Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime datlindjen., Admiral dhe Wolfy
festina
Postuar nė: 19.11.2009, 23:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Verejta se dy antare me te rregullt te forumit kishin datlindjen pra keta jane:
Admiral dhe Wolfy, Ju deshiroj cdo te mire ne jete, fat dhe suksese...

Urime.
Per dyte smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga festina nė 19.11.2009, 23:47


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 19.11.2009, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Urime Urime
Ku jeni mos u mshefni duhet me na pagu nga nje pije


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
arjani83
Postuar nė: 19.11.2009, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009URIME URIME GJITH TE MIRAT SHENDET FAT LUMTURI GZOFSHI EDHE SHUM VITE TJER


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 19.11.2009, 23:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008urime urime urime, me fat shendet e plotesim deshirash


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Lindi070
Postuar nė: 19.11.2009, 23:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1073
Antari Nr: 6510
Bashkangjitur: 23.03.2007Urime dhe shpresoj te keni nje jete te gjate dhe te lumtur!


----------------------------------------


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 19.11.2009, 23:46
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Urime Admiral dhe Wolfy

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 19.11.2009, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009oooo tank ju tank ju... po o njerez ka edhe 13 min koh bre deri te ditlindja ime.. muhahahahha...FLM FLM te gjithve muhahahha...
per krejt ka nje Cola.... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


P.S. Sjam un ma i regullti.. po ma i smuti smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Harith
Postuar nė: 19.11.2009, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (wolfy @ 20.11.2009, 00:48)
oooo tank ju tank ju... po o njerez ka edhe 13 min koh bre deri te ditlindja ime.. muhahahahha...


Festina e gutshme osht e ka oren ma heret ajo smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Embargo
Postuar nė: 19.11.2009, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (festina @ 20.11.2009, 00:41)
Verejta se dy antare me te rregullt te forumit kishin datlindjen pra keta jane:
Admiral dhe Wolfy, Ju deshiroj cdo te mire ne jete, fat dhe suksese...

Urime.
Per dyte smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Kohė krize, kursejmė nė hapjen e temave, prandaj edhe urojmė e pėrshėndesim disa nė njė temė smil3dbd4daabd491.gif


Ne teme: Urime per 2-te Ditelindjen!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 19.11.2009, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Wolfy, e ke ditėlindjen dhe s'thua gjė? smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil4a8ad6c75954c.gif

Urime pra qė tė dyve! Gjithė tė mirat nė jetė! smil3dbd4d6422f04.gif

Fotografi e jashtme


smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 19.11.2009, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007urime, kush do paguje kafe prej ketyre dyve ?


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
the_undead
Postuar nė: 19.11.2009, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Urime ditelindja wolfy & admiral.Shendet,fat dhe shume suksese.U befshi 200 vjet...te dy bashk mendoj...e ju ndani sipas marreveshjes.(shaka) smil3dbd4e398ff7b.gif
smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif ice coffe per te dy.


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 19.11.2009, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Foks_Ecc @ 20.11.2009, 00:51)
urime, kush do paguje kafe prej ketyre dyve ?

smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif
2-te nga nje


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
wolfy
Postuar nė: 19.11.2009, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009 Citim (Sybella @ 20.11.2009, 00:51)
Wolfy, e ke ditėlindjen dhe s'thua gjė? smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil4a8ad6c75954c.gif

Urime pra qė tė dyve! Gjithė tė mirat nė jetė! smil3dbd4d6422f04.gif

Fotografi e jashtme


smil3dbd4e5e7563a.gif

ooo kisha haru.. kur e pash temen..thash..ho kush e paska ditlindjen sot..
pastaj smil3dbd4d8676346.gif un..


danke suesse ^^


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
festina
Postuar nė: 19.11.2009, 23:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Harith @ 20.11.2009, 00:49)
Festina e gutshme osht e ka oren ma heret ajo smil3dbd4daabd491.gif

Nuk jam e ngutshme une por ora e forumit smil3dbd4daabd491.gif smil4a8acf686328f.gif une ketu e kuptova se e kane datlindjen.

Embargo, eshte shume normale sepse njekohesisht po i kursej edhe nje dy-tri klikimi tjera(jo dy tri po shume e shume klikime) + edhe ju e keni mundesin te uroni per dyt ne nje vend cka nenkupton edhe shfrytzim kohe etj etj...Jo rastesisht e bera keshtu smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Me t'mira


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio