Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 30.05.2020, 02:59
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Shkenca dhe jeta
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
549 4198 02.11.2013, 22:22
Tema:  LIGJI I DYTĖ I TE...
Nga: JamesWat
No New Posts Ekonomia dhe Biznesi
Kėtu mund te diskutohen te gjitha temat qe kane te bejne me biznesin shqiptar ne Maqedoni, biznesin shqiptarė nė botė, tema nga marketingu, menaxhmenti etj

Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
319 1777 23.01.2013, 23:02
Tema:  Mali dhe Ari !
Nga: Alfusion
No New Posts Forumi Mjekėsor
Diskutoni pėr problemet mjekėsore, Pyetėni mjekun e forumit? Ē’farė ju shqetėson apo kėrcėnon shėndetin tuaj, dhe debatoni pėr shumė tema tjera mjekėsore.

Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
521 2999 06.03.2014, 17:08
Tema:  Kirurgjia Plastike
Nga: InSiDe
No New Posts Punime Shkencore
Kėtu mund tė postohen punimet shkencore
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
108 535 12.06.2012, 17:46
Tema:  Google dhe Apple ...
Nga: Zedka
 

Kyqja e shpejt
Statistika
247 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 247 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Google.com
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 1 antarė e festojn ditėlindjen sot
Atriti(35)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio