Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Studentet.info mbush 5 vjet
r.mislimi
Postuar nė: 24.11.2009, 10:38
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004



Studentet.info mbush pesė vjet

Tė nderuar anėtarė tė “Studentet.info”. Sot mbushen 5 vjet nga krijimi i web faqes mė tė popullarizuar, e cila nė tė gjitha aspektet e ka verifikuar angazhimin e vet, nė pėrputhshmėri me emrin qė mban. “Studentet.info” ėshtė krijuar si faqe pėr tė prezantuar, trajtuar dhe debatuar problemet e studentėve, gjithė atė botė tė trazuar tė tyre, e cila shpeshherė ka mbetur e heshtur.

Kjo faqe studentore brenda kėtyre 5 viteve ka arritur qė kėtė botė tė heshtur ta trazojė me informacione, tema dhe me debate tė shumta, tė cilat kanė ndikuar jashtėzakonisht nė shpalimin e problemeve, devijimeve dhe keqpėrdorimeve tė shumta, nga tė cilat kanė qenė viktimė studentėt dhe pėrgjithėsisht brezi i ri.

Kjo faqe ka arritur qė me guxim tė futet edhe nė keqpėrdorimet politike dhe tė natyrave tjera, tė cilat janė prezantuar me argument dhe me objektivitet.

Pikėrisht, nė kėtė drejtim ėshtė pėrqendruar misioni i kėsaj faqeje, e cila ka qenė njė forum i pazėvendėsueshėm pėr studentėt dhe pėr zėrat e lirė, tė cilėt kanė pasur se ēfarė tė thonė nė lidhje me tė gjitha kėto keqpėrdorime qė ua kanė zėnė frymėn studentėve dhe tė rinjve.

“Studentet.info” edhe nė tė ardhmen do tė jetė njė forum i hapur pėr tė gjitha problemet me tė cilat ballafaqohen brezi i ri dhe studentėt.

Me guxim dhe me pėrgjegjėsi, ne do tė jemi zėri i gjithė atyre qė atakojnė padrejtėsitė dhe qė pėrpiqen qė e vėrteta tė jetė temė debati nė hapėsirėn publike.

Nė kėtė drejtim, ne do tė jemi nė vijė tė misionit tonė pėr tė prezantuar dhe pėr tė debatuar mbi tė gjitha problemet qė atakojnė botėn e brishtė tė studentėve shqiptar dhe gjithė devijimet qė atakojnė mirėqenien dhe normalitetin e botės sė tyre.

Urojmė qė ky mision, bashkė me ndihmėn e anėtarėve, tė jetė rruga nėpėr tė cilėn ne do tė ecim edhe nė tė ardhmen.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
festina
Postuar nė: 24.11.2009, 10:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008



Urime www.studentet.info


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Princo
Postuar nė: 24.11.2009, 10:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009



urime urime dhe i bafte edhe 100.000...

Urojmė qė ky mision, bashkė me ndihmėn e anėtarėve, tė jetė rruga nėpėr tė cilėn ne do tė ecim edhe nė tė ardhmen.

keti urimi i bashkangjitem edhe une...


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 24.11.2009, 11:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009



Urimit edhe un i bashkangjitem


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
B.tetovari
Postuar nė: 24.11.2009, 11:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1479
Antari Nr: 16500
Bashkangjitur: 21.07.2008



-Urime Studentet.Info,Urime per Staffin dhe per Pronarin.

-Shpresoj se edhe shum vite te tjera do te jemi se bashku.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga B.tetovari nė 24.11.2009, 11:04


----------------------------------------
Njė komb egziston vetėm atėhere kur fillon tė shqetsohet pėr fatin e tij.
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 24.11.2009, 11:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007



URIME URIME
ishalla edhe 1000000 vjet ...SUKSESE


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
Diellza
Postuar nė: 24.11.2009, 11:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 547
Antari Nr: 13318
Bashkangjitur: 01.02.2008



Urime per kete faqe te mrekullueshme qe marim informata per shumecka
URIME URIME
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 24.11.2009, 11:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007



GEZUAR GEZUAR

I nderuar z.Rami Mislimi, ju uroj per kete pune qe keni bere deri me tani edhe pse jeni ballafaquar me shum cka e cila ju ka veshtiresuar funksionimin ndoshta edhe shume me te mire te kesaj veb faqe. Apsolutisht nuk ka gje me te bukur se nje vend ku studentet mund te tregojne krenarine e tyre studentore dhe te flasin hapur per dicka qe ata ne fakt i preokupon. Por per fat te keq z.Mislimi edhe pse ju keni aritiur ne piedestal qellimi ose mesazhi ka aritur ne vesh te matrapazeve por me e keqja eshte se shume her mesazhet tona bujare degjohen nga shurmemecet...

Ju uroj shume vjet te tjera gezofshi te gjith qe lexoni pa mar parasyshe orientimin politik, fetar dhe rajonal ju uroj me gjith zemer te mira te gjith studenteve.

Me repsekt per www.studentet.info dhe stafin ne teresi

ēuni

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ēuni nė 24.11.2009, 11:26
PM
Top
jetah
Postuar nė: 24.11.2009, 11:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009



urime ... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Kacurelja
Postuar nė: 24.11.2009, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008



urime...mendoj se ka pasur efekt kjo faqe.... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Myself
Postuar nė: 24.11.2009, 11:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 601
Antari Nr: 23199
Bashkangjitur: 19.08.2009



U rritshi, e u befshi te mdhenj.


----------------------------------------
"Down to you"
PM
Top
MeBaj
Postuar nė: 24.11.2009, 12:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 19292
Bashkangjitur: 02.01.2009



JU JAM MIRNJOHES PER PUNEN QE KENI BĖRĖ ME INFORMATORIN ME TE AFERT PER STUDENTITN DHE TE RIUN SHQIPTARĖ PRA, URIME WWW.STUDENTET.INFO
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 24.11.2009, 12:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009



Urime urime.....!!


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
want3d
Postuar nė: 24.11.2009, 12:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007



urime...
Per problemet e politikanve po debatohet me shume se sa per problemet e studenteve...
qellimi tjeter send e perdorimi tjeter..

Ky postim ėshtė ndryshuar nga want3d nė 24.11.2009, 12:30


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 24.11.2009, 12:33
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008



Urime pėr staffin, por njėherit edhe pėr antarėt e forumi, pasi qė ata janė fuqia lėvizėse e kėtij forumi. Tė shpresojmė se do tė vazhdojm edhe mė tej!


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio