Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vula e vjeter e PS-USHT ne xhepin e Gadaf Uzairit
Radio^21
Postuar nė: 11.10.2009, 14:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 176
Antari Nr: 23241
Bashkangjitur: 24.08.2009Shpifjet jane te ndaluara!

Stafi


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Stafi nė 11.10.2009, 16:23
PM
Top
lawyer_222
Postuar nė: 11.10.2009, 14:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 399
Antari Nr: 6524
Bashkangjitur: 23.03.2007Por me jashte logjikes se shendoshe dhe me absurde se uzurpimi i nje institucioni te larte arsimor, sic vepruat ju dhe shefat tuaj, ne rast konkret me USHT-ne besoj se nuk ka.


----------------------------------------


"Koha ėshtė e maskarenjve, por Atdheu i Shqiptarėve "
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 11.10.2009, 17:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009nuk e di kujt do doje te ja lenin vulen ish staffi i ps usht-se? shaban arsllanit a?!!! sa injorat qe je!


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 11.10.2009, 17:06
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga LIMMI nė 11.10.2009, 17:09


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
aha
Postuar nė: 11.10.2009, 17:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2857
Antari Nr: 22889
Bashkangjitur: 17.07.2009Shoh ketu se disa persona e mbrojne veprimin e Gadafit!!!
Por ore zoteri mos e kete prone te lene nga babai i tij ate vule?!!!!!!
Ajo eshte prone e USHT-se dhe duhet te qendroje ne USHT, e jo neper rruge e te keqperdoret!


----------------------------------------
Njerėzit janė tė njejtė para natyrės; edukata i bėn tė dallohen.
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 11.10.2009, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009 Citim (aha @ 11.10.2009, 18:25)
Shoh ketu se disa persona e mbrojne veprimin e Gadafit!!!
Por ore zoteri mos e kete prone te lene nga babai i tij ate vule?!!!!!!
Ajo eshte prone e USHT-se dhe duhet te qendroje ne USHT, e jo neper rruge e te keqperdoret!

kjo vule nuk eshte ne rruge!e mban ai i cili ka qene ne krye te kesaj detyre! vula perderisa eshte tek nje student ajo nuk eshte rruge,neve kemi nene ate universitet sepse jemi femijet e saj! pastaj me thuaj zoteri a thua ti jepet vula nje keshilli per ndryshime qe ende nuk funksionojne si parlament????!!!


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 11.10.2009, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Po pse ekzistojne Gjykatat??!!!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 11.10.2009, 17:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009 Citim (Embargo @ 11.10.2009, 18:42)
Po pse ekzistojne Gjykatat??!!!

e dime qe funksionon gjykata! dr.agim vela eshte ende rektor legjitim i usht-se! gjykata eshte duke e shqyrtuar kete ceshtje!


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 11.10.2009, 17:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (dreqja-007 @ 11.10.2009, 18:50)
e dime qe funksionon gjykata! dr.agim vela eshte ende rektor legjitim i usht-se! gjykata eshte duke e shqyrtuar kete ceshtje!

Jemi deshmitare dhe dijme mjaft per Legjitimitetin e Dr. Agim Veles!!!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Rebele_TE
Postuar nė: 11.10.2009, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 471
Antari Nr: 22867
Bashkangjitur: 14.07.2009Te lumte dreqja! Se keta te partise 'legjendare' kane kujtesen e peshkut - qe i ben te njejte si autoret e Enciklopedise se 'famshme'.

Te gjitha vendimet e marra nga uzurpatoret e USHTse pas 2 korrikut jane te paligjshme. Ne javet ne vijim do te pastrohet kjo ceshtje nga gjykata.

Partiak 'legjendar' dukeni tejet qesharak me keto dezinformata dhe klonime te perdoruesve. Ne fakt nje person, qe i thote vetes gazetare, qe e ka shitur nderin dhe cdo gje tek uzurpatoret, ju mban PR-in. Ama teper dobet - si duket morali dhe pergatitja profesionale i perputhen ne te njejtin nivel (-10).

chill out :D
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 11.10.2009, 19:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
hahahahha, ēfare diskutimesh qesharake,,,edhe po i thuajme vetes intelektual,,,e imja e jotja,,, nese presim vendime te gjykatave duhet te respektohen separi,ata gjyqe,nga vete ata qe dshirojne te zbatojne shtettin juridik.,,Po kuptohen keta veprime,,,,veshtire eshte te lehen privilegjet dhe leverdite qe t'i japin disa funkcione,,,
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 11.10.2009, 20:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007Kesaj rradhe punet marin edhe nje konotacion tjeter...
nese vulat ndoshet te Gadaf Uzairi qenka gjeja me e mire qe mundet te ndodh ngase struktura e zgjedhur nga Agron Reka eshte nje satelite i Abdylhaqim Ademit, dhe per me tej te vete shpallurit nuk kane legjitimitetin ngase mbledhja eshte mbajtur ne nje kohe kur asnje student nuk eshte aty, dhe tjetra ne duart e gadafit jane edhe deklaratat e perfaqesuesve te grupeve te cilat do ti dorezohen gjykates per te verifikuar legjitimitetin. sa i perket asaj qe po thoni se po behen mallverzie me te kjo smund te ndodh ngase vula eshte e konservuar per te deshmuar mos perdorimin e saje prej nga perfundimin i vitit akademik...
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 11.10.2009, 21:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008Ah more student te mjere, s'di a ju veten tuaj e keni mallkuar , apo vet e keqa qe po i beni vetes tuaj ju ka mallkuar?

Po si mund te permendi ende nje UNION STUDENTASH???!!
A e dini more se studentet jane ajo force , qe rezon sistem qeverises, rezon qeveri , rezon madje dhe kushtetute!!!! A thua ky , apo ai para keti mund ta benin kete gje , a thua keta mundet te mblidhnin studentet kunder padrejtesive qe po ju behen.???
Te mjere jeni ju dhe te gjithe qe do vine pas jush!!! Leni more keta Kryetar Unionesh ,se nuk jane dhe s'do jene per gje send , vetem zedhenesa qeveritar ne nje institucion te larte arsimor.


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
Naja
Postuar nė: 11.10.2009, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 2542
Bashkangjitur: 01.09.200620.000 euro kush e don vulen e PS-USHT ............
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 11.10.2009, 22:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Naja @ 11.10.2009, 23:56)
20.000 euro kush e don vulen e PS-USHT ............

ahaha, ma jep mua nga kosova pasi qe jam, ashtu ashtu ndoshta do i eliminojme perqarjet qe i keni ju atje, vllezer jeni o te mjer pse ziheni ashtu?(se kam per ty personalisht)


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio