Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Web faqe per filma?, help
aniita
Postuar nė: 22.04.2009, 19:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 937
Antari Nr: 18853
Bashkangjitur: 03.12.2008me duhet nje web faqe qe mund te shikosh FREE MOVIES online por te jene filmat e fundit ...!


----------------------------------------
past
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 22.04.2009, 19:53
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007http://www.movie2k.com/movie-43031-Twilight.html


Ketu ke filma veq a ki koh me shiquse ??
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga LIMMI nė 22.04.2009, 19:54


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Avicena
Postuar nė: 22.04.2009, 20:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 18323
Bashkangjitur: 04.11.2008PM
Top
jetah
Postuar nė: 22.04.2009, 20:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009www.watch-movies.com


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Negativi
Postuar nė: 22.04.2009, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 59
Antari Nr: 9885
Bashkangjitur: 29.09.2007www.kino.to
Filmat me te ri qe luajne ne kino dhe te gjith filamt te qer mbi 100 mij filma
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 22.04.2009, 21:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007www.watch-movies-Links.net


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
Harith
Postuar nė: 22.04.2009, 21:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (jetah @ 22.04.2009, 21:42)
www.watch-movies.com

kjo eshte mbyllur me sa di po tani eshte www.watch-movies-links.net ose www.stagevu.com


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
unlimited
Postuar nė: 22.04.2009, 21:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 314
Antari Nr: 18118
Bashkangjitur: 24.10.2008ok kjo eshte e vecant, sja kum tregu askujt amen hajt : ))

surfthechannel.com

1.Klikon ne Channels
2.Films & Movies
3.Kliko filmin qe do pa
4.Enjoy : )----------------------------------------
Enjoying the law of attraction : )
Hakuna matata
PMUsers Website
Top
Albasoft
Postuar nė: 22.04.2009, 23:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 20416
Bashkangjitur: 05.02.2009Mir shum gjitha i paski postu qka ofrojn filma online..
PM
Top
andy
Postuar nė: 22.04.2009, 23:18
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005www.tube8.com


Filmat me te ri dhe me perkthim shqip.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
jetah
Postuar nė: 23.04.2009, 13:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009 Citim (Harith @ 22.04.2009, 22:12)
kjo eshte mbyllur me sa di po tani eshte www.watch-movies-links.net ose www.stagevu.com

ehhh se paskem dit se skam shiku filma moti...


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Harith
Postuar nė: 23.04.2009, 13:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (andy @ 23.04.2009, 00:18)
www.tube8.com


Filmat me te ri dhe me perkthim shqip.

filmat vetem per meshkujt se horror shum.


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
andy
Postuar nė: 23.04.2009, 14:07
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (Harith @ 23.04.2009, 14:53)
filmat vetem per meshkujt se horror shum.

Pse bre shoq thu qe jan vetem per meshkuj, ka edhe plot femra qe i vizitojn keta web faqe.
smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Harith
Postuar nė: 23.04.2009, 14:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (andy @ 23.04.2009, 15:07)
Pse bre shoq thu qe jan vetem per meshkuj, ka edhe plot femra qe i vizitojn keta web faqe.
smil3dbd4e398ff7b.gif

ato tmshefta nuk qelen se normal qe ka smil3dbd4e398ff7b.gif vec kryesisht per djem jon se aktoret kryesor jane femna.


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
ebuomeri
Postuar nė: 23.04.2009, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 168
Antari Nr: 20218
Bashkangjitur: 30.01.2009edhe kjo faqja ka mbi 1000 film por vetem per ata qe kuptojne gjermanisht, krejt jan me perkthim gjermanisht
filme.ucoz.de
shikim te kendshem


----------------------------------------
Thuaje te verteten edhe ne rast se eshte kunder teje!!!!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio