Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> marketing dhe menaxhment...USHT
norriega
Postuar nė: 02.09.2009, 01:13
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 22355
Bashkangjitur: 25.05.2009hey qata qe jan sapo regjistru ne qet drejtim:)...shlone 1 za...kush jeni e qka jeni tnjoftomi para kohe:).....un perveti jam pi shkupi:)....nese ka najkush qe esht nket drejtim e qe esht ne qet forum....mvje mire oo koleg\kolege:)
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio