Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pėrshėndetje
studentja_greqi
  Postuar nė: 24.10.2006, 10:06
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 3536
Bashkangjitur: 24.10.2006Pershendetje te gjithve. dhe shpresoj qe tia kaloj sa me mire mes jush smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 24.10.2006, 13:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na vjen studente nga Greqia. Caste te kendshme ne faqet tona!
PM
Top
didi
Postuar nė: 24.10.2006, 13:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004pershendetje er gjith Antaret :) ju uroj nje pasdite te kendshme


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
Gerta_ch
Postuar nė: 24.10.2006, 13:51
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 3541
Bashkangjitur: 24.10.2006Si per fillim po ju pershendes sepse tani sa u registrova :)
Kaloni mire e shpresoj se kemi debat te mire ne ket forum
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 24.10.2006, 17:03
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Gerta dhe studente_greqi

ju mirpresin ne kete faqe mjaft te vizituar te internetit qe ka te beje me studentet...njekohesisht do ju kerkoja qe te ftoni dhe miqte tuaj te tjere dhe permes forumit te debatojme per tema te ndryshme....

mirse erdhet edhenjeher

suksese----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 24.10.2006, 20:42
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Te pershendes edhe une mirpo me sa po shohe ne kete rubrik : Prezantoni veten, e ndersa te nismetarja e temes pershendet njerzit :P ok megjithat une Ju pershendes dhe ju deshiroj caste te kendeshme dhe sa me shpesh duhet te jeni ketu per te shkruar se shum pak po shkrujan me shum po marin Mp3 ketu.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
dajki
Postuar nė: 29.10.2006, 00:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006pershendetje edhe nga un

pershendetje per gjiyth anetaret e kesaj faqe,e posacerisht anetaret e ri (e sidomos ata jasht vendit)
shpresoj qe tia kalojme sa me mir se bashku
tung tung


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
ajlaa
Postuar nė: 29.10.2006, 15:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 2927
Bashkangjitur: 25.09.2006PERSHENDETJE DHE NGA UN
MIR SE ERDHE NE MESIN E KETIJ FORUMI
SHPRESOJ TE KALOJM MIR BASHK SE DHE UN JAM NJE ANETARE E RE E KETIJ FORUMI......
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio