Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Profesoret e USHT dy muaj pa rroga
princeton
Postuar nė: 25.05.2011, 15:39
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 6293
Bashkangjitur: 13.03.2007U bene dy muaj qe profesoret dhe asistentet e USHT nuk kan marre rroga. Tani qe eshte duke ardh muaji i qershorit, te mjeret profesor akoma se kan marre rogen e prillit. Sipas burimeve te klasifikuara nga nje zyrter i kontabilitetit ne USHT, nje pjese e madhe e te hollave nga arka e USHT jane derdhur per fushaten elektrorale te BDIse. A ka me turp se te poshterohen kaq shume arsimtaret e tempullit me te larte te edukimit i cili shpeh here eshte bere teme krenarie ne fushaten elektorale per disa parti partiake. Dhe thone pastaj se Arsimimi eshte fuqi. Mjeret ne si e trajtojme arsimin.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 25.05.2011, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009duhen tash rogat per Kampanjen e BDI-se
BASHK DREJT SHKATRIMIT


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
LloKuMcHe
Postuar nė: 25.05.2011, 15:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 870
Antari Nr: 25921
Bashkangjitur: 08.01.2011 Citim (princeton @ 25.05.2011, 16:39)
U bene dy muaj qe profesoret dhe asistentet e USHT nuk kan marre rroga. Tani qe eshte duke ardh muaji i qershorit, te mjeret profesor akoma se kan marre rogen e prillit. Sipas burimeve te klasifikuara nga nje zyrter i kontabilitetit ne USHT, nje pjese e madhe e te hollave nga arka e USHT jane derdhur per fushaten elektrorale te BDIse. A ka me turp se te poshterohen kaq shume arsimtaret e tempullit me te larte te edukimit i cili shpeh here eshte bere teme krenarie ne fushaten elektorale per disa parti partiake. Dhe thone pastaj se Arsimimi eshte fuqi. Mjeret ne si e trajtojme arsimin.

Mire e kan

P.s. skan nevoj per rroga se kan bo mjaft nga studentet smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Femrat jane si gjeneralet....Atyre nuk ju intereson se c'humje ju ka kushtuar nje beteje!

Secili njeri duhet te peshoj veten ne peshoren e vet!
PM
Top
studenti01
Postuar nė: 25.05.2011, 15:59
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 9454
Bashkangjitur: 11.09.2007Wow cfare turpi. Me vjen keq shum qe eshte katandisur arsimi keshtu ne FYROM. Deri kur na dha shkau universitetin benim si te perveluar (gjoja se) per legalizimin e USHT, e tash shife shka bojkan. Tuuuuuurp
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 25.05.2011, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 25.05.2011, 16:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009ce ku shkojn paret

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
stargate
Postuar nė: 25.05.2011, 16:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 25883
Bashkangjitur: 02.01.2011Rren e kullume. smil4a8acf7ea6a39.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio