Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njerėzit mė tė mirė...
Lijanaa
Postuar nė: 14.12.2012, 18:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 396
Antari Nr: 23187
Bashkangjitur: 18.08.2009Njerėzit mė tė mirė...

Mendoj se njerėzit mė tė mirė, janė ata pėr tė cilėt ja vlen gjithmonė, janė ata tė cilėt pėr fat tė keq humbasin pas dashurive tė pamundura, qė ēmenden pėr dikė qė nuk do t'i dojė kurrė, qė pėr tė qenė tė lumtur e kanė provuar njė ose dy herė dhe pastaj kanė hequr dorė, sepse lumturia nuk bėn pėr ta.

Njerėzit mė tė mirė janė ata qė janė tė bindur, janė ata qė nuk i besojnė kurrė tė parės "Tė dua", janė ata qė e dinė se tė dashuruarit nuk ėshtė pėr tė gjithė dhe pėr njė orė dashurie do tė sakrifikonin vite jete.

Njerėzit mė tė mirė janė ata qė nuk ju bėjnė pėrshtypje komplimentet, nga gjinia tjetėr, nga gjestet e mėdha.

Njerėzit mė tė mirė bien nė dashuri pėr arsye absurde,"ndėrsa rrėfejnė, ju duket pėr tė qeshur".

Unė mendoj se njerėzit mė tė mirė vuajnė shumė pėr tė qenė ata qė janė.

Susanna Casciani
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 14.12.2012, 23:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009S'KAA NJEREZ T'MIRE N'KET HAVA. smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 15.12.2012, 00:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Njona_GV @ 15.12.2012, 00:22)
S'KAA NJEREZ T'MIRE N'KET HAVA. smil3dbd4e29bbcc7.gif

Un xhi jem a


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 15.12.2012, 04:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011 Citim (Njona_GV @ 14.12.2012, 17:22)
S'KAA NJEREZ T'MIRE N'KET HAVA. smil3dbd4e29bbcc7.gif

Jo a?

Mire pra,po rri ketu n'toke smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Leona9
Postuar nė: 15.12.2012, 13:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 679
Antari Nr: 26235
Bashkangjitur: 08.03.2011njerezit e mire jane ata qe e shiqojne punen e tyre dhe nuk ua mbajn gajlen fqinjeve, se a u martuan, a u ndan, a gjeten pune, a fituan para, a i harxhuan parat ejt e keshtu njerez nuk ka ne rajonin ku jetoj une. te gjithe meren me punet e te tjereve se punet e veta i kan "perfekt"


----------------------------------------
VENI, VIDI, VICI
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 20.11.2013, 10:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (Leona9 @ 15.12.2012, 14:17)
njerezit e mire jane ata qe e shiqojne punen e tyre dhe nuk ua mbajn gajlen fqinjeve, se a u martuan, a u ndan, a gjeten pune, a fituan para, a i harxhuan parat ejt e keshtu njerez nuk ka ne rajonin ku jetoj une. te gjithe meren me punet e te tjereve se punet e veta i kan "perfekt"

Jo keta s`jan te mire por e kunderta esht duhet bajt dertin e kojshis se si i ka punet si i ka hallet..


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Burrnesha
Postuar nė: 16.08.2014, 05:33
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010Janė ata qė merren vetėm me punėt e veta!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio