka plotė arsyje, nese ndalemi e mendojmė, gjejmė shumėēka...

SHUMICA TE ADMINISTRATOR NUK JAN HIQ AKTIVE

Postim nga: EDI.RAMA_ 12.02.2012, 01:14
TASH ETUTJE MBESHTET BABAREKES PER MODERATOR

Postim nga: babarekes 12.02.2012, 01:17
QUOTE (EDI.RAMA_ @ 12.02.2012, 02:14)
TASH ETUTJE MBESHTET BABAREKES PER MODERATOR

FLM SHUUM.

Porr mbshtetj prej ty nuk duhet.
ti je Tradhtarrr

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: Essa 12.02.2012, 11:35
Paj,secili i ka obligimet e veta qe t'i imponon jeta,por dikur behet edhe bajat,vete perseritja e temave s'te jep kenaqesi te postosh!
Me kqyr holl e holl,ma mire o m'u marr me realitetin.

----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!

Postim nga: MIX 13.02.2012, 14:12
Oni de ata qe kan obligime le mos te hyne por te tjere te rinje le te angazhohen, pastaj askush nuk ka obligime 24 ore e ms me mujt me hy do minuta edhe n'forum pranej problemi osht najkun tjeter jo te mospasja kohe.

Postim nga: EDI.RAMA 14.02.2012, 19:39
PO DUHET RESPEKT NDERSJELES MES ANETARE PA OFENDIME

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: EDI.RAMA 15.02.2012, 21:37
KY FORUM ASNJEHERE NUP KRIJO NI POPULLARITET TE MADHE NE TROJET SHQIPTAR KOSOVA MAQEDONI SHQIPERI LUGINE TE PRESHEVES MALI TE ZI ESHT SHTRIRE EDHE GLUBI SHQIPTAR AMERIKE AUSTRALI KY FORUM ESHT MBETUR GJITHMON NE ZEMRA TONE SHUM HAKERA KAN TENTO TE PRISH IMAZHI TE FORUM APO MBYLLIJE TE SAJ POR DESHTUAR KEN ADMINISTRATOR SHUM TE SHKELYESHEM ZERROCOLL FALEMINDEROJ PUBLIKISHT PER ANGAZHIM TE TY TE MADHE PER RUAJTUR IMAZHI TE FORUM RESPEKT NDERIM EDI RAMA

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: dasaaa 15.02.2012, 22:36
Nese doni me perparu Forumi,duhet me hap nenforumin e Diaspores

----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!

Postim nga: EDI.RAMA 15.02.2012, 22:43
QUOTE (dasaaa @ 15.02.2012, 23:36)
Nese doni me perparu Forumi,duhet me hap nenforumin e Diaspores

nuk ka nevoje ne kete forum diaspore shqiptar edhe nuk je ty rekomandim kete kem stafi administrator

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: EDI.RAMA 15.02.2012, 23:06
QUOTE (ßina @ 16.02.2012, 00:04)
Edi edhe nese na ke sha mos ta nin te falet, vepra me e ulet e nje njeriu eshte me te tradhetu, tu ti bo publike mesazhet, keshtu qe rri rahat e mos ta nin hiq, se ti prape mbetesh Edi qe rrespektohesh prej shumices, e ata qe mundohen me ti publiku mesazhet vetem veten me poshte e ulin. smil3dbd4e4c2e742.gif

jam mire njohes per ty moter e dashur per stafi more vendim ma lirojt niku esht kenaqsia e madhe imja respekt stafi rami mislim bina alvin

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: EDI.RAMA 15.02.2012, 23:17
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TlaqcOk6UJU kjo kenge per shoket te mi rami mislim alvin edhe motren tim binna

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: EDI.RAMA 16.02.2012, 00:57
EDI RAMA ESHT RIKTHI NE SKENE TE FORUM UNE FRYMEZOJ FORUM SHUM DEBAT REPSEKT BESI TE LUTEM MOS NDERHIN NE TEMA TE MIA KAM RESPEKT

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: kosova_rja 16.02.2012, 01:00
QUOTE (EDI.RAMA @ 16.02.2012, 01:57)
EDI RAMA ESHT RIKTHI NE SKENE TE FORUM UNE FRYMEZOJ FORUM SHUM DEBAT REPSEKT

edi me vjen mire qe je rikthy se edhe forumin le qe e frymezon po e ke ringjall je njeshi i forumit ke perkrahjen time vlla edi

----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!

Postim nga: EDI.RAMA 16.02.2012, 01:02
QUOTE (kosova_rja @ 16.02.2012, 02:00)
edi me vjen mire qe je rikthy se edhe forumin le qe e frymezon po e ke ringjall je njeshi i forumit ke perkrahjen time vlla edi

FALEMINDERIT SHUM PER MBESHTETJE TENDE MORAL

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: BESI_TE 16.02.2012, 01:10
QUOTE (kosova_rja @ 16.02.2012, 02:08)
po une me temen u morra thahs qe me pelqeu mendimi e cka te keqe ka aty edhe nuk e di cfar devijimi te temes bera a ben pak sqarim smil4a8acea04e4b2.gif

smil3dbd4d6422f04.gif

Patjeter....

Meqenese i fshira ata replika, u dasht qe te fshi edhe repliken tonde, pasi qe ti e kishe cituar repliken qe une e kisha fshi!

Ne rregull?

----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<

Postim nga: Avalon 16.02.2012, 01:10
QUOTE (kosova_rja @ 16.02.2012, 02:08)
po une me temen u morra thahs qe me pelqeu mendimi e cka te keqe ka aty edhe nuk e di cfar devijimi te temes bera a ben pak sqarim  smil4a8acea04e4b2.gif

Jasht Temes!!!!!!!!!!!!!!!

Postim nga: kosova_rja 16.02.2012, 01:16
QUOTE (BESI_TE @ 16.02.2012, 02:10)
smil3dbd4d6422f04.gif

Patjeter....

Meqenese i fshira ata replika, u dasht qe te fshi edhe repliken tonde, pasi qe ti e kishe cituar repliken qe une e kisha fshi!

Ne rregull?

aha ateher do te mjaftonte te ma fshish edhe mua repliken e jo te shkruash te merrem me teme e mos te devijoj temen se keshtu nuk ringjallet forumi jo per dike nene e per dike njerke e di qe ben punen tende dhe e respektoj jo qe dua po me duhet patjeter se ti ke me shume ne dore se une une mund vetem te replokoj e ti mund ti fshish apo ti korigjosh replikat e mia s“ka problem ama aty ku e kam tepruar por ne kete rast vetem replikova dasen qe kishte be nje replike jo per here te par e ka tepruar me keto replika si te femijeve e tash fshije apo korigjo edhe kete replike se keshtu i frymezoni anetaret me shume te aktivizohen
smil3dbd4e4c2e742.gif kete e ke per punen qe e ben qe te clodhesh pak smil3dbd4d99c6eaa.gif

----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!

Postim nga: BESI_TE 16.02.2012, 01:32
QUOTE (kosova_rja @ 16.02.2012, 02:16)
aha ateher do te mjaftonte te ma fshish edhe mua repliken e jo te shkruash te merrem me teme e mos te devijoj temen se keshtu nuk ringjallet forumi jo per dike nene e per dike njerke e di qe ben punen tende dhe e respektoj jo qe dua po me duhet patjeter se ti ke me shume ne dore se une une mund vetem te replokoj e ti mund ti fshish apo ti korigjosh replikat e mia s“ka problem ama aty ku e kam tepruar por ne kete rast vetem replikova dasen qe kishte be nje replike jo per here te par e ka tepruar me keto replika si te femijeve e tash fshije apo korigjo edhe kete replike se keshtu i frymezoni anetaret me shume te aktivizohen
smil3dbd4e4c2e742.gif kete e ke per punen qe e ben qe te clodhesh pak smil3dbd4d99c6eaa.gif

Me vjen keq qe duhet te sqarohem dhe te zgjatim keto marje dhenie llogarish dhe ate mbrenda kesaj Temes, sepse keshtu nga nji nga nji replike ata behen shum, dhe gjer dikur ndodhe edhe te devijohet Tema, gje qe nuk duhet te ndodhe!

kosovarja, replika yte mu duke pak sa teper serioze dhe permbante te perfolura me te zgjatura, kuptohet ne lidhje me ate rastin qe permbante replika te cilen e kishe cituar, andaj kur hasi ne replika te tilla si me serioze dhe me te gjera e shof te arsyeshme qe te japi nji verejtje me shkrim, me shkrim po them ok!?, qe ai seriozitet te shuhet aty ku bej nderhyrje dhe te mos vazhdoj, sepse pikerisht ata kacafytje ne mes jush me aq seriozitet, behen shkak qe njera apo pala tjeter te distancohen nga ky Forum, kurse neve si Admina e kemi per obligim moral qe te bejm nderhyrje, dhe ti shuajm ato zjarre!!!

Me kaq e mbylli kete mesele duke shpresu qe kesaj radhe te jemi te qarte!

Ju deshiroj debate te mirefillta ne vazhdim!


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<

Postim nga: mbreti 16.02.2012, 02:10
QUOTE (EDI.RAMA @ 16.02.2012, 02:50)
NUK TE VJEN MARE PERSE I FSHI POSTIME BRAVO TE KOFT ANI MBAJ MEND

Hajt bre Edi, postimet i ka fshi, nuk ti ka marre paret!

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: EDI.RAMA 16.02.2012, 02:13
QUOTE (mbreti @ 16.02.2012, 03:10)
Hajt bre Edi, postimet i ka fshi, nuk ti ka marre paret!

BRAVOS MBRET I FORUM RESPEKT PER TY


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: mbreti 16.02.2012, 02:29
E cka bana une tash bre? smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: EDI.RAMA 16.02.2012, 02:30
QUOTE (mbreti @ 16.02.2012, 03:29)
E cka bana une tash bre? smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif

ASGJE MBRET VEQ RESPEKT KAM NDAJ TEJE KAQ

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: EDI.RAMA 16.02.2012, 03:09
hajt nate e mire gjum te embel lirim shaban

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Postim nga: EDI.RAMA 16.02.2012, 18:21
duhet te forcohet me shum rigjallja e forum

----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

2006 © Studentet.info (http://www.studentet.info)