Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush do te jete rektori i ri i USHT-se?
dobroshti
Postuar nė: 28.01.2009, 18:33
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 34
Antari Nr: 16268
Bashkangjitur: 05.07.2008Kush do te jete rektori i ri i USHT-se?

Sadi Bexheti del nga rektori sepse partia PDSH e ka kandiduar per kryetar te Tetoves. Rektori i ri me siguri do te jete nga rradhet e BDI dhe flitet se ai do te jete Azis Pollozhani ose Teuta Arifi. Ka shance edhe Reshat Qahili te jete rektor i ardhshem, por ky nuk ka perkrahje te madhe nga partia BDI.Ky postim ėshtė ndryshuar nga dobroshti nė 28.01.2009, 18:35
PM
Top
Lanaa
Postuar nė: 28.01.2009, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 198
Antari Nr: 19577
Bashkangjitur: 14.01.2009Me Teuta Arif as qent nuk do ti haje studentet e USHT ajo eshte kot. Ndersa me Aziz Pollozhanin vetem se do te riten vjedhjet e korupcjonet. Shpresoj mos te fut hundet prap BDI ne USHT se u pa puna e tyre (SKANDAL) nga shkojne e bejne........
PM
Top
kosmonauti
Postuar nė: 28.01.2009, 19:09
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 6535
Bashkangjitur: 24.03.2007As Azizi as Teuta nuk do te vijne Rektor.

AGIM LEKA vjen Rektor.

Tung
PM
Top
Revulucion
Postuar nė: 28.01.2009, 19:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 337
Antari Nr: 17298
Bashkangjitur: 13.09.2008ka da se ala su ka ndru ku me dite spo fiton dhe prap kthehet tek vendi i punes
PM
Top
USA
Postuar nė: 28.01.2009, 19:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 641
Antari Nr: 18087
Bashkangjitur: 23.10.2008Po mareveshja eshte mareveshje,Po fitoj SADIU qe ka edhe perkrahjen e BDI(nga se LIKEN spoe edon ALIA)ather do tejt ndonje nga BDI,por po e MORI IMERI ather SADI Bexheti perseri do te kthehet ne vend te punes ,PRA BDI Nuk ka force dhe sbesoj qe ta prish Marveshjen Per ta ndruare
PM
Top
ayrtonsena
Postuar nė: 28.01.2009, 19:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 18887
Bashkangjitur: 06.12.2008gabim e keni , me siguri do jet ndonje maqedon , bratsvo-edinstvo eshte tu kriju BDI!


----------------------------------------
[I]jeto cdo dite te jetes sikur te jete e fundit senjera prej tyre do te jete e fundit!
PM
Top
kashish
Postuar nė: 28.01.2009, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 120
Antari Nr: 19720
Bashkangjitur: 16.01.2009Ndoshta do te jet ndonje shka? Por, poashtu mendoj se me te mir se ai nga te lartecekurit ska. Un kam nje mendim personal dhe mendoj se ndoshta nga kandidatet e mundshem per rektor duhet te jete prof.dr.Nuri BEXEHETI.
PM
Top
strike_1
Postuar nė: 28.01.2009, 19:26
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 15412
Bashkangjitur: 08.05.2008pse bre kishe student i thoni vetes po nuk e zgjedh BDI -ja rektorin ,se duhet ta keni te kjart se BDI -ja nuk eshte PD(anti)SHSHQIPATRE ,me u perzi ne autonomin e univerzitetit po ka organe qe e zgjedhin rektorin e jo partit poltike me te mira
PM
Top
brikena
Postuar nė: 29.01.2009, 01:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 849
Antari Nr: 12102
Bashkangjitur: 21.12.2007Agim Leka
PM
Top
architekti
Postuar nė: 29.01.2009, 01:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 964
Antari Nr: 19862
Bashkangjitur: 20.01.2009kush te vije ishalla punon mire per usht-ne se edhe te diellat shkoj mbaj ligjerata ne fakultet ishalla ndrecen punet po kush te vije le te vije
PM
Top
Alex
Postuar nė: 29.01.2009, 02:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008A me perkrahni mua, ju jap fjalen se nuk do vjedh pasi qe te mbushi nja di oda me dinare te shkaut? hammer: smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alex nė 29.01.2009, 02:08
PM
Top
Altruisti
Postuar nė: 29.01.2009, 02:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 848
Antari Nr: 14614
Bashkangjitur: 27.03.2008Dmth, Sadi Bexheti fiton sigurt ne Tetove, sipas jush :)
PM
Top
A_LEVNOVA
Postuar nė: 29.01.2009, 04:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 479
Antari Nr: 18913
Bashkangjitur: 07.12.2008Shpresoj qe ne TETOVE te fitoje kandidati i DR ose Sadi Bexheti, meqe ka bere pune te mire ne USHT
suksese..


----------------------------------------
Zbertheje JETEN ne kohe dhe vend te duhur, me nder e sa me shume dituri! Pra, ki mbeshtetje tek ALLAHU!
PM
Top
mujo
Postuar nė: 29.01.2009, 09:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 264
Antari Nr: 11946
Bashkangjitur: 13.12.2007SAdiu posepo qe do fitoje po puna eshte se Rektor ne USHT do te behet nje maqedon, Alia ka bere trampa te posteve, e jep univerzitetin per tu bere drejtor ne shapk nje shqiptar,.

PM
Top
gocetivari
Postuar nė: 29.01.2009, 09:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 503
Antari Nr: 17758
Bashkangjitur: 06.10.2008Kush do te jete rektori i ri i USHT-se?

Rufi Osmani smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------

populli shqiptar
- FITIMTAR
***********************

Fshati qe duket, s'do kallauz ...
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio