Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Erdha me ju Vizitu pas disa vitesh
Blerim
Postuar nė: 15.03.2012, 01:33
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004A Jeni gjall si jeni krejt :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
nightelf
Postuar nė: 15.03.2012, 03:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008Mire mire, cashtu si pleqte smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
ßina
Postuar nė: 15.03.2012, 09:22
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Gjalle be, po ti?

Ku paske qene tere keto vite? smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Veq mos na thuaj qe do postosh prape pas 3 vitesh. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 15.03.2012, 18:31
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Isha larg, po me siguri pas 3 ose me shum vite


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
Trishtimi
Postuar nė: 15.03.2012, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Mir je rikthye dhe s`ke gabu dhe ti me se miri kishe mund me vlersu ket forum si e ke len kurke ik dhe si e gjete tani .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Blerim
Postuar nė: 18.03.2012, 16:05
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Patjeter qe e vleresoj kete forum si tash si ne fillim edhe pse tash esht me i madh per nga vellimi por esenca esht e njejt :Forumi Studentor.


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio