Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Selam alejkum
universi
Postuar nė: 02.06.2010, 16:52
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25185
Bashkangjitur: 02.06.2010Selam alejkum vellezer

Ky postim ėshtė ndryshuar nga universi nė 02.06.2010, 16:53
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 02.06.2010, 16:55
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Alejkum Selam..

nese ke dasht te prezentohesh, ateher je prezentu ne Rubrik te Gabuar, e ke rubriken e posacme per prezentim, a nese ke dasht vetem nje selam te japish, ateher Alejkum Selam edhe njeher dhe mir se na erdhe ne Forum.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 02.06.2010, 16:56


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
dasaaa
Postuar nė: 02.06.2010, 18:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008We alejkum selam mir se vini smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 02.06.2010, 18:01
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008we alejkum selam

Mir se erdhe universi


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
Harith
Postuar nė: 02.06.2010, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Alejkum Selam ve rahmetullah
Mire se erdhe


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Essa
Postuar nė: 02.06.2010, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Mire se paske ardhe!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 02.06.2010, 18:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Mirė se erdhe nė kėtė ēerdhe!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
ATLANTIKU
Postuar nė: 02.06.2010, 18:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 23294
Bashkangjitur: 31.08.2009MIRE SE ERDHE
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 02.06.2010, 18:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008MIRE SE ERDHE


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Ermedin
Postuar nė: 02.06.2010, 18:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Fotografi e jashtme
PM
Top
universi
Postuar nė: 02.06.2010, 18:24
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25185
Bashkangjitur: 02.06.2010Ju Falimderit te gjitheve
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 02.06.2010, 19:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Alejkum Selam
Ā mund te prezentohesh te te njohim me mire


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 02.06.2010, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (universi @ 02.06.2010, 17:52)
Selam alejkum vellezer

Paqa dhe meshirra e Zotit qoft me ty....
----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Omer_Baba
Postuar nė: 02.06.2010, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 478
Antari Nr: 24841
Bashkangjitur: 05.04.2010Alejkum Selam vella,mire se na erdhe..!


----------------------------------------
"Mos iu qas asaj per te cilen nuk ke njohuri,pse te degjuarit,te pamet dhe zemra,per te gjitha keto ka pergjegjesi" Kur'ani,17:36
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 02.06.2010, 19:26
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Paqeja, meshira dhe bereqeti i Allahut qofshin mbi ty!


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio