Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje Per Te Gjithe!
sh.i
Postuar nė: 18.05.2008, 18:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008.....Jam Shkendija,17 vjecare-gjimnaziste ,por shpresoj qe nje dite te jem edhe une nje studente si shume nga ju,ndoshta e mjeksise.
U regjistrova ne kete forum per tu argetuar ,per te mesuar shume gjera duke lexuar shume postime interesante dhe jam e bindur se kam zgjedhur forumin e duhur .
Shpresoj t'ia kaloj mire edhe une ketu.
Ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat .

Me rrespekt ,
Shkendija

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sh.i nė 19.05.2008, 08:06


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
Head_Strug
Postuar nė: 18.05.2008, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 410
Antari Nr: 11683
Bashkangjitur: 01.12.2007mir se na ardhe
besoj ketu do gjeshe gjithcka ,shpersoj tja kalosh mir shkendije
me respekt


----------------------------------------
Hadith: "... Namazi ėshtė dritė (e zemres)...." Transmeton Muslimi
PMMSN
Top
INTELEX
Postuar nė: 21.05.2008, 08:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 155
Antari Nr: 15613
Bashkangjitur: 20.05.2008wOw.. kush na qenka ktu .. Po hajt po shfrytzoj rastin edhe un te prezentohem :
shoku Shkendijes ,17 vjecar ,gjimnazist edhe un e qeshtu...
Qofshim te mirseardhur , e shpresoj t'ia kalojme mire!!!
Mbeteni te pershendetur forumist
Rrespekte!!!


----------------------------------------
Mik e ke ate i cili ta terheq verejtjen nga gabimet tua e jo ai i cili ta zbukuron gabimin tend per t’u bere me i dashur.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 21.05.2008, 08:57
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Mire se na erdhet,anetare te rij gjimnaziste.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 21.05.2008, 09:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008Ju falenderoj shume shume Head _Strug dhe Alvin .Pershendetje ne emer te gjimnazisteve kumanovare.


My best frienche, Intelex ne studentet.info.


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 21.05.2008, 09:06
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se erdhet Shkendija dhe Shoku i Shkendijes. Ju uroj nje qendrim sa me te kendshem ne forum :)


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
INTELEX
Postuar nė: 21.05.2008, 09:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 155
Antari Nr: 15613
Bashkangjitur: 20.05.2008Ju falenderoj per mirpritjen , ngrohtesi dhe kenaqesi po ndjej qe ne fillim keshtu qe jam i bindur se do ja kaloj mire ..


----------------------------------------
Mik e ke ate i cili ta terheq verejtjen nga gabimet tua e jo ai i cili ta zbukuron gabimin tend per t’u bere me i dashur.
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 21.05.2008, 09:23
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (INTELEX @ 21.05.2008, 09:13)
Ju falenderoj per mirpritjen , ngrohtesi dhe kenaqesi po ndjej qe ne fillim keshtu qe jam i bindur se do ja kaloj mire ..

A nuk duhet te ishit ne shkolle ne keto momente ju te dy? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Gjeja me e tmerrshme e gjimnazit ishte te zgjoheshe heret ne mengjes per te shkuar ne shkolle. UH, tmerr!


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 21.05.2008, 09:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008N'mengjes ne forum e pasidite kur te jemi te ngopur me gjume ,ne shkolle.Orar perfekt.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sh.i nė 21.05.2008, 09:47


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
INTELEX
Postuar nė: 21.05.2008, 09:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 155
Antari Nr: 15613
Bashkangjitur: 20.05.2008Eee per mua njesoj ,ateher kur t'me dali gjumi jam ne shkolle..


----------------------------------------
Mik e ke ate i cili ta terheq verejtjen nga gabimet tua e jo ai i cili ta zbukuron gabimin tend per t’u bere me i dashur.
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.05.2008, 10:54
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Shkendija dhe shoku i saj

Mire se erdhet, po s'na treguat nga jeni ?


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 21.05.2008, 11:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008Mire se te gjetem Lirim .
We are from Kumanova.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sh.i nė 21.05.2008, 11:06


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.05.2008, 11:24
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Shyqyr qe sbane gabim. DMTH Kumanova jo Kumanovo.....:P

Ani ja kalovshi mire ne mesin tone....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 21.05.2008, 11:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Mire se erdhet sh.i dhe Intelex ishalla ja kaloni sa me mire ne kete forum.


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
InSiDe
Postuar nė: 21.05.2008, 12:38
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Mir se erdhet ju nga Kumanova e uluni qaty dikun qitash jau qesim nga nje sok :P hehe

pak hajgare e shpresoj se do kalojmi mir se bashku


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio