Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> jete a vdekje...., me duhet informacion i nevojshem ......
mira123
Postuar nė: 26.08.2013, 12:58
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27758
Bashkangjitur: 26.08.2013[B][U] behet fjal per nje te afermin tim ...i cili ka kancer ne veshk .. edhe e shikon si mundesi nje transplant veshke .. thjesht doja te dija deri ne cf moshe eshte e lejueshme .. nje transplant i till ??? ...do ju lutesha .. qe te kisha nje pergjigje sa me te shpejt .. sepse ...sa me i shpejt informacioni qa me eshpejt do te jet edhe nderhyrja ...
faleminderit ...!!!
PM
Top
ChronicMan
Postuar nė: 26.08.2013, 18:14
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 27740
Bashkangjitur: 15.06.2013
http://www.youtube.com/watch?v=_nm7nqUigFA
PM
Top
igli_st
Postuar nė: 26.08.2013, 21:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Me vjen shume keq per te afermin tend!

Po kam nje pyetje: Nuk mund te pyesje dot ndonje mjek ne lidhje me moshen e transplatimin?

Ku bazohesh qe anetaret e ketij forumi jane mjek dhe kane njohuri rreth transplatimit?!!!
A do ishte me mire te shkoje te pyesje nje person,qe ka njohuri te thella ne kete fushe!??

Megjithate shpresoj i afermi jot te kurohet sa me shpejt!


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 16.08.2014, 05:37
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010 Citim (mira123 @ 26.08.2013, 13:58)
[B][U] behet fjal per nje te afermin tim ...i cili ka kancer ne veshk .. edhe e shikon si mundesi nje transplant veshke .. thjesht doja te dija deri ne cf moshe eshte e lejueshme .. nje transplant i till ??? ...do ju lutesha .. qe te kisha nje pergjigje sa me te shpejt .. sepse ...sa me i shpejt informacioni qa me eshpejt do te jet edhe nderhyrja ...
faleminderit ...!!!

Nuk ka kufi mosha pėr transplantim, vetėm duhet llogaritur a ia vlenė tė bėjė operacionin - dmth. nese ia vlenė dhe ai person s'ka sėmundje tjera dhe nuk ėshtė nė moshė tė shtyer, atėherė aty s'ka ndonjė ligj tė pėrcaktuar dhe vetėm shėndeti i mirė ėshtė ai qė kufizon mundėsitė pėr transplantimin e ēfarėdo lloj organi...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio