Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Intrukcione pėr regjistrim

Para se tė dėrgoni formluarin ju kishim lutur qė tė kontrolloni edhe njėherė mirė tė gjitha tė dhėnat.
Do ju dėrgohet nje email tek email adresa qė keni dhėnė. Ju lutemi lexoni emailin me kujdes si dhe ndjekni hapat e verifikimit tė kontos tuaj.

> Formulari regjistrues
Shkruani tė gjitha fushat
Zgjedhni Emrin Pėrdorues
Emri pėrdorues duhet tė jetė mes 3 dhe 10 karaktereve
Shkruajeni fjalėkalimin
Fjalėkalimi duhet tė jetė mes 3 dhe 32 karaktereve
Pėrsėrite fjalėkalimin
Duhet tė jetė i njėjtė
Jepeni email adresėn tuaj
Email adresa duhet tė jetė valide
Shkruajeni sėrisht email adresėn


Kodi verifikues
Kodi verifikues
Nėse nuk shihni asgjė atėherė ju lutemi kontaktoni me administratorėt e faqes.
Code Bit  Code Bit  Code Bit  Code Bit  Code Bit  Code Bit
Shkruaje kodin e mė-lartshėm
Pėr shkaqe sigurie duhet qė ēdokush kur tė bėj regjistrimin e kontos qė tė shkruaj kėtė kod.
Vėrejtje: Tė gjitha karakteret janė numėra.

Regullat e pėrdorimit
Para se tė klikoni i 'I Pranoj' regullat e pėrdorimit njėherė lexoni mirė atoI pranoj 
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio