Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SH.I Urime Ditelindjen
dajki
Postuar nė: 16.10.2009, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Pas nje periudhe te shkurt pushimi nga ditelindjet nga V.I.P.-at e forumit...tash sa e verejta se antarja jon SH.I e paska ditelindjen.
Edhe pse as nuk e njof e as nuk um njef...ne shenj rrespekti si antare e forumit (per postimet e saja) dhe si bashkeqytetare e imja,shfrytezoj rastin te them :

HAPPY BIRTHDAY


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 16.10.2009, 23:32
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Urime ditlindja SH.I inshalla i ben edhe 100 te tjera cdo te mire ne jet,fat dhe shendet.


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Trishtimi
Postuar nė: 16.10.2009, 23:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008HAPPY BIRTHDAY sh.i


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
the_undead
Postuar nė: 16.10.2009, 23:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Urime ditelindjen sh.i
Te deshiroj shende,fat dhe shume suksese.


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 16.10.2009, 23:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009urime ditelindjes. tu plotesoft qdo deshire


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
INNA
Postuar nė: 16.10.2009, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008SHUM URIMEE PER TY,SHUM URIME PER TY SH.I ..
PM
Top
festina
Postuar nė: 16.10.2009, 23:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Sh.I urime.
Te deshiroj gjithe t'mirat ne jete...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
amiri
Postuar nė: 16.10.2009, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3818
Antari Nr: 13736
Bashkangjitur: 18.02.2008urime d-lindja Sh.I


----------------------------------------
Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
PM
Top
Harith
Postuar nė: 17.10.2009, 00:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008shume urime sh.i i gzofsh edhe qum qum tjera


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
danes-x
Postuar nė: 17.10.2009, 06:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 346
Antari Nr: 14942
Bashkangjitur: 12.04.2008Urime Urime..
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 17.10.2009, 09:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009Urime i bofsh 200 smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 17.10.2009, 10:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008URIME U RRITSH E MADHE U BOFSH BOR smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
The_Light
Postuar nė: 17.10.2009, 10:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Urime bashkqytetare...


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
si-kapetan
Postuar nė: 17.10.2009, 10:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 7650
Bashkangjitur: 06.06.2007joyeux anniversaire
PMMSN
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 17.10.2009, 10:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Urime,jete te gjate aq sa do vete!

Suksese ne cdo sfere te jetes.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio