Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pershendetje!, besoj se do ja kaloj mire ne shoqrin tua
hellgirl
Postuar nė: 07.12.2011, 20:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 27054
Bashkangjitur: 07.12.2011a eshte e domosdoshme te jepen te dhena mbi veten apo jo!?


----------------------------------------
Secili, heret apo von e merr denimin e merituar!
PM
Top
Anika
Postuar nė: 07.12.2011, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Sė pari mirėse erdhe, dhe kalo ashtu siē ėshtė mė sė miri.

Kurse pėr pyetjen tėnde: ti mundess vetė tė tregosh aq sa dėshiron?!


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.12.2011, 20:41
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (hellgirl @ 07.12.2011, 20:29)
a eshte e domosdoshme te jepen te dhena mbi veten apo jo!?

Eshte e keshillueshme smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Mire se erdhe ne forum. Qendrim te kendshem smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
hellgirl
Postuar nė: 07.12.2011, 20:43
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 27054
Bashkangjitur: 07.12.2011FLM.jam nene dhe jam duke punura me femij.kjo eshte ajo qe me identifikon


----------------------------------------
Secili, heret apo von e merr denimin e merituar!
PM
Top
festina
Postuar nė: 07.12.2011, 20:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Pėrshėndetje!

Mirė se ke ardh... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 07.12.2011, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Po patjetr qe duhet te japesh me teper te dhena perndryshe nuk llogaritet per Prezantim...

Edhe ate cka esht me e rendesishmja se paske cek me cilen parti je.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
mbreti
Postuar nė: 07.12.2011, 21:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Pasi ke vendos me ardhe, atehere mire ardhsh. Kalofsh sa me mire.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 07.12.2011, 21:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se erdhe ....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 07.12.2011, 21:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008mire se erdhe mik


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
hellgirl
Postuar nė: 07.12.2011, 22:30
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 27054
Bashkangjitur: 07.12.2011Nuk e kam dit se duhet me cen me cilen parti jam, ta kisha dit nuk isha antarsu fare haha, une jam njeri qe kam qef mi majt sekret disa sene


----------------------------------------
Secili, heret apo von e merr denimin e merituar!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 07.12.2011, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (hellgirl @ 07.12.2011, 23:30)
Nuk e kam dit se duhet me cen me cilen parti jam, ta kisha dit nuk isha antarsu fare haha, une jam njeri qe kam qef mi majt sekret disa sene

Ha ha ha se ke keq secretin duhet mbyll mbrenda nje secreti se koha esht e tille ... perndryshe mir se ke ardh kaloja sa me bukur n`ket forum kaq te bukur.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 07.12.2011, 23:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (hellgirl @ 07.12.2011, 21:43)
FLM.jam nene dhe jam duke punura me femij.kjo eshte ajo qe me identifikon

Spaska hajer prej ty smil3dbd4d99c6eaa.gif


Mir se erdhe.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 07.12.2011, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Mire se erdhe...

Shpresoj qe tja kalojsh mire ne komunitetin shqiptar ketu...
I vlersoj nenat,jan gjera me e cmueshme ne jet...shpresoj qe femit(femija)juaj te ritet te bohet sa malet...

Nga te patem me cka meresh hellgirl...
Si mbas nikit qe e paske me shum te konsiderojm si nje nen te re...

Pranoni pershendetjet e mia
Me nderime
Nolimit


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 08.12.2011, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011mire se erdhe kalofsh bukur
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 08.12.2011, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (babarekes @ 08.12.2011, 00:40)
Spaska hajer prej ty smil3dbd4d99c6eaa.gif


Mir se erdhe.

vete cilen parti eshte smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio