Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> ku inii bee njerezzz?
emmy
Postuar nė: 01.06.2010, 14:48
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009smil3dbd4dbc14f3f.gif a ini gjallee breee,ku keni hupp kshaw?g ka g s`kaa?me shendet krejt mairr:P
nejsee,moti skisha hy thash tcheli d1 teme kshaw palidhjee,ju pershendess krejtvee smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
skystar
Postuar nė: 01.06.2010, 15:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008Emmy edhe ti ke qen ne bojkot a ??


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
dasaaa
Postuar nė: 01.06.2010, 17:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (skystar @ 01.06.2010, 16:01)
Emmy edhe ti ke qen ne bojkot a ??

skystar ni smil3dbd4e4c2e742.gif
Me ke dal tamon burr smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
skystar
Postuar nė: 01.06.2010, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (dasaaa @ 01.06.2010, 18:11)
skystar ni smil3dbd4e4c2e742.gif
Me ke dal tamon burr smil3dbd4e4c2e742.gif

100 % burre
0 % mashkull. a ?

Pse ndrove mendje dassaa?? smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
dasaaa
Postuar nė: 01.06.2010, 21:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (skystar @ 01.06.2010, 21:39)
100 % burre
0 % mashkull. a ?

Pse ndrove mendje dassaa?? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Vendosmeria rrall matet,vertet e meriton ni smil3dbd4e4c2e742.gif
Sikur te jan te gjith muslimanet keshtu smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Kosowars
Postuar nė: 01.06.2010, 21:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Merhaba burra gra, a pe dhezni ka nja?


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
skystar
Postuar nė: 01.06.2010, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (dasaaa @ 01.06.2010, 22:03)
Vendosmeria rrall matet,vertet e meriton ni smil3dbd4e4c2e742.gif
Sikur te jan te gjith muslimanet keshtu smil4a8acf686328f.gif

Nihere folen burri smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
dasaaa
Postuar nė: 01.06.2010, 21:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (skystar @ 01.06.2010, 22:48)
Nihere folen burri smil3dbd4e4c2e742.gif

Eh kish qe po folshin niher po tani o kuku smil3dbd4df1944ee.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
emmy
Postuar nė: 01.06.2010, 22:43
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (skystar @ 01.06.2010, 16:01)
Emmy edhe ti ke qen ne bojkot a ??

une siom kon ne teme per kt bojkotin,ene se di g ka ndodh chatai:S ama skam pas kohe te hy ne forum,sdq ku bojkotosh tai,une atai iom njejte ne bojkot se duhet tket dns serioze smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 01.06.2010, 22:44
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009kosowars psee jooo,me shoqerii njerii smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 01.06.2010, 22:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (emmy @ 01.06.2010, 23:44)
kosowars psee jooo,me shoqerii njerii smil3dbd4e4c2e742.gif

Edhe pse kur se kam dhez sot kam me pi nja me juve


smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 01.06.2010, 23:03
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009aiii pr qeff njerii e DHEZEN(kallen tetovarchee hehe)hajd bonem shoqeri se sn e choj vet


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
skystar
Postuar nė: 01.06.2010, 23:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008Kosowars dhe Emmy, po ua tregoj nje rast 99.9 % te vertet.

Nje vajze qe pinte duhanin tinez familjes se saj njehere per tu fsheh ka shku ne WC ta ndez cigaren por prej ngutes e ka harru deren cel. Dhe shkon nena e saj per ne WC e hap deren dhe e gjen vajzen duke pire duhan...

TI A E PINE EDHE CIGARREN A? Kurva....... Edhe ate ne WC a ??

OJ NAN BE NUK E PI PO VEQ ME SHOQNI DNIHERE E NDEZ- ja ka kthy vajza smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
Kosowars
Postuar nė: 01.06.2010, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (emmy @ 02.06.2010, 00:03)
aiii pr qeff njerii e DHEZEN(kallen tetovarchee hehe)hajd bonem shoqeri se sn e choj vet

Ahahaah Ani mire prej Prizreni en Tetove do e pijme nje cigare, ahahah


Ene gji do thuesh qfar llafi muhabeti smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 01.06.2010, 23:07
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (skystar @ 02.06.2010, 00:04)
Kosowars dhe Emmy, po ua tregoj nje rast 99.9 % te vertet.

Nje vajze qe pinte duhanin tinez familjes se saj njehere per tu fsheh ka shku ne WC ta ndez cigaren por prej ngutes e ka harru deren cel. Dhe shkon nena e saj per ne WC e hap deren dhe e gjen vajzen duke pire duhan...

TI A E PINE EDHE CIGARREN A? Kurva....... Edhe ate ne WC a ??

OJ NAN BE NUK E PI PO VEQ ME SHOQNI DNIHERE E NDEZ- ja ka kthy vajza smil3dbd4d4e4c4f2.gif

po beee ene kaa thon ajo ku o shoqeria,kjoo che sa shkunn,a rasti qeter oo kur e sheff nana thott KUSH MA DHA MII KUSH MA DHAA a vet a kon ndhome hahaha


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio