Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/errorhandler.php on line 199
Forumi Studentor
Studentet.info
Kliko kėtu pėr ta lexuar temėn
Forumi Studentor > Nė kėrkim tė romancės > Seks para kafesė? Po!


Postim nga: Lexo 08.02.2011, 10:43
Seksi i mėngjesit ėshtė shumėfish i dobishėm edhe pėr meshkuj edhe pėr femra, ka treguar hulumtimi i zhvilluar nė Britani tė Madhe.

Ende nuk i keni “hapur sytė”, pushoni nė shtratin e pėrbashkėt, deri te koha e ngritjes kanė mbetur edhe gjysmė ore... Shfrytėzojeni kėtė kohė pėr seks fantastik tė mėngjesit, shkruan “Daily Mail”.

Fillimi i tillė i ditės ka efekte tė shumta pozitive, tė cilat do t’i ndieni tėrė ditėn, thotė Debi Herbenik, autore e librit “Sepse mė ka ėndja”.

Seksi i mėngjesit rrit disponimin

Seksi i mėngjesit nė gjendjen gjysmė tė pėrgjumur do t’ju zgjojė dhe do tė nxit lirimin e oksitocinės, materie qė pėrmirėson disponimin, optimizmin tuaj... Po ashtu rrit imunitetin dhe nxit prodhimin e antitrupave qė ju mbrojnė nga infeksionet.

“Pėrjetimi i orgazmave po ashtu do tė ngrejė nivelin e estrogjeneve, tė cilat janė tė rėndėsishme pėr pamjen e lėkurės, flokėve dhe thonjve. Me vetė kėtė do tė jeni mė e bukur, e jo vetėm mė e lumtur pas seksit tė mėngjesit”, thotė Herbenik. Terapeutja Jane Green madje mendon se ėshtė e kėndshme qė nė mėngjes nuk keni shumė kohė pėr seks.

“Disa minuta pasi tė jeni zgjuar, janė ideale pėr seks nė shpejtėsi. Derisa flini, hormonet grumbullohen edhe te meshkujt edhe te femrat, ashtu qė ndjeshmėria fizike ėshtė mė e madhe.

Pėrveē kėsaj, nuk keni kohė, ashtu qė do tė keni ndjenjėn e kėndshme tė eksitimit pėr shkak tė ngutjes dhe adrenalinės”, sqaroi ajo. Pra, lani shpejt dhėmbėt dhe kthehuni prapė nė shtrat

----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!

Postim nga: ßina 08.02.2011, 11:29
Lexo e ti para kafese a vetem teori seksuale ben, a edhe e praktikon. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.

Postim nga: Trishtimi 08.02.2011, 11:32
QUOTE (ßina @ 08.02.2011, 12:29)
Lexo e ti para kafese a vetem teori seksuale ben, a edhe e praktikon. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Sex n`leter t`bardhe

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: packs 08.02.2011, 11:33
Nuk kena kushte me ba kso sende, s'po ka. Komuna s'po na viziton. smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: r.mislimi 08.02.2011, 11:36
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 12:33)
Nuk kena kushte me ba kso sende,

Sduhen kushte smil4a8acd602a050.gif

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: r.mislimi 08.02.2011, 11:38
QUOTE (ßina @ 08.02.2011, 12:29)
Lexo e ti para kafese a vetem teori seksuale ben, a edhe e praktikon. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Roboti vetėm teori tregon smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif praktikėn e bėn shpikėsi i Robotėve smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: packs 08.02.2011, 11:40
QUOTE (r.mislimi @ 08.02.2011, 12:36)
Sduhen kushte smil4a8acd602a050.gif

A nuk duhet me qene nje c ift?A nuk duhet me qene bashke me dike ?
Kushte te lehta po te duken keto a? Ku me marre ne kete shekull? smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: ßina 08.02.2011, 11:40
QUOTE (r.mislimi @ 08.02.2011, 12:38)
Roboti vetėm teori tregon smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif praktikėn e bėn shpikėsi i Robotėve smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.

Postim nga: r.mislimi 08.02.2011, 11:41
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 12:40)
A nuk duhet me qene nje c ift?A nuk duhet me qene bashke me dike ?
Kushte te lehta po te duken keto a? Ku me marre ne kete shekull? smil3dbd4daabd491.gif

E ke dėgjuar kėngėn: HAPE ZEMRĖN TY..... dmth ēile gojen :)

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: packs 08.02.2011, 11:43
QUOTE (r.mislimi @ 08.02.2011, 12:41)
E ke dėgjuar kėngėn: HAPE ZEMRĖN TY..... dmth ēile gojen :)

Hahahaha, nuk po guxoj. smil4a8ad6df85dde.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: r.mislimi 08.02.2011, 11:43
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 12:43)
Hahahaha, nuk po guxoj. smil4a8ad6df85dde.gif

Atėherė mos u anko te Komuna smile5le854sd87f.gif

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: Trishtimi 08.02.2011, 11:43
Shuni shuni se marre mos folni pis

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: ßina 08.02.2011, 11:45
QUOTE (Trishtimi @ 08.02.2011, 12:32)
Sex n`leter t`bardhe

O Trishtim cka i ke kombinu tash bardh ( leter) e zi ( kafja). smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.

Postim nga: Burrnesha 08.02.2011, 13:12
QUOTE (Lexo @ 08.02.2011, 11:43)
Seksi i mėngjesit ėshtė shumėfish i dobishėm edhe pėr meshkuj edhe pėr femra, ka treguar hulumtimi i zhvilluar nė Britani tė Madhe.

Ende nuk i keni “hapur sytė”, pushoni nė shtratin e pėrbashkėt, deri te koha e ngritjes kanė mbetur edhe gjysmė ore... Shfrytėzojeni kėtė kohė pėr seks fantastik tė mėngjesit, shkruan “Daily Mail”.

Fillimi i tillė i ditės ka efekte tė shumta pozitive, tė cilat do t’i ndieni tėrė ditėn, thotė Debi Herbenik, autore e librit “Sepse mė ka ėndja”.

Seksi i mėngjesit rrit disponimin

Seksi i mėngjesit nė gjendjen gjysmė tė pėrgjumur do t’ju zgjojė dhe do tė nxit lirimin e oksitocinės, materie qė pėrmirėson disponimin, optimizmin tuaj... Po ashtu rrit imunitetin dhe nxit prodhimin e antitrupave qė ju mbrojnė nga infeksionet.

“Pėrjetimi i orgazmave po ashtu do tė ngrejė nivelin e estrogjeneve, tė cilat janė tė rėndėsishme pėr pamjen e lėkurės, flokėve dhe thonjve. Me vetė kėtė do tė jeni mė e bukur, e jo vetėm mė e lumtur pas seksit tė mėngjesit”, thotė Herbenik. Terapeutja Jane Green madje mendon se ėshtė e kėndshme qė nė mėngjes nuk keni shumė kohė pėr seks.

“Disa minuta pasi tė jeni zgjuar, janė ideale pėr seks nė shpejtėsi. Derisa flini, hormonet grumbullohen edhe te meshkujt edhe te femrat, ashtu qė ndjeshmėria fizike ėshtė mė e madhe.

Pėrveē kėsaj, nuk keni kohė, ashtu qė do tė keni ndjenjėn e kėndshme tė eksitimit pėr shkak tė ngutjes dhe adrenalinės”, sqaroi ajo. Pra, lani shpejt dhėmbėt dhe kthehuni prapė nė shtrat

A vlenė kjo edhe pėr ata qė s'pijnė kafe n'mengjes? Vetėm ēaj dhe lėng frutash?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Postim nga: Mbinjeriu 08.02.2011, 13:15
QUOTE (Burrnesha @ 08.02.2011, 14:12)
A vlenė kjo edhe pėr ata qė s'pijnė kafe n'mengjes? Vetėm ēaj dhe lėng frutash?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

-Edhe pėr ata vlenė smil3dbd4d4e4c4f2.gif ,mos u shqetėso pa arsye smil3dbd4e398ff7b.gif

----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"

Postim nga: Burrnesha 08.02.2011, 13:37
QUOTE (Mbinjeriu @ 08.02.2011, 14:15)
-Edhe pėr ata vlenė smil3dbd4d4e4c4f2.gif ,mos u shqetėso pa arsye smil3dbd4e398ff7b.gif

O flm shumė, se kesh kah mendoj qė mbeta pa copė tė tortės... smil3dbd4d6422f04.gif

Postim nga: Mbinjeriu 08.02.2011, 13:40
QUOTE (Burrnesha @ 08.02.2011, 14:37)
O flm shumė, se kesh kah mendoj qė mbeta pa copė tė tortės... smil3dbd4d6422f04.gif

-Epo,miku i mirė tė tregon rrugen e vertetė dhe nuk ke arsye tė shqetėsohesh se ėmbėlsiren mund ta shijosh qysh nė mengjes smil3dbd4ddd6835f.gif

----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"

Postim nga: Burrnesha 08.02.2011, 13:48
QUOTE (Mbinjeriu @ 08.02.2011, 14:40)
-Epo,miku i mirė tė tregon rrugen e vertetė dhe nuk ke arsye tė shqetėsohesh se ėmbėlsiren mund ta shijosh qysh nė mengjes smil3dbd4ddd6835f.gif

Po po, para kafes... smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:14
Po dal me pi kafe .
A doni dikush? Kafe? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: alvin 08.02.2011, 15:18
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:14)
Po dal me pi kafe .
A doni dikush? Kafe? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Unė unė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif kafe de

----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein

Postim nga: Trishtimi 08.02.2011, 15:19
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:14)
Po dal me pi kafe .
A doni dikush? Kafe? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Kush ka mbet me thirr ne caffe un te kam kerku caffe dhe s`me ke dhen e lere me nje kaffe vullnetare nga ti moj Tamaqareeeeeeeeeeeeeee

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:20
QUOTE (alvin @ 08.02.2011, 16:18)
Unė unė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif kafe de

Hahahahahahaha , ok . Na bofte mire. smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:22
QUOTE (Trishtimi @ 08.02.2011, 16:19)
Kush ka mbet me thirr ne caffe un te kam kerku caffe dhe s`me ke dhen e lere me nje kaffe vullnetare nga ti moj Tamaqareeeeeeeeeeeeeee

smil3dbd4d8676346.gif Tahmaqar je vet, ti duhet me m'lute ma shume me doket se jo vec a po don kafe ? Po. Jo. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Ti thuj :
hajt bre packs a don hajt bre hajt bre
paaaacks paaacks smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: alvin 08.02.2011, 15:24
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:20)
Hahahahahahaha , ok . Na bofte mire. smil3dbd4daabd491.gif

Ej vėrtet nuk e kisha menden, po mė detyrove tė porosis njė makijato tė madhe.Seksin e mėngjesit e realizova nė mėngjes smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein

Postim nga: Trishtimi 08.02.2011, 15:24
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:22)
smil3dbd4d8676346.gif Tahmaqar je vet, ti duhet me m'lute ma shume me doket se jo vec a po don kafe ? Po. Jo. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Ti thuj :
hajt bre packs a don hajt bre hajt bre
paaaacks paaacks smil3dbd4daabd491.gif

Packi a ma ben nje caffe bree
Packi a ma ben nje caffe breee
Packi a ma ben nje caffe breeee
Packi a ma ben nje caffe breeeee



smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:26
QUOTE (alvin @ 08.02.2011, 16:24)
Ej vėrtet nuk e kisha menden, po mė detyrove tė porosis njė makijato tė madhe.Seksin e mėngjesit e realizova nė mėngjes smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Une kafes i rri shume gati kurse me seksin nuk kam mardhenie te mira ne asnje kohe por do te rregullohet edhe kjo. Me vjen mire per realizimin tend. smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:27
QUOTE (Trishtimi @ 08.02.2011, 16:24)
Packi a ma ben nje caffe bree
Packi a ma ben nje caffe breee
Packi a ma ben nje caffe breeee
Packi a ma ben nje caffe breeeee



smil3dbd4e4c2e742.gif

Edhe pak duhet me m'lute. smil3dbd4d75edb5e.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: r.mislimi 08.02.2011, 15:28
QUOTE (alvin @ 08.02.2011, 16:24)
Seksin e mėngjesit e realizova nė mėngjes smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ai qė bėn s'tregon smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: alvin 08.02.2011, 15:28
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:26)
Une kafes i rri shume gati kurse me seksin nuk kam mardhenie te mira ne asnje kohe por do te rregullohet edhe kjo. Me vjen mire per realizimin tend. smil3dbd4daabd491.gif

Normal qė do rregullohet,ama duhet vetė ta rregullosh smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein

Postim nga: alvin 08.02.2011, 15:29
QUOTE (r.mislimi @ 08.02.2011, 16:28)
Ai qė bėn s'tregon  smil4a8acd602a050.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

Nejse de...erdh muhabeti, tema ėshtė e tillė, pra nė kontekst tė temės smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein

Postim nga: Trishtimi 08.02.2011, 15:29
Neyse Packi s`po t`lus me se po m`vjen merzi ha ha ha .

Asi nime e kom mos folni piss n`ket teme se s`po ju ka hije se ktu ka edhe fmi.

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:32
Paramendoni (me falni se shume paramendoj situata gjithe) ;

Paramendoni me qene kusht per me pi kafe , ma perpara me bo seks. Kur t'kishim dale kafe

Une: "A je mire, ca bane"
Ai/Ajo :"Qe seks caty, ti ?"

smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:33
QUOTE (Trishtimi @ 08.02.2011, 16:29)
Neyse Packi s`po t`lus me se po m`vjen merzi ha ha ha .


Ani mor. smil3dbd4d75edb5e.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: alvin 08.02.2011, 15:33
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:32)
Paramendoni (me falni se shume paramendoj situata gjithe) ;

Paramendoni me qene kusht per me pi kafe , ma perpara me bo seks. Kur t'kishim dale kafe

Une: "A je mire, ca bane"
Ai/Ajo :"Qe seks caty, ti ?"

smil3dbd4daabd491.gif

Hahahhaha packs, realizoje ti atė projektin tėnd tė postimit ca mė lartė, se gjithēka po e lidh me seksin smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein

Postim nga: NoLimit 08.02.2011, 15:34
A ka mbet dikush shtatzan ketu a ende jo?


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth

Postim nga: Trishtimi 08.02.2011, 15:34
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:33)
Ani mor. smil3dbd4d75edb5e.gif

PAck a Pi don nje Kaffe moj smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:35
QUOTE (alvin @ 08.02.2011, 16:33)
Hahahhaha packs, realizoje ti atė projektin tėnd tė postimit ca mė lartė, se gjithēka po e lidh me seksin smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Jo bre po nuk ka lidhje. Tema eshte edhe po kam qejf me ba hajgare. smil3dbd4e5e7563a.gif

Thojne "kurgjo s'ka prej atyne qe flasin". smil3dbd4d99c6eaa.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: Hornets 08.02.2011, 15:36
Auhhh me ja nis sa kafen e pij ske hesap me bo seks qyyyy

----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3

Postim nga: packs 08.02.2011, 15:42
QUOTE (Hornets @ 08.02.2011, 16:36)
Auhhh me ja nis sa kafen e pij ske hesap me bo seks qyyyy

Mos fol kshtu se eshte marre.... smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: thunder 08.02.2011, 15:48
QUOTE (Burrnesha @ 08.02.2011, 14:12)
A vlenė kjo edhe pėr ata qė s'pijnė kafe n'mengjes? Vetėm ēaj dhe lėng frutash?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hahahah ata qe nuk pin kafe duhet me vrapu e jo me ba sex ne mengjes hahahah smil4a8acf219332d.gif

Postim nga: ArbenH. 08.02.2011, 15:56
QUOTE (Burrnesha @ 08.02.2011, 14:12)
A vlenė kjo edhe pėr ata qė s'pijnė kafe n'mengjes? Vetėm ēaj dhe lėng frutash?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

atehere ato duhet ti pish para, qe te konpenzosh sasine e djerseve :D:D

Postim nga: Mbinjeriu 08.02.2011, 15:59
QUOTE (Hornets @ 08.02.2011, 16:36)
ske hesap me bo seks qyyyy

-Djali i ri me fol kshtu smil3dbd4d8676346.gif Eh me kon ne moshe tonden ma mire mos me fol hic smil3dbd4e398ff7b.gif

----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"

Postim nga: ßina 08.02.2011, 16:07
QUOTE (alvin @ 08.02.2011, 16:24)
Ej vėrtet nuk e kisha menden, po mė detyrove tė porosis njė makijato tė madhe.Seksin e mėngjesit e realizova nė mėngjes smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Sa mire qe nuk e ke realizu ne mbremje, se nuk ish kane e mengjesit. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Nime Alvin ti a veq ne mengjes pin kafe a? smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.

Postim nga: ßina 08.02.2011, 16:09
QUOTE (NoLimit @ 08.02.2011, 16:34)
A ka mbet dikush shtatzan ketu a ende jo?

Mas 9 mujve do te shihen rezultatet. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.

Postim nga: Mbinjeriu 08.02.2011, 16:14
QUOTE (ßina @ 08.02.2011, 17:07)

Nime Alvin ti a veq ne mengjes pin kafe a? smil3dbd4e5e7563a.gif

-Ka potencial dhe oreks tė madh pėr "kafe" dhe them se 2 herė pi gjate dites.

-Ps.Edhe ti ne ate temen qe ishte per kafe,duket se i do shume smil3dbd4ddd6835f.gif

----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"

Postim nga: ßina 08.02.2011, 16:15
QUOTE (Mbinjeriu @ 08.02.2011, 17:14)
-Ka potencial dhe oreks tė madh pėr "kafe" dhe them se 2 herė pi gjate dites.

-Ps.Edhe ti ne ate temen qe ishte per kafe,duket se i do shume smil3dbd4ddd6835f.gif

smil3dbd4d8676346.gif Kush une i du kafet a?
Mos ndreq fjale Mbinjeri, se as qe du me ni per kafe se. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.

Postim nga: Mbinjeriu 08.02.2011, 16:18
QUOTE (ßina @ 08.02.2011, 17:15)
smil3dbd4d8676346.gif Kush une i du kafet a?
Mos ndreq fjale Mbinjeri, se as qe du me ni per kafe se. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

-Mirė i do kafet apo "kafet" smil3dbd4d4e4c4f2.gif unė pėr vete tė dyjat smil3dbd4d6422f04.gif

-Nuk ke qef as me ndi per kafe a,po me pas perpara e pin se lakmon smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"

Postim nga: packs 08.02.2011, 16:57
Kjo teme mbyllet sepse eshte tabu.
Pas dy shekujsh do te hapet. smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: Burrnesha 08.02.2011, 18:09
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 17:57)
Kjo teme mbyllet sepse eshte tabu.
Pas dy shekujsh do te hapet. smil3dbd4e5e7563a.gif

Shihe tabuuuuu kjo.
A po t'vjen inati qė na tregove qė i ke pi sot nja 5-6 kafe a?
Euuuu qikė euuuu... smil3dbd4e4c2e742.gif

Postim nga: Trishtimi 08.02.2011, 18:18
QUOTE (Burrnesha @ 08.02.2011, 19:09)
Shihe tabuuuuu kjo.
A po t'vjen inati qė na tregove qė i ke pi sot nja 5-6 kafe a?
Euuuu qikė euuuu... smil3dbd4e4c2e742.gif

Pesė gjashtė kaffe ne mengjes bejn dem mendoj . smile5u87yu45y.gif

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: wolfy 08.02.2011, 19:10
qifi madh, me fol per tngulme..

lele cfar tipash smil3dbd4daabd491.gif si caulles, kur i kallxojsh per spari her per colen, se ajo nuk perdoret vetem per tbo nevojen e vogel.. drit nejsen me muhabetet.. po nese seshte vetem per nevojen, a mund ta vejshi me odella ? pse bohet e madhe kur e giligici ? joooo be, a halis bohet bebe me ket smil3dbd4d8676346.gif ? po shkop magjik konka bre smil3dbd4d8676346.gif..

qifi madh..



sa per temen.. sexi nmengjes oshte i shendetshem....



oni..

----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !

Postim nga: Enigma007 08.02.2011, 19:27
QUOTE (r.mislimi @ 08.02.2011, 16:28)
Ai qė bėn s'tregon smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

qe shembull unė nuk po tregoj, veq 3 copa kafe nė mėngjes i kam pirė e qkakėrdhavė deri nė fund. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)

Postim nga: mbreti 09.02.2011, 00:58
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:14)
...
A doni dikush? Kafe? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Roboti po thojka, duhet me plotesu ca kushte, para se me pi kafe. smil3dbd4e398ff7b.gif smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: Cusack 09.02.2011, 01:28
Seks para kafese apo kafe pas seksit. Kjo e dyta shkon gjithmone! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue

Postim nga: Dredheza 09.02.2011, 01:30
QUOTE (Cusack @ 09.02.2011, 02:28)
Seks para kafese apo kafe pas seksit. Kjo e dyta shkon gjithmone! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Mos do te thuash cigare? smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere

Postim nga: mbreti 09.02.2011, 01:32
QUOTE (Dredheza @ 09.02.2011, 02:30)
Mos do te thuash cigare? smil3dbd4e5e7563a.gif

mire ja dinke rendin. smil4a8ad6df85dde.gif

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: emmy 09.02.2011, 01:33
ncncn,siklet tmadh pahi,seks para kafes,a kafe pas seksit,pune e madhe,kryesore me paj ene kafe ene sex smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: ZeroCooL 09.02.2011, 01:33
QUOTE (Cusack @ 09.02.2011, 01:28)
Seks para kafese apo kafe pas seksit. Kjo e dyta shkon gjithmone! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

User posted image

----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen

Postim nga: Cusack 09.02.2011, 01:34
QUOTE (Dredheza @ 09.02.2011, 05:00)
Mos do te thuash cigare? smil3dbd4e5e7563a.gif

Kafe pas seksit, dhe normalisht - cigarja shkon gjithmone me kafe! smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue

Postim nga: Dredheza 09.02.2011, 01:35
QUOTE (mbreti @ 09.02.2011, 02:32)
mire ja dinke rendin. smil4a8ad6df85dde.gif

Une jam kunder kesaj te dytes.

----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere

Postim nga: mbreti 09.02.2011, 01:36
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 02:33)
ncncn,siklet tmadh pahi,seks para kafes,a kafe pas seksit,pune e madhe,kryesore me paj ene kafe ene sex smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Po, ama kafja pajhet ene eks, a ...

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: ZeroCooL 09.02.2011, 01:37
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 01:33)
ncncn,siklet tmadh pahi,seks para kafes,a kafe pas seksit,pune e madhe,kryesore me paj ene kafe ene sex smil3dbd4daabd491.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

Te pish sex?

User posted image

----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen

Postim nga: Dredheza 09.02.2011, 01:37
QUOTE (Cusack @ 09.02.2011, 02:34)
Kafe pas seksit, dhe normalisht - cigarja shkon gjithmone me kafe! smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

Deri te seksi jam pro, per ato te tjerat jam kunder. S'me plq as kafja, as cigarja.

----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere

Postim nga: Cusack 09.02.2011, 01:40
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 05:03)
ncncn,siklet tmadh pahi,seks para kafes,a kafe pas seksit,pune e madhe,kryesore me paj ene kafe ene sex smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Kafen e di si pihet, po seksi pihet??? smil3dbd4ddd6835f.gif Apo pajhet! Hahahha lol...

ZeroCool
I pashpirt.
Mekatar.
I poshter!
S'ke gjynah qe ne nje teme per seksin nxjerr kafene? Te nxirrje seksin aty se paku! smil3dbd4ddd6835f.gif

Jo per gje, me provokoi ajo kafeja turke tash...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue

Postim nga: emmy 09.02.2011, 01:52
aii,kuedi une a pajhet a hahet a g bohet,smar vesh ka kto pune,sboj pune pis,si su vajn mbare tfolni ksi muabete,pisat niher dyher trehere smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: Dredheza 09.02.2011, 01:55
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 02:52)
aii,kuedi une a pajhet a hahet a g bohet,smar vesh ka kto pune,sboj pune pis,si su vajn mbare tfolni ksi muabete,pisat niher dyher trehere smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Hahahahahaha

Nje tjeter qumesht per caullen smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

User posted image

----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere

Postim nga: emmy 09.02.2011, 01:58
QUOTE (Dredheza @ 09.02.2011, 02:55)
Hahahahahaha

Nje tjeter qumesht per caullen smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

User posted image

Dredhezaaaaaa,dt killli,dt boj leng dredhezash smil3dbd4daabd491.gif

Hey,vertet sqenka tema per mu,e mar kakaon une dhe ika e ju pini kafe e pini seks,cka tdojni smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acf7ea6a39.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: The_Saint 09.02.2011, 02:04
QUOTE
“Pėrjetimi i orgazmave po ashtu do tė ngrejė nivelin e estrogjeneve, tė cilat janė tė rėndėsishme pėr pamjen e lėkurės, flokėve dhe thonjve. Me vetė kėtė do tė jeni mė e bukur, e jo vetėm mė e lumtur pas seksit tė mėngjesit”


Ne baze te ketyre te dhenave,neser ne mengjes,posa te hapet porta e forumit, (kuptohet,mbasi te kene pire kafen) do te shohim se cilat nga femrat perjetuan orgazmat (dhe sa)!(?)






----------------------------------------

Njohuria tė bėn tė lirė.

Postim nga: ZeroCooL 09.02.2011, 02:12
QUOTE (The_Saint @ 09.02.2011, 02:04)

Ne baze te ketyre te dhenave,neser ne mengjes,posa te hapet porta e forumit, (kuptohet,mbasi te kene pire kafen) do te shohim se cilat nga femrat perjetuan orgazmat (dhe sa)!(?)

Kur u bere roje porte ti? (portir)

----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen

Postim nga: Mr.Ferati 09.02.2011, 02:19
Aj naten e mire gjithve se edhe pak vin koha per te pi kafe,keshtuqe duhet me i be detyrat para se me e pi kafen..,

----------------------------------------
Jepi njeriut nje peshk dhe e ke ushqyer per nje dite; mesoje njeriun te peshkoje, dhe e ke ushqyer per gjithe jeten...

Postim nga: Mr.Ferati 09.02.2011, 02:22
Bini fleni edhe ju se ne mengjes nuk do ju qilen syte per te ber sex

----------------------------------------
Jepi njeriut nje peshk dhe e ke ushqyer per nje dite; mesoje njeriun te peshkoje, dhe e ke ushqyer per gjithe jeten...

Postim nga: The_Saint 09.02.2011, 02:24
Nuk jam une portir (admin) qe te hapi e mbylli portat!
Perse te kemi ty ketu?



----------------------------------------

Njohuria tė bėn tė lirė.

Postim nga: r.mislimi 09.02.2011, 11:22
QUOTE (alvin @ 08.02.2011, 16:29)
Nejse de...erdh muhabeti, tema ėshtė e tillė, pra nė kontekst tė temės smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Po po muhabeti erdhė smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif

----------------------------------------
www.studentet.info

Postim nga: Trishtimi 09.02.2011, 11:29
Mos folni pissssssssssssssss

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: Pjeshka 09.02.2011, 11:37
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 02:52)
aii,kuedi une a pajhet a hahet a g bohet,smar vesh ka kto pune,sboj pune pis,si su vajn mbare tfolni ksi muabete,pisat niher dyher trehere smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Ah tej tej, halis gace e mlome je:)!

----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!

Postim nga: MeeLot 09.02.2011, 14:24
QUOTE (packs @ 08.02.2011, 16:32)
"Qe seks caty, ti ?"

smil3dbd4daabd491.gif

qe valla edhe un ahgahagahgahgagahag tuj bo besi u knaqt masari ja kthen mos th... a ahgahagahgagahgahaghgagahaghahagahgahghag : e qekjo seks para kafes a osht me bo kshtu para kafes nersy kejtve smil4a8acf4d179b2.gif

----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.

Postim nga: Burrnesha 09.02.2011, 14:38
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 02:58)
Hey,vertet sqenka tema per mu,e mar kakaon une dhe ika e ju pini kafe e pini seks,cka tdojni smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acf7ea6a39.gif

Edhe nga unė njė dhuratė:

User posted image

Postim nga: Trishtimi 09.02.2011, 14:38
QUOTE (Burrnesha @ 09.02.2011, 15:38)
Edhe nga unė njė dhuratė:

User posted image

Thua shkon me negjes aaa smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: Burrnesha 09.02.2011, 14:49
QUOTE (Trishtimi @ 09.02.2011, 15:38)
Thua shkon me negjes aaa smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Pėr ata qė akoma s'janė n'kohėn e kafeve...shuuuuj ti. smil3dbd4e5e7563a.gif

Postim nga: Alb4nian 09.02.2011, 14:54
Cka ka lidhje kjo pytje me asfaltimin e rruges tiran prishtin pash zotin?

----------------------------------------
Menduat se ne ju krijuam kot dhe se nuk do te ktheheni kurr tek ne?

Postim nga: Burrnesha 09.02.2011, 14:56
QUOTE (Alb4nian @ 09.02.2011, 15:54)
Cka ka lidhje kjo pytje me asfaltimin e rruges tiran prishtin pash zotin?

Shkon mė shpejtė edhe ia shkelė gaaaaaaaaaaaaaaaazit... smil3dbd4d6422f04.gif

Postim nga: Trishtimi 09.02.2011, 14:57
QUOTE (Burrnesha @ 09.02.2011, 15:49)
Pėr ata qė akoma s'janė n'kohėn e kafeve...shuuuuj ti. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ah qka je ti qka je d.m.th dic me te lehte se caffet s`ke faj kafet jan te demshme per fmin hahhhahahahahahahahhaaha smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: Burrnesha 09.02.2011, 15:02
QUOTE (Trishtimi @ 09.02.2011, 15:57)
Ah qka je ti qka je d.m.th dic me te lehte se caffet s`ke faj kafet jan te demshme per fmin hahhhahahahahahahahhaaha smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Mė nė fund e kapeeeeeeee! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Postim nga: Trishtimi 09.02.2011, 15:05
QUOTE (Burrnesha @ 09.02.2011, 16:02)
Mė nė fund e kapeeeeeeee! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Eh keshtu esht kur je Katundar dhe QOban me profesion von i kap gjerat hahahahahhahahaha.

----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...

Postim nga: Burrnesha 09.02.2011, 15:38
QUOTE (Trishtimi @ 09.02.2011, 16:05)
Eh keshtu esht kur je Katundar dhe QOban me profesion von i kap gjerat hahahahahhahahaha.

Mė mirė vonė se hiq - thotė populli. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Postim nga: Pjeshka 09.02.2011, 16:31
QUOTE (Lexo @ 08.02.2011, 11:43)
Seksi i mėngjesit ėshtė shumėfish i dobishėm edhe pėr meshkuj edhe pėr femra, ka treguar hulumtimi i zhvilluar nė Britani tė Madhe.

Ende nuk i keni “hapur sytė”, pushoni nė shtratin e pėrbashkėt, deri te koha e ngritjes kanė mbetur edhe gjysmė ore... Shfrytėzojeni kėtė kohė pėr seks fantastik tė mėngjesit, shkruan “Daily Mail”.

Fillimi i tillė i ditės ka efekte tė shumta pozitive, tė cilat do t’i ndieni tėrė ditėn, thotė Debi Herbenik, autore e librit “Sepse mė ka ėndja”.

Seksi i mėngjesit rrit disponimin

Seksi i mėngjesit nė gjendjen gjysmė tė pėrgjumur do t’ju zgjojė dhe do tė nxit lirimin e oksitocinės, materie qė pėrmirėson disponimin, optimizmin tuaj... Po ashtu rrit imunitetin dhe nxit prodhimin e antitrupave qė ju mbrojnė nga infeksionet.

“Pėrjetimi i orgazmave po ashtu do tė ngrejė nivelin e estrogjeneve, tė cilat janė tė rėndėsishme pėr pamjen e lėkurės, flokėve dhe thonjve. Me vetė kėtė do tė jeni mė e bukur, e jo vetėm mė e lumtur pas seksit tė mėngjesit”, thotė Herbenik. Terapeutja Jane Green madje mendon se ėshtė e kėndshme qė nė mėngjes nuk keni shumė kohė pėr seks.

“Disa minuta pasi tė jeni zgjuar, janė ideale pėr seks nė shpejtėsi. Derisa flini, hormonet grumbullohen edhe te meshkujt edhe te femrat, ashtu qė ndjeshmėria fizike ėshtė mė e madhe.

Pėrveē kėsaj, nuk keni kohė, ashtu qė do tė keni ndjenjėn e kėndshme tė eksitimit pėr shkak tė ngutjes dhe adrenalinės”, sqaroi ajo. Pra, lani shpejt dhėmbėt dhe kthehuni prapė nė shtrat

Nuk ka lidhje se kur duhet bere para ose pas, kryesorja te behet!

----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!

Postim nga: dasaaa 09.02.2011, 18:36
E na qe spim kafe kur duhet smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!

Postim nga: Pjeshka 09.02.2011, 18:40
QUOTE (dasaaa @ 09.02.2011, 19:36)
E na qe spim kafe kur duhet smil3dbd4d4e4c4f2.gif

E pse a ka orar qe mund tet trgeoje dikush se kur:)?!

----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!

Postim nga: dasaaa 09.02.2011, 18:41
QUOTE (Pjeshka @ 09.02.2011, 19:40)
E pse a ka orar qe mund tet trgeoje dikush se kur:)?!

Pa provoj qka po di une,per kete pyeta,se pastaj bona hor smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!

Postim nga: Mbinjeriu 09.02.2011, 19:17
QUOTE (Pjeshka @ 09.02.2011, 17:31)
Nuk ka lidhje se kur duhet bere para ose pas, kryesorja te behet!

-Ka shumė rėndėsi,se varet kur e ke oren biologjike smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Megjithatė secili e bėn atėherė kur e ndjen nevojen,dhe kur komisioni konstaton qe te gjitha kushtet jane gati smil3dbd4d6422f04.gif

----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"

Postim nga: ---OXO--- 09.02.2011, 19:18
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 02:52)
aii,kuedi une a pajhet a hahet a g bohet,smar vesh ka kto pune,sboj pune pis,si su vajn mbare tfolni ksi muabete,pisat niher dyher trehere smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

hupish se hupish vaket, mso dns..... smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...

Postim nga: Princo 09.02.2011, 19:19
QUOTE (dasaaa @ 09.02.2011, 19:36)
E na qe spim kafe kur duhet smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil4a8acf686328f.gif ato qe nuk din jan shuuum mbas kohes dhe shuum te prapambetur smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif ende jan ne shekullin 15...
duhet te ngriten dhe te zgjohen qe te jetojn ne shekullin 21 smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”

Postim nga: emmy 09.02.2011, 19:20
QUOTE (---OXO--- @ 09.02.2011, 20:18)
hupish se hupish vaket, mso dns..... smil3dbd4e5e7563a.gif

majr tha,msova se shkuka seksi para kafes smil3dbd4e5e7563a.gif
do e kem parasysh smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: ---OXO--- 09.02.2011, 19:25
QUOTE (wolfy @ 08.02.2011, 20:10)
qifi madh, me fol per tngulme..

lele cfar tipash smil3dbd4daabd491.gif si caulles, kur i kallxojsh per spari her per colen, se ajo nuk perdoret vetem per tbo nevojen e vogel.. drit nejsen me muhabetet.. po nese seshte vetem per nevojen, a mund ta vejshi me odella ? pse bohet e madhe kur e giligici ? joooo be, a halis bohet bebe me ket smil3dbd4d8676346.gif ? po shkop magjik konka bre smil3dbd4d8676346.gif..

qifi madh..



sa per temen.. sexi nmengjes oshte i shendetshem....



oni..

a cheshet me zo? cheshet smil3dbd4d4e4c4f2.gif

shkrom na bone be bir smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...

Postim nga: ---OXO--- 09.02.2011, 19:28
QUOTE (emmy @ 09.02.2011, 20:20)
majr tha,msova se shkuka seksi para kafes smil3dbd4e5e7563a.gif
do e kem parasysh smil3dbd4daabd491.gif

hahhah,,,
Nejse, mos e mer ket punen e kafes si te mirqene, se ka raste kur kafja harxhitet ,,,,, ama idarja kerkon smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...

Postim nga: packs 09.02.2011, 22:09
QUOTE (MeeLot @ 09.02.2011, 15:24)
tuj bo besi u knaqt masari ja kthen mos th... a

Hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahaha ooooooooooooo haaaaaaahhaahahahhahahahahahaha ti je budalle i dores t'pare hahahahahahahahahahahahahhahahahahhahaha o kuku

Ishalla s'me kujtohet kjo kerkund, budalle je . smile5u87yu45y.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P

Postim nga: dasaaa 09.02.2011, 23:50
QUOTE (Princo @ 09.02.2011, 20:19)
smil4a8acf686328f.gif ato qe nuk din jan shuuum mbas kohes dhe shuum te prapambetur smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif ende jan ne shekullin 15...
duhet te ngriten dhe te zgjohen qe te jetojn ne shekullin 21 smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

AAahahaha
Mir e ki ne nuk eshte pun me perparu,dhe me ec me kohen smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!

Postim nga: Cusack 10.02.2011, 01:13
...edhe, a pite kafe sot apo akoma jeni duke punu per kafe...

----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue

Postim nga: qika_babit 11.02.2011, 08:35
pse be folni piss...

ej a bon edhe medhombet palar me bo diqka a

----------------------------------------
ich liebe dich tetova................. meine lochka

Postim nga: ardiani25 11.02.2011, 08:39
QUOTE (qika_babit @ 11.02.2011, 09:35)
pse be folni piss...

ej a bon edhe medhombet palar me bo diqka a

Ban si sban si kundra muzika ashtu kendon kengatiri hahaahahh smil3dbd4e5e7563a.gif

Postim nga: Burrnesha 11.02.2011, 10:37
QUOTE (qika_babit @ 11.02.2011, 09:35)
pse be folni piss...
ej a bon edhe medhombet palar me bo diqka a

Po more, si nuk bėn... smil3dbd4d6422f04.gif
Qe edhe pak ndihmė:

User posted image

Postim nga: mbreti 11.02.2011, 13:03
QUOTE (Burrnesha @ 11.02.2011, 11:37)
Po more, si nuk bėn... smil3dbd4d6422f04.gif
Qe edhe pak ndihmė:

User posted image

Uhu, deri sa ti hame tere keto - iken lezeti i kafese smil3dbd4e398ff7b.gif

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: Burrnesha 11.02.2011, 20:32
QUOTE (mbreti @ 11.02.2011, 14:03)
Uhu, deri sa ti hame tere keto - iken lezeti i kafese smil3dbd4e398ff7b.gif

Jo krejtė pėrnjėherė, vetėm 1 nga 1 ... kjo pako pėr 1 vit mjafton. smil3dbd4d6422f04.gif Veē n'mėngjes...a! smil3dbd4d6422f04.gif

Postim nga: mbreti 11.02.2011, 21:45
QUOTE (Burrnesha @ 11.02.2011, 21:32)
Jo krejtė pėrnjėherė, vetėm 1 nga 1 ... kjo pako pėr 1 vit mjafton. smil3dbd4d6422f04.gif Veē n'mėngjes...a! smil3dbd4d6422f04.gif

Po shkruje sqarimin dreqi ta haje (jo dreqja e forumit), a e din se filēija mun d t'i bllokohet dikujt duke u pertyp t'i haje gjithe keto. smile5le854sd87f.gif

----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.

Postim nga: BossXP 10.07.2011, 15:45
Burrnesha, a je per KAFE, aparatin e ri e kam smil3dbd4e5e7563a.gif
Mund edhe packs te te shoqeroje, ky aparati jem 2 pernjeher i bon

Postim nga: ---OXO--- 10.07.2011, 16:02
QUOTE (BossXP @ 10.07.2011, 16:45)
Burrnesha, a je per KAFE, aparatin e ri e kam smil3dbd4e5e7563a.gif
Mund edhe packs te te shoqeroje, ky aparati jem 2 pernjeher i bon

Mbaje vitin djaleo,,,,
Drit me te paren,, najse "t'furnizojsh me kafe"...kadale niher , pajt a kini nxehet, a s'kini,,,far firme t'aparatit kije, a kije deni livadh pert'shajt....e mapa vajn puna kafes


P.S. smil4a8acec9ecea0.gif Merserdhe! smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...

Postim nga: timii 10.07.2011, 16:13
sex ne mengjez isha kanq une smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif

Postim nga: Burrnesha 10.07.2011, 16:52
QUOTE (BossXP @ 10.07.2011, 16:45)
Burrnesha, a je per KAFE, aparatin e ri e kam smil3dbd4e5e7563a.gif
Mund edhe packs te te shoqeroje, ky aparati jem 2 pernjeher i bon

BossXP a mujte me dadėn?
Jo bre, kadal se po ngutesh...

Kafet s'i dua unė, e kam cekė mė herėt. smil3dbd4d6422f04.gif
Kėshtu qė kėrkesa jote bie poshtė.
Pėr packs s'po flas, fletė ajo vetė. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Kalofsh mirė nė forum e mos pi kafe shumė se s'ėshtė mirė pėr shėndetin tėnd. smil3dbd4ddd6835f.gif

Postim nga: babarekes 10.07.2011, 17:20
QUOTE (timii @ 10.07.2011, 17:13)
sex ne mengjez isha kanq une smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif

Ta plotsoj be un Deshiren
Tu fjet teej un ta sosi PUNEN smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: timii 10.07.2011, 17:24
babareks tej ala pile e kie sen bejsh gjo tej ala sinet sje boo tej smil3dbd4daabd491.gif

Postim nga: babarekes 10.07.2011, 17:28
QUOTE (timii @ 10.07.2011, 18:24)
babareks tej ala pile e kie sen bejsh gjo tej ala sinet sje boo tej smil3dbd4daabd491.gif

hahahah ok bom tej sineet bee

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!

Postim nga: Strider 10.07.2011, 21:40
Nese e shqiojsh temen "Kultura seksuale" ke Religjioni,asnje nuk komenton.a ktu kona ba nami!

Shifet se jeni pa kulture ene ju.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself

Postim nga: nightelf 10.07.2011, 21:54
QUOTE (Strider @ 10.07.2011, 22:40)
Nese e shqiojsh temen "Kultura seksuale" ke Religjioni,asnje nuk komenton.a ktu kona ba nami!

Shifet se jeni pa kulture ene ju.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Atje presim te gjith ta mbaron komplet temen Studenti20, pastaj te komentojme

----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。

Postim nga: Strider 10.07.2011, 21:56
QUOTE (nightelf @ 10.07.2011, 22:54)
Atje presim te gjith ta mbaron komplet temen Studenti20, pastaj te komentojme

Atje do vije alvini do those "seksi ka ekzistu edhe para Islamit" hahahaha smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself

Postim nga: emmy 10.07.2011, 21:59
QUOTE (Strider @ 10.07.2011, 22:56)
Atje do vije alvini do those "seksi ka ekzistu edhe para Islamit" hahahaha smil3dbd4e5e7563a.gif

Po mos kishte ekzistu sdo ishte rritur numri popullates,do kishin mbetur veq HAVA edhe ADEMI smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: hey 10.07.2011, 22:03
Duhet para, gjate dhe pas kafese. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Postim nga: Strider 10.07.2011, 22:05
QUOTE (emmy @ 10.07.2011, 22:59)
Po mos kishte ekzistu sdo ishte rritur numri popullates,do kishin mbetur veq HAVA edhe ADEMI smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

joo,a halis?

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself

Postim nga: emmy 10.07.2011, 22:05
QUOTE (hey @ 10.07.2011, 23:03)
Duhet para, gjate dhe pas kafese.  smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

Prandaj kishe tere ato probleme ti smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


P.s. Strider,chashtaw kom ndai smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: hey 10.07.2011, 22:07
QUOTE (emmy @ 10.07.2011, 23:05)
Prandaj kishe tere ato probleme ti smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif



Aaa s'je fer, nuk e respekton rregullen e diskrecionit smil3dbd4daabd491.gif
Problemet i kam ende ama kjo eshte nej gje qe duhet. smil3dbd4dbc14f3f.gif

Postim nga: emmy 10.07.2011, 22:09
QUOTE (hey @ 10.07.2011, 23:07)
Aaa s'je fer, nuk e respekton rregullen e diskrecionit smil3dbd4daabd491.gif
Problemet i kam ende ama kjo eshte nej gje qe duhet. smil3dbd4dbc14f3f.gif

E respektoj,prandaaj s`i permenda problemet smil3dbd4daabd491.gif


p.s. Prit edhe 3 vjet,ich me shume smil3dbd4daabd491.gif




smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: hey 10.07.2011, 22:11
QUOTE (emmy @ 10.07.2011, 23:09)
E respektoj,prandaaj s`i permenda problemet smil3dbd4daabd491.gif


p.s. Prit edhe 3 vjet,ich me shume smil3dbd4daabd491.gif




smil3dbd4e4c2e742.gif

Of of of edhe 3 vjet, me siguri do shkoj ne Demir Hisar ose ne Bardovce smil3dbd4daabd491.gif

Postim nga: emmy 10.07.2011, 22:15
QUOTE (hey @ 10.07.2011, 23:11)
Of of of edhe 3 vjet, me siguri do shkoj ne Demir Hisar ose ne Bardovce smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif me the vet se preferon te presesh edhe 3 vjet?
Une te thashe mund edhe tash, e s`te kam faj,shko ne Bardovce smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: nightelf 10.07.2011, 22:16
QUOTE (Strider @ 10.07.2011, 22:56)
Atje do vije alvini do those "seksi ka ekzistu edhe para Islamit" hahahaha smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif e fort kjo shume

----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。

Postim nga: hey 10.07.2011, 22:21
QUOTE (emmy @ 10.07.2011, 23:15)
smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif me the vet se preferon te presesh edhe 3 vjet?
Une te thashe mund edhe tash, e s`te kam faj,shko ne Bardovce smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ndoshta se shpejti (jo ne Bardovce, mendoj per opcionin e pare). smil3dbd4daabd491.gif

Postim nga: Fidaim 10.07.2011, 22:22
T'martuent,t'liqencuen legjitimisht jane,ndaqin para ose mas kaffese.
T'pa martuent ( ilegalsat ) vallha bilha,ndaqin mas ose para,bereqet nta s'ka!

----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)

Postim nga: emmy 10.07.2011, 22:29
QUOTE (hey @ 10.07.2011, 23:21)
Ndoshta se shpejti (jo ne Bardovce, mendoj per opcionin e pare). smil3dbd4daabd491.gif

Waiting... smil4a8ad6df85dde.gif
Meqe ra fjala te waiting,ika une se me waitin,e e flaasim me vone kete cheshtje,mendohu mire ė smil3dbd4daabd491.gif
Naten...
smil3dbd4e4c2e742.gif

----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!

Postim nga: hey 10.07.2011, 22:32
QUOTE (emmy @ 10.07.2011, 23:29)
Waiting... smil4a8ad6df85dde.gif
Meqe ra fjala te waiting,ika une se me waitin,e e flaasim me vone kete cheshtje,mendohu mire ė smil3dbd4daabd491.gif
Naten...
smil3dbd4e4c2e742.gif

Ndoshta te tregoj live por pa ti pa e ditur se kush jam une ne forum. smil3dbd4daabd491.gif Hahahahhaa

2006 © Studentet.info (http://www.studentet.info)
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [8192]: Non-static method MyTextSanitizer::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/criteria.php line 352
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/module.textsanitizer.php line 228
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/include/functions.php line 493
Unknown Condition [2048]: Non-static method Database::getInstance() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/Protector/modules/protector/include/postcheck_functions.php line 23
Unknown Condition [2048]: Non-static method XoopsDatabaseFactory::getDatabaseConnection() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/database.php line 128
Unknown Condition [8192]: Non-static method Protector::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/Protector/modules/protector/class/ProtectorMysqlDatabase.class.php line 29
Unknown Condition [2048]: Non-static method XoopsLogger::instance() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/databasefactory.php line 34
Unknown Condition [2048]: Non-static method Protector::getInstance() should not be called statically in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/Protector/modules/protector/include/postcheck_functions.php line 24
Unknown Condition [2048]: Only variables should be assigned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 236
Notice [PHP]: Only variable references should be returned by reference in file /home/content/13/6081413/html/studentet.info/class/database/mysqldatabase.php line 242