Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> dua moderator aktive te jem ne forum
LEGJENDA1
Postuar nė: 16.07.2014, 22:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013dua moderator aktive te jem ne forum
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 21.07.2014, 00:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Ti duhet zen vendin Edroganit e shtet forum.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Trishtimi nė 21.07.2014, 00:01


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 21.07.2014, 21:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (Trishtimi @ 20.07.2014, 18:01)
Ti duhet zen vendin Edroganit e shtet forum.

une kam shpallur kandidim per kryetar te shtet te forum kam ndjekur ruge erdoganit
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 22.07.2014, 02:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (LEGJENDA1 @ 21.07.2014, 22:35)
une kam shpallur kandidim per kryetar te shtet te forum kam ndjekur ruge erdoganit

MO RO TOPA TY MU SE POPULL FORUM DI KUSH ESHT PRESIDENT E AJ A BABAREKES

TY DHE TIM SHKO MBIT


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 23.07.2014, 12:32
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Hiqmu ore - m'u zhduk - dashke ti moderator aktiv

Qe po reaktiv do te bojm :p


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 25.07.2014, 22:15
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (LEGJENDA1 @ 16.07.2014, 23:28)
dua moderator aktive te jem ne forum

Pse jo dhe admin dhe dr shkence madje smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 06.08.2014, 22:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011un perkrah edi rama per moderator
un lufto kundra babarekes

javise timi javise timi
PM
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 03.09.2014, 19:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013forum shum qenka gjall mban shprese per rikthim atmosferes
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 03.09.2014, 22:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Ty duhet met burgos person nongrat


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
dasaaa
Postuar nė: 23.09.2014, 12:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Admina rrini aktiv edhe perjashtone njani tjetrin smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio