Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mire se ju gjeta!
asistentja
Postuar nė: 02.06.2010, 22:01
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 25191
Bashkangjitur: 02.06.2010Sapo u regjistrova ne kete faqe dhe desha t`ju pershendes te gjitheve qe shkruani ne kete forum se me te vertet e kam ndjek vazhdimisht dhe keni krijuar nje dritare ku shihen shume te verteta...
PMEmail PosterMSN
Top
kombi
Postuar nė: 02.06.2010, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Mire se na erdhe,kalofsh bukur ne mesin e forumistave!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Xhenissa
Postuar nė: 02.06.2010, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 25163
Bashkangjitur: 30.05.2010Pershendetje Asistenete. Mire se na erdhe ne forum dhe ja kalofsh mire .


----------------------------------------
Ndryshimi eshte i embel ne gjithcka.
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 02.06.2010, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Fotografi e jashtme
PM
Top
asistentja
Postuar nė: 02.06.2010, 22:03
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 25191
Bashkangjitur: 02.06.2010Falemnderit!
PMEmail PosterMSN
Top
fato1
Postuar nė: 02.06.2010, 22:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Mire se ke ardhe, na keni nderuar asistente smil3dbd4d4e4c4f2.gif .

uroj te kaloni sa me mire ne forum smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
cili
Postuar nė: 02.06.2010, 22:28
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 24014
Bashkangjitur: 18.12.2009wellcome
PM
Top
Melody
Postuar nė: 02.06.2010, 22:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 846
Antari Nr: 22208
Bashkangjitur: 08.05.2009Mireseerdhe uroje tja kaloshe mire ne mesin tone


----------------------------------------
**: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye."
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 02.06.2010, 22:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Mirė se erdhe nė kėtė dritare siē e kishe quajtur!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 02.06.2010, 22:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (asistentja @ 02.06.2010, 23:01)
Sapo u regjistrova ne kete faqe dhe desha t`ju pershendes te gjitheve qe shkruani ne kete forum se me te vertet e kam ndjek vazhdimisht dhe keni krijuar nje dritare ku shihen shume te verteta...

Hajt mire se erdhe
----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
the_star
Postuar nė: 02.06.2010, 22:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008smil4a8acec9ecea0.gif
PM
Top
ramanda.e
Postuar nė: 02.06.2010, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 362
Antari Nr: 23678
Bashkangjitur: 09.11.2009pershendetje smil4a8acf7ea6a39.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ramanda.e nė 02.06.2010, 23:06


----------------------------------------
Fshetėsia e jetės sė lumtur nuk ėshtė tė bėsh c'tė duash,por tė duash atė qė bėn.
PM
Top
cesc
Postuar nė: 05.06.2010, 18:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009smil4a8acec9ecea0.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Essa
Postuar nė: 05.06.2010, 18:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Mire se paske ardhe!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 05.06.2010, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008mire se erdhe ju deshiroj sukses


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio