Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vullnet Ameti nNga Doc dr u be Prof.Dr !!!!
genci_tet
Postuar nė: 02.08.2012, 18:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Pas skandaleve qe i degjuam ne Alsat-m per marjen e titullit docent ne menyre te paligjeshme tani me ne pronocimet e reja qe i kemi dhe zyrtare nga USHT- ja shofim se tani me Vullnet Ameti nuk eshte vetem docent po ka dhe kalim te titullit ne Prof.dr e kur ndodhi si ndodhi vetem ne USHT ndodh plus ne kohe te pushimesh.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 02.08.2012, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012genci-te m,os fol mo smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 03.08.2012, 01:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Smerrem vesh shaam pi shkolles une ene sdi xho pi titllave ene pej ktine seneve dr. mr. pr. por po di se ki njeri ka fillu te punone shaam pej se ka hi ne USHT. Mos ngaresim shaam me kritika por te vlersojme njihere punet xhi i bon
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 03.08.2012, 03:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007MIX e ke fjalen qe punon qe i ndan diplomat hahahah po aq mend kan Shqiptaret me pak gezohen.
Diplomen e paguan studenti 100 euro dhe per ate diplom ndoshta i shet baba 10 lope vetem e vetem per ta shkollu femijen.

Nje fjal e uret popullore thot aq sa dim aq dhe flasim.
PM
Top
MIX
Postuar nė: 03.08.2012, 12:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (genci_tet @ 03.08.2012, 04:13)
MIX e ke fjalen qe punon qe i ndan diplomat hahahah po aq mend kan Shqiptaret me pak gezohen.
Diplomen e paguan studenti 100 euro dhe per ate diplom ndoshta i shet baba 10 lope vetem e vetem per ta shkollu femijen.

Nje fjal e uret popullore thot aq sa dim aq dhe flasim.

Une dot kallxoj aq sa kam ngu pej studentave:
Leshoj diplomat e te diplomuarve
Leshoj diplomat edhe te masterit
12 libra te perkethym i
disa takime te frytshme
per her te pare ndodh ne Universitet qe afati i provimeve studentave tu del prej tash per ne shtator
shume shpejt do u jepen thirrjet e duhura shkencore te punesuarve qe jane mbrenda
shume shpejt thone se do leshohet ne pordorim objekti i ri
dhe me interesantja oshte se shume shpejt do jepen 50 vendime per ato asistenta dhe profa qe jane gjynah dhe jetojne me vetem 1000 euro ne vit se vetem 4-5 muj pi pagujne ( keshtu me kan thone ata xhi skajn vendim)

nese arrihen tona keto atehere nuk jane pak ne krahasim me ate xhi ishte para ktij
PM
Top
Ebu_Alban
Postuar nė: 03.08.2012, 13:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011 Citim (MIX @ 03.08.2012, 13:36)
Une dot kallxoj aq sa kam ngu pej studentave:
Leshoj diplomat e te diplomuarve
Leshoj diplomat edhe te masterit
12 libra te perkethym i
disa takime te frytshme
per her te pare ndodh ne Universitet qe afati i provimeve studentave tu del prej tash per ne shtator
shume shpejt do u jepen thirrjet e duhura shkencore te punesuarve qe jane mbrenda
shume shpejt thone se do leshohet ne pordorim objekti i ri
dhe me interesantja oshte se shume shpejt do jepen 50 vendime per ato asistenta dhe profa qe jane gjynah dhe jetojne me vetem 1000 euro ne vit se vetem 4-5 muj pi pagujne ( keshtu me kan thone ata xhi skajn vendim)

nese arrihen tona keto atehere nuk jane pak ne krahasim me ate xhi ishte para ktij

Amo smerke vesht hic a?
Nfillim tha se smar vesht dhe tash sa bukur i ke rradhitur.
Topi se lun.
Ama se ka gjat edhr ky


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
zhirafa
Postuar nė: 04.08.2012, 00:12
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.2012vullnet ameti eshte njeriu me pozitiv ne gjithe ushtn
njeriou qe cmon te mirin dhe nuk ndikohet nga te liget qe per interesat te ngushta partiake demtojne njerez te partise tjeter
per vullnetin esht emer endeis puna te ece mbare, gjithe punet e mira te tij do ti shifni ne tetor e andej, me avansime me ritje roges me dalje ne objektin e ri me gjithe te mirat
vullneti beri shume per njerezit e ri dhe i perkrah ato
halla guzimin dhe mundesia qe largoi kliken e bdi s nga usht dhe lufton me te madhe te depolizitoje
urime profi suksese
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 04.08.2012, 12:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007 Citim (zhirafa @ 04.08.2012, 01:12)
vullnet ameti eshte njeriu me pozitiv ne gjithe ushtn
njeriou qe cmon te mirin dhe nuk ndikohet nga te liget qe per interesat te ngushta partiake demtojne njerez te partise tjeter
per vullnetin esht emer endeis puna te ece mbare, gjithe punet e mira te tij do ti shifni ne tetor e andej, me avansime me ritje roges me dalje ne objektin e ri me gjithe te mirat
vullneti beri shume per njerezit e ri dhe i perkrah ato
halla guzimin dhe mundesia qe largoi kliken e bdi s nga usht dhe lufton me te madhe te depolizitoje
urime profi suksese

Tash se kuptoj ky Vullneti eshte BDI apo JO ti mua me tregon per vlera dhe per Objekte ndersa aj tjtetri me tregon per perkthime te librave 12 po o zotri te nderuar Qeveria e RM i ka be edhe Objektin edhe Perkthimet edhe edhe edhe ky do i bejka vetem perurimet ose ndyshime e more te mjer shkoni te pelivani dhe le ta nxjere kapuqin te mer nga pak pare sepse eshte be prof.Dr mjer USHT
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio