Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime festen e Bajramit., Urime!
DonDevil
Postuar nė: 19.09.2009, 11:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2653
Antari Nr: 19432
Bashkangjitur: 12.01.2009
Pershendetje,motra dhe vellezer

Neser eshte dite e madhe eshte festa jone e shumpritur *Bajrami*..

Me lejoni qe ne emerin tim,t`ua uroj te gjith muslimanve festen e Bajramit . ( nuk dua ta quaj fiter Bajram) do e quaj ne menyre tjeter Bajrami i madh....

Dhasht Zoti qe gjithmon te mbreteroj Paqja , Dashurija , Mirkuptimi dhe Lumturia ne zemrat tona..

InshAllah,All-llahu xh.sh uaa befte kabull agjerimin,na meshirofte per gabimet tonaa,,dhe na udhezofte ne rrugen e tij te drejte..

Pra,edhe njeher Gezuar festen e shejnte te Bajramitt,Zoti ju bekoft dhe ju dasht shendet,juve dhe familjevee tuaja..


Me Respekt,DonDevil.......


Ky postim ėshtė ndryshuar nga DonDevil nė 19.09.2009, 11:55


----------------------------------------
Silent!
PM
Top
Lexo
Postuar nė: 19.09.2009, 12:46
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Mė lejoni qė nė emrin tim personal dhe nė emėr tė gjithė tė punėsuarve nė komunėn e Tetovės, t`ua uroj Fitėr-Bajramin, kėtė festė tė madhe tė devotshmėrisė, sakrificės dhe solidaritetit njerėzor.

Uroj qė kjo festė e pėrndritur t`ju ofrojė dashuri, paqe dhe lumturi nė vatrat tuaja familjare.

Uroj qė kjo festė e pastėrtisė shpirtėrore t`ju ketė gjetur me dashuri mė tė madhe, mė tė devotshėm, mė konstruktiv dhe mė tė lartėsuar nė dritėn e kėsaj feste dhe nė pėrkushtimet e pėrditshme.

Me respekt,
Kryetari i komunės sė Tetovės
Prof.Dr. Sadi Bexheti


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Lexo
Postuar nė: 19.09.2009, 12:47
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Nė kėtė festė tė madhe tė Fitėr-Bajramit, nė kėtė ditė tė shėnuar, uroj qė drita e mirėsisė e paqes dhe sakrificės tė shpėrndahet nė familjet tuaja. Uroj qė kjo ditė tė reflektojė pėrkushtimin e pėrshpirtshėm ndaj vlerave mė tė ndritura njerėzore, pas njė muaj agjėrimi.

Le tė jetė kjo festė e Fitėr-Bajramit stimulim ndaj ftesės sė besimit dhe forcim e zemrave drejt shkallėve mė tė larta tė devotshmėrisė. Le tė jetė festa e Fitėr-Bajramit moment i vetėdijesimit dhe i respektit ndaj dinjitetit njerėzor.


Me respekt,
Kryetari i komunės sė Gostivarit
Prof.Dr. Rufi Osmani


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 19.09.2009, 13:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008O Urime e Inshallah All-llahu na ka pranu agjerimin e ibadetin gjat ketij muji

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
the_undead
Postuar nė: 19.09.2009, 13:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Urime gjithe muslimanve.Zoti iu pranoft agjerimin dhe lutjet.
Eshte dite e madhe Dita e Bajramit,por do ta festoj me buzeqeshje dhe gezim ai qe ka agjeru dhe ka ndergjegjen e pastert ndaj Zotit.


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
ekselenca
Postuar nė: 19.09.2009, 13:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 944
Antari Nr: 23061
Bashkangjitur: 30.07.2009hey urime bajrami te gjith shqiptareve dhe myslimaneve
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 19.09.2009, 14:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Urime dhe me fat festa e Fiter Bajramit.

Kjo fest madheshtore mbjellt ne zemrat tona harene dhe gezimin, qetesin shpirterore dhe perforcimin e dashurise vellazerore.

Paci shendet, lumturi dhe begati ne familjet tuaja.
Zoti jua pranofte adhurimet.

Ju deshiroj dite te hareshme festive.

Me rrespekt e selam DASAAA


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
MeeLot
Postuar nė: 19.09.2009, 14:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009Shendeti , lumturia dhe paqja gjith qofte ne familjet tuaja
Urime t;gjithve.


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 19.09.2009, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008urime festen e Fiter Bajramit.. smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga emka-a nė 19.09.2009, 14:25


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Anda
Postuar nė: 19.09.2009, 14:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 702
Antari Nr: 13432
Bashkangjitur: 05.02.2008Shendet, fat, paqe, solidaritet, bamiresi, ngadhnjim e cdo te mire ju uroj ne familjet tuaja me rastin e festes se Bajramit. ME FAT.
PM
Top
ar2yy
Postuar nė: 19.09.2009, 14:33
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008Ume festen te gjithe myslimaneve. All-llahu kabull te gjithe atyre qe kane agjeruar!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 19.09.2009, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008edhe president i forum ja uron fiter bajram mireqenie lumtur harmon familjare sofra te jen mbushra


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 19.09.2009, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Urime festen e Bajramit. Allahu na pranoft agjerimin dhe ibadetet tjera, Urime diten e shperblimit :)


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 19.09.2009, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008njeherit dua tju uroj qe zoti te gjitheve tna pranoj agjerimin dhe per se dyti do doja qe tjua uroj bajramin e madh


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Embargo
Postuar nė: 19.09.2009, 15:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Urime Festen e Bajramit, inshallah Allahu.xh.sh. na pranon agjerimin!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio