Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> USSHM-ja ja humb meritat Fadil Sulejmani.
transparenti21
Postuar nė: 21.02.2007, 12:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006ne ngritjen e bustit te Abdylselam Eminit nuk u permend emri i Fadil Sulejmanit, nuk e dij pse ndodhi kjo ndoshta pse kjo ishte e partizume...
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.02.2007, 12:11
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006transparenti

me ty disa here kam patur kritika. dhe me pas duke ditur qe je gabim ateher vendose te terhiqesh. dhe tani zotrite si Kauboj Xhema te duket vehtja edhe hajt e te hyj ne www.studentet.info e te shaj USSHM-ne sepse dikush nga aty i ka publiku te zezat e juaja qe i keni bere si pjese e USUSHT-se nen dirigjimin e Arsim Ademit. cka po ta ēojm mallin ne ty bre djal, pikado qe gjun shigjeten dhe mundohesh te kapesh trefish 20-ten apo cka ? apo mos te kane derguar ata miqt e tu qe me heret u mundove t'i mbrojsh ketu dhe te me akuzojsh mua e te tjeret.

ne lidhje me gafin qe eshte bere, dje jane ftuar mediat dhe eshte sqaruar gjithcka. nuk eshte faji i USSHM-s nese gazeta Lajm ne shkrimin e saj per manifestimin, te nxjere foton e Sulejman Rushitit dhe pastaj kjo te jep nje konotacion tjeter. ne nuk mund te perzihemi te politika redaktuese e gazetes Lajm dhe te dirigjojme ate se cfar foto te vendos e cfar jo.

dhe per fund po qe student si duhet te kam thene me heret do te them serish qe te heqesh masken dhe dil ktu me emer e mbiemer te vertete.


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 21.02.2007, 13:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006O Lirim shabani e gjithe kjo behet sepse u jane harxhu temat deshtakeve si ku nalt qe shkruan. Po kush mund te ja merr meritat nje rektori historik si fadil Sulejmani. Po lene se kjo eshte e orkestruar per te perfituar pike dikush qe ka deshtu. ne kete rast dije se keto goditje behen vetem e vetem per te be tema per debat.
qente le te lehin karvani duhet te ec para
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.02.2007, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (transparenti21 @ 21.02.2007, 12:01)
ne ngritjen e bustit te Abdylselam Eminit nuk u permend emri i Fadil Sulejmanit, nuk e dij pse ndodhi kjo ndoshta pse kjo ishte e partizume...

Hej nje fjal e urt latine thot "Nese perfundimi eshte i mir, gjithqka do jet mir"

Kam respekt te mdha ndaj Fadil Sulejmani ka merita te medha per UTqe tash eshte USHT por nuk ka dit me i majt keto merita deri ne fun ka deshtu shum si pas mendimit tim gabimin me te madh e ka be se u inkuadru ne politik e e din mir se cfar ka bere nuk po jap per kete ndonje koment por per ate edhe mendoj se nuk permenet edhe bash shum,ndoshta e kam gabim por keshtu mendoj une.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.02.2007, 15:18
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006babadimri, zeshkani

te ju them te drejten kritikat jane te mireseardhura sepse e kam cek dhe me heret askush nuk eshte i persosur edhe ne si USSHM bejme gabime por mundohemi qe ti regullojme dhe te mos perseriten.

personalisht kam verejtet e mia per Fadil Sulejmanin por kuptohet qe meritat per themelim askush nuk mundet me ja eliminu


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 21.02.2007, 15:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Kuptohet meritat sduhet te harron se na vret zoti. Ti urojme profesor fadil Sulejmanit jete te gjate e pa brenga
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 22.02.2007, 11:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006e dij se te vret e verteta, po nuke e dij pse ty lirim e mer persiper me e mbrojt USSHM kur ty nuk je ne rrjedha se cfar eshte tuj punu dhe nen ndikimin e kujt eshte ajo cfar organizate studentore...
nuk besoj se eshte gaf ( ndoshta per ty po ) mendoj se ajo ishte kulminacioni i nje amaterizmi te dirigjuar...
ju kur nuk dini se si te mbroheni thireni ne persona qe mendoj se skan lidhje ma kete qe une ta them...
lini kaubojt, koha e tyre kaloj nese nuk e din tani jemi ne shekullin e 21, e jo ne paleolit, prandaj shkruj dicka me te mencur se une nuk di shume per ato xhemat e tu sa dij per ato njerzit qe ne kete shekull nuk din edhe te lexojn...
PAPA....
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 22.02.2007, 14:36
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006transparenti21

fillimisht nisu nga nickname qe ke vendu dhe nuk eshte njeriu transparent duke u fsheh pas nickname keshtuqe te lutem hiqe masken..


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 22.02.2007, 14:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (LirimShabani @ 21.02.2007, 15:18)
babadimri, zeshkani

te ju them te drejten kritikat jane te mireseardhura sepse e kam cek dhe me heret askush nuk eshte i persosur edhe ne si USSHM bejme gabime por mundohemi qe ti regullojme dhe te mos perseriten.

personalisht kam verejtet e mia per Fadil Sulejmanin por kuptohet qe meritat per themelim askush nuk mundet me ja eliminu

Oke LirimShabani respekt.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 22.02.2007, 15:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Transparenti
Nuk mundem tet kuptoj me keto batutat e tuja,se fol per USSHM,kur nuk je ne rrjedha me ndodhite cka ndodhin ne ate organiozate studenore
Eshte per tu pershndetur ky hap i guximshem i ketyre studentave
JU uroj dhe ju pergezoj per punen e palodhshme dhe per mundin e dhene

Me respekt te vecant
shkup_kercovari
PMUsers Website
Top
genci_tet
Postuar nė: 24.02.2007, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Do ja kisha filluar duket then c do respekt per Abdylselam Eminin

Po ne momentin kur shikoj se kush eshte ne krye USSHM te quajm me gjat Unionin e Studentave Shqiptar ne Maqedoni mua me vjen turp te them se jam student kur mundohet te me udhheq nje deshtak qe nuk di gje tjter vetem te bej reklam vetes ku vetem nje gje i kujtoj Jetmir Sejfulit se qe sa vite gjindet ne vit te 2 vetem ket pergjigjje e kerkoj prej tij ndersa se qfar merrita ka Fadil Sulejmani le ti vlersoj historia.
PM
Top
lili82
Postuar nė: 24.02.2007, 01:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (genci_tet @ 24.02.2007, 01:15)
vetem nje gje i kujtoj Jetmir Sejfulit se qe sa vite gjindet ne vit te 2 vetem ket pergjigjje e kerkoj prej tij ndersa se qfar merrita ka Fadil Sulejmani le ti vlersoj historia.

“Hahahahaha kjo ke e fort.Veq kan thon ma para edhte tash thojn mson ma shum edhe behesh ma i menqem nese rrin 2 vjet apo me shum ne nje klas :))

Sjom tu i mor vesht sa unione i kini bre??


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
sinperwolf
Postuar nė: 28.02.2007, 20:27
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 3419
Bashkangjitur: 17.10.2006 Citim
“Hahahahaha kjo ke e fort.Veq kan thon ma para edhte tash thojn mson ma shum edhe behesh ma i menqem nese rrin 2 vjet apo me shum ne nje klas :))


Me vjen mire student te nderuar qe me ne fund keni filluar ta kuptoni se kush po tenton tju manipuloj dhe se qfar deshtaku eshte ne krye te nje organizate "studentore" si USSHM-ja!!

Vetem desha tju them se ky njeri qe nuk e meriton qe as emrin tja permendim ketu, eshte ai njeri qe ne vitin e pare vinte e prishte oret e mesimit dhe bente gjeste te nje femiu dhe se profesoret filloshin duke u tallur me te!
Ky njeri eshte ai qe tri vite nuk ka ardhur as nje ligjerat, ky njeri eshte ai qe as nje provim nuk ka hyre,ky njeri eshte ai qe as notat e marrura me "dije" nuk ka ftyre ti marr vete por i dergon ata njerzit e tij qe fatkeqesisht nuk e kane kuptuar ende qe eshte duke i manipuluar ne formen me te keqe!

Me te vertet me vjen keq per ty Lirim sepse ndose je i pa pune dhe ske me qa te merresh, merresh me gjera qe nuk te perkasin ty fare sepse fundja ti as qe je student me!

Mbes me shpres qe studentet te dine se kush eshte Jetmir Sejfuli....Turpi i fakultetit juridik dhe i gjithe Universitetit te Tetoves.
PM
Top
Naja
Postuar nė: 02.03.2007, 16:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 2542
Bashkangjitur: 01.09.2006opopop cka lexova ketu.
Ku eshte tash Lirim Shabani Shkup_kercovari ose zedhensja e USSHM-se Lule Hyseini te mbrojn kuazi kryetarin e tyre Jetmir Sejfulin apo nuk mund te nxjerin pluhur para realitetit qe eshte shkruar me lar hajde tani dilini e demantoni keto qe jan shkruar me lart, po me siguri qe nuk do te dilni sepse nuk mund te demantoni ket gjera i din gjith ish koleget(studentet) e Jetmirit se kush eshte Jetmiri( e thash ish koleget sepse mė Jetmiri nuk eshte koleg mė me ta sepse ka ngec pas 3 vjet).
pajtohem me shkrimet qe jan be me lart
pershendetje per te gjith.
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 02.03.2007, 17:06
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007Te kerkosh falje para mediave, dhe te arsyetohesh se dikush ja ka fshyre emrin Prof. Fadil Sulejmanit ne moment te fundit, eshte hajgare e madhe, budallallek dhe idiotesia me e madhe me te cilen mundet nje union i studenteve te dale para mediave. se pari, nuk i perket nje unioni qe te dale me aso deklarate dhe te kerkoj falje e te thoje: spikerja i ka fshire emrin.
Po mire...
1. ajo spikerja vendos vet se kend duhet ta fshije dhe kend jo?
2. programi qe ka qene i parapare ate dite, aty per aty eshte bere apo ka qene i parapergatitur?
3. nese ajo ka gabuar (rastesisht), perse nuk gaboi qe me emrin e Fadil Sulejmanit te fshije edhe ndonje emer tjeter por vetem ate te F.S.
dhe shume pyetje te tjera te cilat ketu nuk do kene fund.

cfar ka bere Fadil S. koheve te fundit, a i ka humbur meritat e veta apo jo, ajo eshte ceshtja e tij, mirepo per meritat qe ka, si rektor i pare i UT-se ato ne nuk duhet t'ia humbim, e aq me pak nje union i studenteve.

me kete veprim, unioni i studenteve nuk eshte treguar aspak serioz ne punen qe bene...po thjesht politizon cdogje qe i jepet ne duar.


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio