Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje
halbGOTT
Postuar nė: 05.11.2006, 23:21
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 3734
Bashkangjitur: 30.10.2006tung...edhe une ju pershendes te gjitheve (miqet dhe"ar-miqet")...smile... pak nga une: studioje aRkItEkTuR ne zvicer. eshte nje faqe teper e mrekullueshme me shume tema interesante...edhe me tutje disponim te kendeshem ne kete faqe.
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 06.11.2006, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na vjen ne forum, te urojme caste te bukura ne mesin tone!
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 07.11.2006, 13:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje ty mir se na ke ardh te deshiroj te kalosh shum bukur ne forum
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 07.11.2006, 14:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006pershndtje nga podrumi i zemres sime,hghagaa
ciaoooo
PMUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio