Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Esma 19 vjeēare: "Lutuni per mua"
proof
Postuar nė: 20.12.2011, 17:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 27035
Bashkangjitur: 28.11.2011Emri im ėshtė Esma Jam 19 vjeēare.Kam njė kėrkesė pėr ju si Musliman-e. Dėrgone kėtė mesazh te tė gjithė miqtė qė i keni!
Kėrkoj nga ju vėllezėr e motra qė tė bėni dua pėr mua sepse do ta bėj njė operacion ku rezultatet e shpėtimit janė tė vogla.
Kam abscesi nė tru.
Nėse e do Zotin tėnd tė lutem shpėrndaje kėtė mesazh. Luteni Allahun qė tė mė shėroj. E nėse ma merr shpirtin luteni Allahun tė mė mėshiroj.

Motra juaj Esma.
Wesselamu Alejkum Werahmetullahi Weberekjatuhu.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga packs nė 20.12.2011, 19:34
PMEmail Poster
Top
want3d
Postuar nė: 20.12.2011, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Vallahi bilahi,shendetit ja din vleren vetemse ai qe eshte i semure, Allahu ia lehtesofte dhembjen dhe e sherofte sa me shpejte.Amiin! smil3dbd4d99c6eaa.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga want3d nė 20.12.2011, 19:03


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Anika
Postuar nė: 20.12.2011, 19:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Allahu e shėroftė dhe i ndihmoftė tė kalon kėtė proces tė gjatė, por me sukses InshaAllah.

Ėshtė njė kohė intensive qė don pėr shėrim, InshaAllah keni durimin, ndihmėn dhe shpėrblimin e duhur.

Gjithsesi do tė lutemi pėr ty, pa pikė dyshimi!


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio