Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rapidshare ne Tetove?
sonyTV
Postuar nė: 23.10.2009, 08:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 533
Antari Nr: 10449
Bashkangjitur: 25.10.2007Me duhet nje Rapidshare account per te blere, por kjo blerja on-line nga perfaqesuesi i tyre ne Shkup me bezdis kur e mendoj. Din dikush nese Rapidshare ka ndonje re-seller ne Tetove dhe me cfare cmimesh dhe cfare afatesh i shesin?

Falemnderit!


----------------------------------------
They say that a good thing never lasts and then it has to fall
Those are the the people that did not amount to much at all
PM
Top
sonyTV
Postuar nė: 23.10.2009, 08:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 533
Antari Nr: 10449
Bashkangjitur: 25.10.2007Mundet edhe ne PM te me thote dikush, nese ketu nuk ben.


----------------------------------------
They say that a good thing never lasts and then it has to fall
Those are the the people that did not amount to much at all
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio