Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Filloi procedura per zgjedhjen e Rektorit ne USHT!
allma
  Postuar nė: 26.06.2009, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007NJOFTIM: Vendim pėr fillimin e procedurės pėr zgjedhjen e Rektorit tė USHT-sė

Drejtoria e Rektoratit dhe Senati i Universitetit Shtetėror tė Tetovės, nė mbledhjet e mbajtura mė 24 qershor 2009, nė bazė tė nenit 53 tė Ligjit pėr arsimin e lartė tė RM-sė, (Gazeta zyrtare nr.35/08) dhe Statutit tė Universitetit Shtetėror tė Tetovės, sollėn Vendim pėr fillimin e procedurės pėr zgjedhjen e Rektorit me mandat 4 vjeēar.
Procedura pėr zgjedhjen e Rektorit do tė kryhet sipas kriteriumeve tė miratuara nga Senati i USHT-sė.
Tė drejtė aplikimi kanė kandidatėt nė thirrjen mėsimore-shkencore profesor ordinar, tė propozuar nga Kėshillat mėsimore-shkencore tė fakulteteve tė USHT-sė.
Kėshillat mėsimorė-shkencorė tė fakulteteve tė USHT-sė, propozimet e tyre pėr Rektor duhet ti dorėzojnė deri mė 03 korrik 2009.
Kandidatėt pėr Rektor duhet tė dorėzojnė deri tek Drejtoria e Rektoratit program platformėn pėr punėn e tyre 4 vjeēare.

jur. dipl. Ali Salihi
Sekretari gjeneral i USHT-sė


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 27.06.2009, 08:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006allma

E paske mar ni detyr te re....per hajr te qofth ishalla fitojsh plot lek....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
kosmonauti
Postuar nė: 27.06.2009, 13:57
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 6535
Bashkangjitur: 24.03.2007ALLMA,

REKTORI TANI ME KETE KONKURS DO TE JETE NGA RRADHET E BDI-se PER MANDAT 4 VJEĒAR.

URIME REKTORIT TE ARDHSHEM.
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 27.06.2009, 15:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009 Citim (kosmonauti @ 27.06.2009, 14:57)
ALLMA,

REKTORI TANI ME KETE KONKURS DO TE JETE NGA RRADHET E BDI-se PER MANDAT 4 VJEĒAR.

URIME REKTORIT TE ARDHSHEM.

gabim ije! rektori do jete njeri nga anetaret e senatit te usht-se! beju rahat taj shtahi smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 30.06.2009, 10:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
A din dikush se sa kandidate jane paraqitur per rektor dhe kush jane???

Flm
PM
Top
Tip_en
Postuar nė: 02.07.2009, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 7839
Bashkangjitur: 16.06.2007 Citim (kosmonauti @ 27.06.2009, 14:57)
ALLMA,

REKTORI TANI ME KETE KONKURS DO TE JETE NGA RRADHET E BDI-se PER MANDAT 4 VJEĒAR.

URIME REKTORIT TE ARDHSHEM.

Urime ishalla vjen ndonje me i mire se kjo struktura qe esht tani qe po marin urdhra nga Pdsh dhe krytatrin e Unionit te studenteve te nderoj menjeher kaloni mir smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
endacaku
Postuar nė: 03.07.2009, 07:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 22746
Bashkangjitur: 01.07.2009procedura do te ngel ne gjys si duket


----------------------------------------
Fati favorizon mendjet e parapregatitura
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio