Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> qka po behet me kosovaret qe posedojn paraporta se, e qka me kosovart me pasaporta serbe
x_buli
Postuar nė: 08.01.2010, 01:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 5025
Bashkangjitur: 01.01.2007pershendetje te gjithve kinse be_ja e ndalon qdo ken qe posedon pasaport biometrike serbe dhe qe i shkruan adresa e ndnje qyteti ne kosov paar parasysh a eshte serb i kosoves apo shqiptar qka jav merr mendja mbi 1500 pasaporta biometrike jan ne duart e kosovarve un kam ndejuar se kalojn keta kosovar pa problem me keta pasaporta edhe pse i shkruan adresa e ndonje qyteti te kosoves kush ka informacione se ajan met vertet kosovaret tu udhtue me psapora serbe biometrike dhe nga cilet drejtime juv pershendes te gjithve


----------------------------------------
[SIZE=7][COLOR=red][FONT=Courier]
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Anda
Postuar nė: 08.01.2010, 01:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 702
Antari Nr: 13432
Bashkangjitur: 05.02.2008 Citim (x_buli @ 08.01.2010, 02:24)
pershendetje te gjithve kinse be_ja e ndalon qdo ken qe posedon pasaport biometrike serbe dhe qe i shkruan adresa e ndnje qyteti ne kosov paar parasysh a eshte serb i kosoves apo shqiptar qka jav merr mendja mbi 1500 pasaporta biometrike jan ne duart e kosovarve un kam ndejuar se kalojn keta kosovar pa problem me keta pasaporta edhe pse i shkruan adresa e ndonje qyteti te kosoves kush ka informacione se ajan met vertet kosovaret tu udhtue me psapora serbe biometrike dhe nga cilet drejtime juv pershendes te gjithve


Me fal qe po t'a bej kete pyetje, A kaq patjeter e ke qe po do me udhtu me pasaporte serbe a?!

Me fal a?!
PM
Top
x_buli
Postuar nė: 08.01.2010, 01:40
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 5025
Bashkangjitur: 01.01.2007jo une jetoj ne franc por kam deshir ta die ket pun si ec pasi qe juv ndalue ksovarve kurse tash po ndegjoj s kalojn kufirin po te kisha pun dhe te ksha pasaport serbe dot udhtoja edhe une pse jo trimat kallxohen nemal e jo pse e shfrytzoj nje dokument te nje shteti tjeter ok


----------------------------------------
[SIZE=7][COLOR=red][FONT=Courier]
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Albana_gl
Postuar nė: 08.01.2010, 02:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Vertete edhe une kam degjuar keshtu, qe ca kosovare kane marrur pasaporta serbe biometrike, nese eshte e vertete, atehere qofshin te mallkuar ata shqiptare (kosovare) qe jane pajisur me pasaporta serbe, sepse turp per ne eshte, nuk dij cka te shtoj me teper, vecse atyre nuk do i quaj shqiptar por lirisht serb, dhe bijt e serbve....


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
kombi
Postuar nė: 08.01.2010, 02:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (Albana_gl @ 08.01.2010, 03:03)
Vertete edhe une kam degjuar keshtu, qe ca kosovare kane marrur pasaporta serbe biometrike, nese eshte e vertete, atehere qofshin te mallkuar ata shqiptare (kosovare) qe jane pajisur me pasaporta serbe, sepse turp per ne eshte, nuk dij cka te shtoj me teper, vecse atyre nuk do i quaj shqiptar por lirisht serb, dhe bijt e serbve....

smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
x_buli
Postuar nė: 08.01.2010, 02:16
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 5025
Bashkangjitur: 01.01.2007une nuk do ti quaj serbe ti albana se dikush lufton per kafshat te gojes e ai nuk i ka 3 mij ero me mar viz e aj duhet ta siguroj kafshaen e gojes disi do tja mbath ai nuk eshte nje rast i mir por kush e ka patjeter sdo ta mallkoja gabim e ke ti allbana serbin per qka dush e ke krejta i ben me tregti me gjtiha por kur a puna eluftes te mbyt e ti pse j shfrytzon nje pasaport per te mbajtur familjen nuk eshte qudi po mas nje vjete dalinte kosoves hyn kosova ne liberalizim kalle te serbis tana po qe je asi patrioti e ne shqiptart ja japim gjon a dikus hek per buk ?


----------------------------------------
[SIZE=7][COLOR=red][FONT=Courier]
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Albana_gl
Postuar nė: 08.01.2010, 02:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009x_buli, une e kuptoj varferine, skamjen, por ka edhe tjera menyra per t'a mposhtur skamjen, dhe jo te pajisen me pasaporta serbe, sepse kosovaret do quhen pjese e Serbise...
Me mire ha buke e kryp e zemer, se sa te behem gjys serbe, te lutem behu pak me i vetedijshem...
Ndoshta edhe do dal rruges do behem lypsare, se sa te marre pasaporte serbe, te luteeem Buli mos me shtyj t'i hyj thelle e thelle kesaj teme se po i pritoj dhe s'do dale kurre fundi i temes, keshtu qe ti mbaje mendimin tend dhe une timin...!!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Albana_gl nė 08.01.2010, 02:23


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
x_buli
Postuar nė: 08.01.2010, 12:26
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 5025
Bashkangjitur: 01.01.2007ahhahahah oh ne jemi te part per me folen vepra kem pak?


----------------------------------------
[SIZE=7][COLOR=red][FONT=Courier]
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio