Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bukuria eshte e rendesishme sa trashesia e lekures
Alblord_5
  Postuar nė: 05.01.2009, 23:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 19288
Bashkangjitur: 02.01.2009Bukuria eshte e rendesishme sa trashesia e lekures!

A pajtoheni me kete thenie dhe pse?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alblord_5 nė 05.01.2009, 23:40


----------------------------------------
MUA NUK ME PENGON AJO SE TI PO RREN, POR PSE PO MENDON SE UNE TE BESOJ!
PMUsers Website
Top
Strider
Postuar nė: 05.01.2009, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007haha,cKa ste kujtohet edhe ty!!!

Do prgjigjem pas disa komenteve te antarve.


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Alblord_5
Postuar nė: 05.01.2009, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 19288
Bashkangjitur: 02.01.2009Cka mendon ti Strider, a do te ishte i/ e bukur nje person nese do te ishte pa lekure?


----------------------------------------
MUA NUK ME PENGON AJO SE TI PO RREN, POR PSE PO MENDON SE UNE TE BESOJ!
PMUsers Website
Top
Strider
Postuar nė: 05.01.2009, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Alblord_5 @ 06.01.2009, 01:51)
Cka mendon ti Strider, a do te ishte i/ e bukur nje person nese do te ishte pa lekure?

Mke ngushtuar shum be shoki...hahahah

sigurisht qe jo!

eshte njejt si vetura pa kareseri smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 05.01.2009, 23:56
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008 Citim (Alblord_5 @ 06.01.2009, 01:38)
Bukuria eshte e rendesishme sa trashesia e lekures!

A pajtoheni me kete thenie dhe pse?

po me qon likura e hollė? smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 05.01.2009, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007po si do behet halli se une edhe i heshem jam po edhe lekuren e trash e kam...
njeri deti bre vlla
ma mtrash lekura prej djellit....smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Alblord_5
Postuar nė: 06.01.2009, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 19288
Bashkangjitur: 02.01.2009 Citim (Ulqinaku @ 06.01.2009, 01:58)
po si do behet halli se une edhe i heshem jam po edhe lekuren e trash e kam...
njeri deti bre vlla
ma mtrash lekura prej djellit....smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4d6422f04.gif PO ti rezitesh ne diellin e Ulqinit, dhe je bere i bukur tuj ndejt me femra te bukura!


----------------------------------------
MUA NUK ME PENGON AJO SE TI PO RREN, POR PSE PO MENDON SE UNE TE BESOJ!
PMUsers Website
Top
AMONI
Postuar nė: 06.01.2009, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008 Citim (Alblord_5 @ 06.01.2009, 01:38)
Bukuria eshte e rendesishme sa trashesia e lekures!

A pajtoheni me kete thenie dhe pse?

jo, nuk pajtohem


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 06.01.2009, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (Alblord_5 @ 06.01.2009, 02:06)
smil3dbd4d6422f04.gif PO ti rezitesh ne diellin e Ulqinit, dhe je bere i bukur tuj ndejt me femra te bukura!

ku mke paa taj

gjithe diten tu ndajt ne forum ku de bohesh i heshem be vlla

:D

jam pak faca.... smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Alblord_5
Postuar nė: 06.01.2009, 00:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 19288
Bashkangjitur: 02.01.2009 Citim (Ulqinaku @ 06.01.2009, 02:12)
ku mke paa taj

gjithe diten tu ndajt ne forum ku de bohesh i heshem be vlla

:D

jam pak faca.... smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

Me mu ma ngadal, se une rezitem me driten e Monitorit! smil3dbd4dbc14f3f.gif

Bile edhe syzat i kam vendu! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
MUA NUK ME PENGON AJO SE TI PO RREN, POR PSE PO MENDON SE UNE TE BESOJ!
PMUsers Website
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 06.01.2009, 00:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (Alblord_5 @ 06.01.2009, 02:13)
Me mu ma ngadal, se une rezitem me driten e Monitorit! smil3dbd4dbc14f3f.gif

Bile edhe syzat i kam vendu! smil3dbd4daabd491.gif

lihu ma shume me krem mos ta djege lekuren

resitor factory 8*

dhe mos dil perapara monitorit para ores 15 se rezitimi i valeve ultra te mavajta eshte shume i madh...

ka met perzhajt krejt....hahahahaha smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 06.01.2009, 00:37
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Kjo me duket thenja me koti qe kam ndegju ndonjiher!!!!


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 06.01.2009, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Limmi smer vesht ti ka metaforizmat dhe ka filozofia...
edhe pse e kije shok te ngusht Sokratin por ke nevoj te rrish ende me at...
nuk e paske kapur si duhet...


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Alblord_5
Postuar nė: 06.01.2009, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 19288
Bashkangjitur: 02.01.2009 Citim (LIMMI @ 06.01.2009, 02:37)
Kjo me duket thenja me koti qe kam ndegju ndonjiher!!!!

Sepse ujku nuk i hane bakllavat! smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
MUA NUK ME PENGON AJO SE TI PO RREN, POR PSE PO MENDON SE UNE TE BESOJ!
PMUsers Website
Top
Shqipe1
Postuar nė: 06.01.2009, 00:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (Ulqinaku @ 06.01.2009, 01:58)
po si do behet halli se une edhe i heshem jam po edhe lekuren e trash e kam...
njeri deti bre vlla
ma mtrash lekura prej djellit....smil3dbd4d4e4c4f2.gif

ene une si taj smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio