Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bushi qėndron prapa sulmeve tė 11. 09, ???
Princo
Postuar nė: 10.09.2009, 14:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009MINISTRJA FFRANCEZE: Bushi qėndron prapa sulmeve tė 11. 09.
Ministrja pėr rregullimin banesorė dhe hapėsinorė nė qeverinė Franceze Christine BOUTIN ka deklaruar se ėshtė shumė e mundur qė prapa sulmeve tė 11. 09. 2001, tė qėndrojė qeveria amerikane nė krye me kryetarin Xhorxh Bush, transmeton Rojtersi.

Reklam
Nė njė debat televiziv para se tė ulej nė ulėsen e ministres nė pyetjen drejtuar asaj: A mendoni se ėshtė e mundur qė prapa sulmeve te 11\09 qėndron pikėrisht Bushi dhe administrate e tij, ėshtė pėrgjigjur: “Konsideroj se administrata e Bushit qėndron prapa kėtyre sulmeve. Po, vėrtetė kėtė e mendojė”.

Christine Boutin: Konsideroj se administrata e Bushit qėndron prapa kėtyre sulmeve.

Boutin i ka paraqitur dyshimet e saja dhe ka shfaqur qėndrimin e saj personal se prapa sulmeve tė 11 shtatorit nuk qėndron Al – Kaida, ashtu siē interpretohet pėr ēdo dit. Dyshimet e saj i mbėshtet nė faktin se shumė web sajte nė internet qė flasin lidhur me kėtė ngjarje pikėrisht mohojnė pėrzierjen e organizatave tė huaja nė kėtė ngjarje. “Pėrse tė mospėrfillim mendimin e njė numri kaq tė madh njerėzish lidhur me kėtė temė”? ka thėnė Boutin


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.09.2009, 14:28
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Bushi qėndron prapa sulmeve tė 11. 09....
KREJT E DINE.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Princo
Postuar nė: 10.09.2009, 14:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (packs @ 10.09.2009, 15:28)
Bushi qėndron prapa sulmeve tė 11. 09....
KREJT E DINE.

Ministria franceze nuk eka dit deri sote po ka edhe shum tjer qe nuk edin akoma.....


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 10.09.2009, 14:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006fajtnja gishtin bushit cellojni pulat u shkon lengi kalofshi mir kliente

Ky postim ėshtė ndryshuar nga zeshkani nė 10.09.2009, 14:34
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
botox
Postuar nė: 10.09.2009, 15:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 419
Antari Nr: 22610
Bashkangjitur: 18.06.2009kjo u dit qysh motiiiiiiiiiiiii amo sguxojke kush me thon der sa ke ai kryetar


----------------------------------------
E pyta tdashuren qa po don
tha kurgja tjeter veq silikon
i thash hajde ta jap ni boks
tha amo masnej ma jep pak botox
PM
Top
gardist
Postuar nė: 10.09.2009, 15:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007Asgje e re ne kete teme.

Edhe vet Bushi me 2 fije mend e ka ditur kete pune e lene ma nje ministre franceze. hehehe


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
cesc
Postuar nė: 10.09.2009, 17:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Dihej qe ne fillim kjo... smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
franco
Postuar nė: 10.09.2009, 23:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 22792
Bashkangjitur: 04.07.2009e ditme ka qen kjo pun
krejt per biznes vllaj


----------------------------------------
barcelonista 4ever
dituria vlen me shum se pasuria....[COLOR=blue][SIZE=7]
PM
Top
Genius.D
Postuar nė: 10.09.2009, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008KJO KA QENE E DITUR QE MOTI....
KETO JANE KOMPLOTE TE PREGATITUR NGA MASONERIA... GJE NE TE CILEN BEN PJESE EDHE BUSH..


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
Princo
Postuar nė: 13.09.2009, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Bushi prapa 11 Shtatorit
Ylli i mirėnjohur nga Hollivudi Ēarli Shin po e akuzon administratėn e ish presidentit Amerikan Xhorxh Bush pėr bėrjen e sulmeve tė 11 Shtatorit 2001, duke thirrur pėr njė hetim tė pavarur.
E diel, 13 Shtator 2009 16:11

"Njerėzit e SHBA-ve dhe tėrė botės e dėshirojnė tė vėrteten," tha Shin nė njė video mesazh drejtuar presidentit tė tanishėm Barak Obama.

"Komisioni pėr hetim tė kėtyre sulmeve thonė se janė gėnjyer, mashtruar dhe ndaluar nga kryerja e hulumtimeve tė vėrteta."

Shin gjithashtu i ka shkruar edhe mė herėt njė letėr presidentit Obama ku e akuzonte administratėn e Bush-it pėr mbulim tė kėtyre sulmeve.

Afėr 3000 veta u vranė kur dy aeroplanė goditen ndėrtesat e Qendrės Tregtare tė Botės nė vitin 2001.

Ky aktor nga Hollivudi kėrkoi nga administrata e Obamės pėr tė nisur njė hulumtim pėr kėto sulme.

"Zotėri president unė paraqitem para jush nė emėr tė familjarėve tė viktimave tė 11 Shtatorit e edhe nė emėr tė milionave vendasve tė mijė Amerikan."

Videoja qė zgjatė pėrmbi gjashtė minuta paraqet pamje nga sulmet me zėrin e aktorit nė tė.

"Zotėri Obama ti ke fuqinė dhe pėrgjegjėsinė pėr tė nisur njė hetim tė vėrtetė dhe tė pavarur pėr kėto sulme dhe pėr pasojat e tyre.

Ne presim nga ti zotėri President. Pra qėndro nė anėn e mirė tė historisė."

Disa teori, kolapsin e ndėrtesave tė Qendrės Tregtare Botėrore, e paraqesin si shembje tė kontrolluar.----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
want3d
Postuar nė: 13.09.2009, 16:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007normal qe ai qendron, te kisha qen une moti me kishin fshi smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Princo
Postuar nė: 13.09.2009, 16:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (want3d @ 13.09.2009, 17:06)
normal qe ai qendron, te kisha qen une moti me kishin fshi smil3dbd4e5e7563a.gif

po normal qe ajo ka qen shak per te fshi deken.............????????/
All-llahu ju ndihmoft besimtarve..............


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
want3d
Postuar nė: 13.09.2009, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007 Citim (Princo @ 13.09.2009, 17:12)
po normal qe ajo ka qen shak per te fshi deken.............????????/
All-llahu ju ndihmoft besimtarve..............

Amiin, dhe na permisofte neve dhe udheheqesit tane smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
doc
Postuar nė: 13.09.2009, 16:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2406
Antari Nr: 18959
Bashkangjitur: 09.12.2008eshte veshtire per te besuar.....


----------------------------------------
para se te veprosh mendo...

aventurat kalojn shpejt.........
PM
Top
fato1
Postuar nė: 13.09.2009, 16:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Padyshim smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio