Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> unikkatili, sa e keni ngu, dhe sa dini er to?
smoki_boos
Postuar nė: 20.05.2006, 17:40
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 1131
Bashkangjitur: 10.05.2006dashta me qel kete teme me pa sa dijn sa e ngojn njerezit se sa kam pa shum njerez jan tuj e ngu e shume te tjer kurioz per me dit me to
ok thanx per mire kutim e falje kerkoj per ata tipa qe i pengoj ose qe i dukna patetik smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 21.05.2006, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Hmmmm me thon te drejten, grupa i mire eshte sot per sot, ku i sfidon te gjitha grupat e tjera..nga menyra e regjistrimit te kenges,e deri te prezantimi i tyre,
Unikatil shum i smut njeri...hahhahaha;)
PM
Top
smoki_boos
Postuar nė: 21.05.2006, 17:08
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 1131
Bashkangjitur: 10.05.2006op njeri i smut osht edhe teper bile se qysh osht tuj knu edhe po me pelqen mendimi i tina ma shume per shqiptarine qe i mbrron identitetin tone kombetar, po edhe shume sende ka te mira te aj muzike osht e mire shume e forte edhe origjinale shume osht bile edhe bashkepunimi me shume njerez qe pe bon e keshtu qe shume sick dhe shume fucked up osht ai njeri shume i mir

respect for bloody alboz
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 22.05.2006, 13:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006shume sick dhe shume fucked up osht ai njeri shume i mir -njerezit sick dhe fucked up po te duken te mire smoki_boosi, nuk mund te te kuptoj,e cka jane per ty atehere ata qe nuk jane fucked up!!!


hej njerez cka po ndodh me ne?


Show some respect


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
SySTeM_oF_A_DoWn
Postuar nė: 23.05.2006, 22:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 234
Antari Nr: 1009
Bashkangjitur: 12.04.2006per mendimin tim k'ta jan vetem nji kontijer i berrlogut.


----------------------------------------
RockMetal4ever
PM
Top
smoki_boos
Postuar nė: 23.05.2006, 23:30
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 1131
Bashkangjitur: 10.05.2006hey njerez e thashe per muziken qe e kan te mire jo per qe jan njerez aq te mire por mos u ofendoni se nuk thashe qe na tjeret jemi te keqinj por e pata fjalen per muziken e tij si shume fucked up edhe sick osht qe po i thot ato fjalt nemuzike , se nuk e di qfar tipi osht keshtu se nuk e kam pa kurr ne jeten time e qa me thon tjeter s di njerez gjykoni qysh dini por ma mire kish me qn pak me ngu e masandej me thon qe jan berllog por pe shoh qe dikujt si pelqen kjo muzke e normal oshtme pas asi reagimi apo jo tung have func and stay cool

peace
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 24.05.2006, 23:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Shum kenge te bukura ka.....seksi fare...hahahhaha
Hmmm ja vlen te degjohet sepse tregon realitetin ne disa momente
PM
Top
Quasimodo
Postuar nė: 25.05.2006, 20:40
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 1028
Bashkangjitur: 15.04.2006...dhe keto fare unik-qafira po na tregojne neve realitet nga "rrota e te s' emes" ku gjenden..hehe.. :hammer: ...hahahaha....cfare perceptimi...po a thua aq e veshtire qenka te shohesh kete dreq realitet ketu tek neve??!! Po ky ska ndryshuar qe nga 1989 more, dhe poqese nuk e shofim, ska cka na duhen "censored " per e na treguar, eu lumi arkiva e keshillit komunal qe na mban emrat regjistruar si qytetare te Maqedonise, Kosoves apo Shqipersise,hudhni pasaportat miq...
PM
Top
SySTeM_oF_A_DoWn
Postuar nė: 26.05.2006, 11:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 234
Antari Nr: 1009
Bashkangjitur: 12.04.2006Po qfar more po keta nuk kan lidhje me muzik ....kta jan te ndertum prej ndytesirav te kanalizimit....
nuk dalin fmija me lujt pupca po dalin kendojn..... pun afmijve....


Muj me ju than qe ata njerz qe i ndegjojn keta , i takojn shtrese se nivelit me te ulet te njerzimit.----------------------------------------
RockMetal4ever
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 27.05.2006, 13:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Me te vertete i kane ca kenga te pa pame
PM
Top
TeToVa_dk
Postuar nė: 21.08.2006, 10:52
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2289
Bashkangjitur: 21.08.2006tung...

me than verteten, keto mire kendojne apo si thojn "repovatin"...

Por problemi oshte qe shum shajn, kjo nuk ju ka hije hiq....


kjo ishe mendimi im

ciao
PM
Top
UniKKatiL.modafuckaz
  Postuar nė: 08.09.2006, 16:56
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 2647
Bashkangjitur: 08.09.2006Hejj shipee kush o qaj system oj down qi pi ja man vetes kishe un dikushi smil3dbd4dcd7b9f4.gif
UniKKatiL 4live.. modafuckazz .. smil3dbd4daabd491.gif TBA my white niggaz..
Kush kan dashni per too Edhe ai ka per taa e kush ja ka inatii
(VEREJTJE- FJALOR TE TILL NUK PERDORET KETU ANDAJ NUK E KAN VENDIN TE GJITHA FJALET- STAFII):-D
Aiitt Peaceeee shipee... smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
Reddy.TBA-UniKKatiL
  Postuar nė: 11.09.2006, 12:55
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 2696
Bashkangjitur: 11.09.2006Edhee unee UniKKatiL.modafuckaz i bashkangjitnaa uRimiT toN.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4daabd491.gif Ee kshtu Mos Hani Shum TUm Okk smil3dbd4e398ff7b.gif. Nga Reddy.TBA-UniKKatiL.Bay Bay Dostaa smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 11.09.2006, 23:37
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Quasimodo- ke kujdes , sesht forum pornografik te shkruash gjith at epsh qe e ke ne kry,njeashtu edhe ju -Reddy.TBA-UniKKatiL.Ky esht forum studentor , keni pak kujdes se fundi respekt....mos detyroni qe cdo postim te cenzurohet.


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
Reddy.TBA-UniKKatiL
  Postuar nė: 12.09.2006, 14:51
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 2696
Bashkangjitur: 11.09.2006Hahahahahahahaha. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio