Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ndihme juridike
Shcolar
Postuar nė: 29.03.2012, 20:51
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27088
Bashkangjitur: 23.12.2011A ka mundesi dikush te me ndihmoje,te ma tregoje dkicen se si perpilohet nje padi dhe aktgjykim
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.03.2012, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Shcolar @ 29.03.2012, 21:51)
A ka mundesi dikush te me ndihmoje,te ma tregoje dkicen se si perpilohet nje padi dhe aktgjykim

Sa pagujsh????
tash ta shkruj
veq un pa pare nuk e bej.
Sa per info ket e kam profesion ta qendisi nje mirr ama duhesh me paguj.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
passed
Postuar nė: 29.03.2012, 22:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (babarekes @ 29.03.2012, 23:23)
Sa pagujsh????
tash ta shkruj
veq un pa pare nuk e bej.
Sa per info ket e kam profesion ta qendisi nje mirr ama duhesh me paguj.

se sheh se njeri kerkon ndihme....
se per te pagujte ndoshta de pagunte diko qe punon dhe ka zyren e vet!

pastaj eshte nje mundesi e mire pe ty per te bo pak pervoj! smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 29.03.2012, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (passed @ 29.03.2012, 23:34)
se sheh se njeri kerkon ndihme....
se per te pagujte ndoshta de pagunte diko qe punon dhe ka zyren e vet!

pastaj eshte nje mundesi e mire pe ty per te bo pak pervoj! smil3dbd4e5e7563a.gif

mirr e ke porr un BASH jam ajj qe i kam keta te dyjat qe i ke cek ty.
sepse un e kam edhe ZYREN time dhe Provoj.

keshtu qe Profesioni me ka msuu qe pa pare ska ndihm juridike.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
passed
Postuar nė: 29.03.2012, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (babarekes @ 29.03.2012, 23:38)
mirr e ke porr un BASH jam ajj qe i kam keta te dyjat qe i ke cek ty.
sepse un e kam edhe ZYREN time dhe Provoj.

keshtu qe Profesioni me ka msuu qe pa pare ska ndihm juridike.

brate....edhe pse ste njoh....po ama aq sa di frajk ke diplomu..!
(ndoshta gabim jam)
prandaj mendova se mund te jesh ne kohen kur e ben pervojen...
sidoqofte...paske perparu...ishalla punon si duhet (ke pune shum) per aq sa ki qejf!

ok ateher bonja ma lir hehhheh!

ps.
ku e ke zyren...te drejtohem te tajk kur te kem deni pune "juridike"!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 29.03.2012, 22:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (passed @ 29.03.2012, 23:47)
brate....edhe pse ste njoh....po ama aq sa di frajk ke diplomu..!
(ndoshta gabim jam)
prandaj mendova se mund te jesh ne kohen kur e ben pervojen...
sidoqofte...paske perparu...ishalla punon si duhet (ke pune shum) per aq sa ki qejf!

ok ateher bonja ma lir hehhheh!

ps.
ku e ke zyren...te drejtohem te tajk kur te kem deni pune "juridike"!

Eshte tradit familjare kjo pun(tash ti kuptoje vet)


Sa perr ma lirr mvaret se qfar padie lip
me CMIOMOREN e Avokatve nje padi civile eshte diku reth 5000 denar.(veq ta shkrujsh).

Flm shuuum.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
masa
Postuar nė: 29.03.2012, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 93
Antari Nr: 27199
Bashkangjitur: 22.02.2012mos kerko ndihme nga jurista se te fikin me rrena e ti thajn xhepat!!!!!!!lexo dicka vete ne net smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Gjithmon dikush apo dicka na mungon!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 30.03.2012, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (masa @ 29.03.2012, 23:58)
mos kerko ndihme nga jurista se te fikin me rrena e ti thajn xhepat!!!!!!!lexo dicka vete ne net smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

hahahahh

gabim jee, ne e kemi BUK ket pun(e kam fjalen per NE JURISTAT)


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
masa
Postuar nė: 30.03.2012, 22:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 93
Antari Nr: 27199
Bashkangjitur: 22.02.2012 Citim (babarekes @ 30.03.2012, 09:26)
hahahahh

gabim jee, ne e kemi BUK ket pun(e kam fjalen per NE JURISTAT)

me fal nese je ofendu,po me sa kam provoj une me jura.... ski naj hair prej tyre haha veq fjal fjal


----------------------------------------
Gjithmon dikush apo dicka na mungon!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 01.04.2012, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (masa @ 30.03.2012, 23:04)
me fal nese je ofendu,po me sa kam provoj une me jura.... ski naj hair prej tyre haha veq fjal fjal

Ama ne momentet me te vshtira JEMI ATY smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio