Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forumi Studentor - Tema e fundit: A ka cilėsi nė USHT?
Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 07.07.2020, 04:58
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts USHT
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit Shtetėror tė Tetovės.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
802 9798 09.09.2016, 10:49
Tema:  A ka cilėsi nė USHT?
Nga: ramilja
No New Posts Arsimi i mesėm dhe fillor!
Diskutoni mbi arsimin e mesėm dhe fillor, duke paraqitur problemet, lajmet e ndryshme dhe gjithēka qė i pėrket kėsaj natyre
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
154 1612 02.08.2014, 12:18
Tema:  Shkolla online e ...
Nga: Gjimigj
No New Posts UP
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Prishtinės
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
121 528 03.09.2014, 22:58
Tema:  Universiteti i Pr...
Nga: rinor.w1
No New Posts UT
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Tiranės
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
15 54 09.04.2012, 17:44
Tema:  Studentėt e Tiran...
Nga: Hornets
No New Posts USH
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Shkupit
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
8 31 24.04.2012, 15:29
Tema:  Studentėt e UNB v...
Nga: vizionari
No New Posts Universiteti AAB
Forumi dedikuar Universitetit AAB nė Prishtinė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
10 40 15.11.2017, 11:45
Tema:  Konkurs Ne Univer...
Nga: aabcollege
No New Posts Universiteti FAMA
Forumi dedikuar Universitetit FAMA nė Prishtinė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
3 7 08.01.2010, 01:50
Tema:  KONKURS pėr punė...
Nga: x_buli
No New Posts UEJL
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Evropės Juglindore Tetovė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
215 2194 17.12.2012, 23:17
Tema:  UEJL
Nga: ramanda.e
No New Posts Universiteti Ndėrkombėtar i Strugės
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit Ndėrkombėtar nė Strugė.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
13 220 27.06.2012, 13:13
Tema:  Kryeministrat shq...
Nga: alb_te
No New Posts Fakulteti Teologjik
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Fakultetit Teologjik.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Teologet
50 318 28.04.2011, 10:43
Tema:  Jusuf Mustafai
Nga: osmen
No New Posts Studentėt jashtė vendit
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt qė studjojnė jashtė vendit?
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
75 280 27.09.2014, 01:54
Tema:  Pytje rreth studi...
Nga: qendros
No New Posts Brengat dhe hallet
Diskutime dedikuar studenteve per problemet e tyre, jeten, shpenzimet, baticat dhe zbaticat gjat kohes se studimeve.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
487 6566 31.01.2013, 23:37
Tema:  BDI-ja, SHVL-ja, ...
Nga: alb_te
No New Posts Trajnime, Konferenca, Punė, Burėsa etj.

3 3 15.11.2017, 11:49
Tema:  Universitat Inter...
Nga: aabcollege
 

Kyqja e shpejt
Statistika
262 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 262 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 7 antarė e festojn ditėlindjen sot
engjellori(40) , mili2(35) , arbnoraaa(25) , merodan3(39) , laftirm(42) , lubjentee(49) , WWoda(34)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio