Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Mire Se U Gjeta!, pershendetje te gjithve!!!
artist
  Postuar nė: 09.12.2008, 00:58
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 18950
Bashkangjitur: 09.12.2008Pershendetje te gjithve quhem Gersi Jam Student Rastesisht duke kerkuar dicka ne internet Rastisa ne kete faqe dhe me beren pershtypje temat dhe mendimet ne kete forum, lexova disa nga postimet aktuale kishte tema dhe mendime shum intersante, dhe vendosa qe t'ju bashkangjitem dhe une dhe te behem anetar!! i ketij Forumi! shpresoj se do ja kaloj mire me ju !!!
PM
Top
ar2yy
Postuar nė: 09.12.2008, 00:59
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008-Mireseerdhe Artist!!!
Kalo mire me neve.

Tregona nga je, dhe cka studjon? Nese bejm ta dim...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ar2yy nė 09.12.2008, 01:00
PM
Top
Fox
Postuar nė: 09.12.2008, 01:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008mir se erdhe,ke 3 dhoma ketu:

1. dhoma e Burrave smil3dbd4d4e4c4f2.gif
2. dhoma e Femrave. dhe
3. dhoma ku jemi krejt bashk smil3dbd4e5e7563a.gif

vec ruju mu tveje deni grusht pi mbas deres
smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 09.12.2008, 12:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007Mire se na erdhe


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
festina
Postuar nė: 09.12.2008, 12:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Mir se erdhe artist


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Milda
Postuar nė: 09.12.2008, 12:22
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008pershendetje ty, e mire se erdhe !


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
Essa
Postuar nė: 09.12.2008, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Mireseerdhe........


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Schalke_04
Postuar nė: 09.12.2008, 12:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 104
Antari Nr: 18852
Bashkangjitur: 03.12.2008Mire se vjen, caste te mira ne forum.
PM
Top
lara
Postuar nė: 09.12.2008, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 506
Antari Nr: 18193
Bashkangjitur: 29.10.2008PERSHENDETJE
MIRE SE ERDHE


----------------------------------------
Njeriut nuk i jepet rasti i dyt qe te bej pershtypjen e pare.
PM
Top
er-rruh
Postuar nė: 09.12.2008, 13:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2700
Antari Nr: 16744
Bashkangjitur: 09.08.2008Pershendetjeee Artist mire se na erdhe ne shoqerine tone,do tia kalosh shume mire inshallah.te deshiroj mireseardhje dhe cdo te mire


----------------------------------------
Mer pak dhimbje nga e imja ,shpirti im te theret,po kjo jet po s'pati dhimbje kur s'mund te quhet jet
Mos me kerko-edhe pse dua te me gjesh
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 09.12.2008, 14:07
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Mire se erdhe artist. Te uroj debate te kendeshme.P.S. Shpresoj te jesh artdashes meqen ke zgjedh nikun "artist".


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 09.12.2008, 14:34
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Mir se na erdhe edhe nji artist me shume ,qendrim te kendeshem.


rrespekt...........


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
amiri
Postuar nė: 09.12.2008, 15:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3818
Antari Nr: 13736
Bashkangjitur: 18.02.2008mirseershe artist kalofsh sa me mir ne mesin ton


----------------------------------------
Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 09.12.2008, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (artist @ 09.12.2008, 02:58)
Pershendetje te gjithve quhem Gersi Jam Student Rastesisht duke kerkuar dicka ne internet Rastisa ne kete faqe dhe me beren pershtypje temat dhe mendimet ne kete forum, lexova disa nga postimet aktuale kishte tema dhe mendime shum intersante, dhe vendosa qe t'ju bashkangjitem dhe une dhe te behem anetar!! i ketij Forumi! shpresoj se do ja kaloj mire me ju !!!

hajde mire se na erdhe caste te kendeshme ne mesin tone


respekte
art_rokerja


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Trishtimi
Postuar nė: 09.12.2008, 15:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Mir se ke ardh vellaqko.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio