Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dashuri., Pershkruani dashurine.
Nurxhan
  Postuar nė: 18.08.2019, 12:34
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 27939
Bashkangjitur: 18.08.2019Dashuri.
Shiko po bie shi ne cdo lot tek syte e tu.
Shiko po fryn era, kur them era e kam fjalen per ty.
Shiko, dielli i ngrohte dashuria jote me ngrohu ti nuk hoqe dore dhe nga vdekja brenda meje.
Teksa dielli lind e lulet celin dhe jeta kalon, une jam me ty.
Nese nje dite ndodh qe ndarja troket ne deren tone koha qe kalova me ty eshte mjaftueshem per mua.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 18.08.2019, 20:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009kush ta ka gjeg mi ene tpaska len a?


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio