Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kur do ta mar BDI-ja USHT-ne?
allma
  Postuar nė: 05.06.2009, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007A din dikush te me tregoj se kur BDI-ja do ta mar ne dore USHT-ne?
smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
aktivisti
Postuar nė: 05.06.2009, 20:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 290
Antari Nr: 21878
Bashkangjitur: 24.03.2009se shpejti
PM
Top
malli
Postuar nė: 05.06.2009, 20:44
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 6667
Bashkangjitur: 30.03.2007Asnjehere nuk do te mund te hyje BDI ne USHT deri sa nuk mund ti zgjidh problemet e tjera qe i ka,nuk i duhet edhe nje.Punohet nga te gjitha anet qe BDI te behet copa copa dhe kjo do te arrihet.Kercovaret ne Kercove,Sruganet ne Struge,co kush ne vendin e vet(BDI eshte deshtim).
PM
Top
Dallku
Postuar nė: 05.06.2009, 20:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 311
Antari Nr: 17546
Bashkangjitur: 27.09.2008BDI ja do ta mar USHT kur do voje Gjeli
PM
Top
kosmonauti
Postuar nė: 05.06.2009, 21:00
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 6535
Bashkangjitur: 24.03.2007Une e di se te henen tjeter, me daten 15.06.2009
PM
Top
gungre
Postuar nė: 05.06.2009, 21:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 22461
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (kosmonauti @ 05.06.2009, 22:00)
Une e di se te henen tjeter, me daten 15.06.2009

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif mo pae ender gje plako per ket qe thuaaa!!!!?????? hahahahaha
PM
Top
hey
Postuar nė: 05.06.2009, 21:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007ASNJEHERE. Nuk ka gjasa me qe komandantat te kthehen prap ne USHT. Ne USHT duhet te kete studente dhe njerez akademike, dhe jo komandante bandite si ata qe ishin ne 2002-2006.
PM
Top
obama
Postuar nė: 05.06.2009, 21:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 13613
Bashkangjitur: 12.02.2008BDI-ja nuk eshte parti e cila okupon institucione me ane te armeve, ashtu sic e okupoi PDSH-ja Universitetin e Tetoves.

Universiteti ka autonomi dhe ate autonomi BDI-ja e respekton, per dallim nga PDSH-ja.
PM
Top
STOP
Postuar nė: 05.06.2009, 21:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007 Citim (Dallku @ 05.06.2009, 21:55)
BDI ja do ta mar USHT kur do voje Gjeli

hahahahah kishte ber vez nje Kendez tek nje mik imi andaj sipas teje do ta mare a .ok pak humore te bardhe ne periudhe te zez per shqiptaret.
Po un Mendoj qe as bdi dhe as nje parti tjeter nuk duhet ta marin por ai eshte i studenteve dhe aty duhet mbetur.Ska cka u duhet UT partive ky institucion
PM
Top
strong_07
Postuar nė: 05.06.2009, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 638
Antari Nr: 8559
Bashkangjitur: 21.07.2007vetem kjo i mungon USHT cka na duhet BDI ku ja shkurton buxhetin USHT-s
PMMSN
Top
dreqja-007
Postuar nė: 05.06.2009, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009KURRE AS NE ENDERR! MJAFT E PATI NE DORE DHE ATEHERE E BENE USHT-ne GERDEC!


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Princo
Postuar nė: 05.06.2009, 22:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (allma @ 05.06.2009, 21:40)
A din dikush te me tregoj se kur BDI-ja do ta mar ne dore USHT-ne?
smil3dbd4e4c2e742.gif

jo nuk duhet me emar Bdi le ta mbaje Pdsh se mir ikemi punet!!!!!!!!!!!!


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
skystar
Postuar nė: 05.06.2009, 22:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (allma @ 05.06.2009, 21:40)
A din dikush te me tregoj se kur BDI-ja do ta mar ne dore USHT-ne?
smil3dbd4e4c2e742.gif

Pse a po don me i mare provimet me intervenime a ???


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
xiki
Postuar nė: 05.06.2009, 22:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005 Citim (strong_07 @ 05.06.2009, 23:02)
vetem kjo i mungon USHT cka na duhet BDI ku ja shkurton buxhetin USHT-s

sja kan shkurtu qaq e ka pas 4 her me te vogel se nje kish qe askush sperfiton nga ajo ...


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
njeri
Postuar nė: 05.06.2009, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (allma @ 05.06.2009, 21:40)
A din dikush te me tregoj se kur BDI-ja do ta mar ne dore USHT-ne?
smil3dbd4e4c2e742.gif

.....a shum pate interes a....!?

mendoj se bdi do ta mer ne dor usht, te pakten ashtu si orgiren punet!
dhe une mendoj se do ishte mire ta e mar ne dore usht, nga shkaku se ajo (bdi) duke dashur qe te hakmeret njerezve te pdsh (duke i larguar nga puna profat), do t'i largojne padashur (pahiri) ata profa qe vertet nuk e meritojne te jene profesor dhe aq me pak te jene ligjerues ne fakultet, te cilet e qujne ut si pron te tyre..
keshtu qe kjo "hakmarje" do te qelloj e hajrit per studentet...!
...........................
fundi i qershorit....me shum shtatori..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio