Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Barcelona-real Madrid, Kush do fiton?
almir_27
Postuar nė: 22.12.2007, 21:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 201
Antari Nr: 12151
Bashkangjitur: 22.12.2007smil3dbd4e5e7563a.gif ah sa do kisha desht me fitu Real Madridi...

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
" Ē'ƒαяĖ ηυк šнєн мє šутĖ тυαנ,мσš є šнριкĖ мє gנυнĖη тĖη∂є"
PMMSN
Top
don_dardi
Postuar nė: 22.12.2007, 21:03
Quote Post


don_dardi
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 12110
Bashkangjitur: 21.12.2007Do kete gola kjo ndeshje, sa per fitues shanset 50-50


----------------------------------------
The deepest principle of human nature is the desire to be appreciated
Fjala eshte si bleta, ka mjalten por ka edhe thumbin.
PMIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
Top
InSiDe
Postuar nė: 22.12.2007, 21:11
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Mendoj se do te fitoj Baarca..


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 22.12.2007, 21:34
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007ja barca fiton, ja reali... po ka shansa te mbeten baraz :P


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
InSiDe
Postuar nė: 22.12.2007, 21:54
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007orfeu qitash ki fol si burrat:P njona prej qatyne 3 opcioneve tua ska ku me shku pa dal :P


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
Strider
Postuar nė: 22.12.2007, 22:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007un mendoj se barcelona do fitoje ndeshjen,porprap se prap nuk dihet,sepse,barcelona do vi ne mungesa te shumta ne kete ndeshje
si psh:Ylli Argentinas leo messi,Ronaldinho,deco,henry,yaya toure,bojan.
respekte


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 22.12.2007, 22:02
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007 Citim (InSiDe @ 22.12.2007, 21:54)
orfeu qitash ki fol si burrat:P njona prej qatyne 3 opcioneve tua ska ku me shku pa dal :P

epo inside, une ose foli, ose hic nuk foli... (edhe ket mire e thash e)

respekte


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 22.12.2007, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007do fitoje real madridi 3:1


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
Detectiv
Postuar nė: 22.12.2007, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 158
Antari Nr: 9772
Bashkangjitur: 24.09.2007Ej BARCA osht 1
PMIntegrity Messenger IM
Top
eni12
Postuar nė: 22.12.2007, 23:13
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 9899
Bashkangjitur: 30.09.2007reali do ta shkatrroj barcelonen sepse barcelona nuk osht kerka edhe pse ka lojtar me emmr
PM
Top
basketbolisti
Postuar nė: 22.12.2007, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007pa dyshim duhet tshpallet loja e vitit...


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top
timm_tt
Postuar nė: 23.12.2007, 00:11
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 7103
Bashkangjitur: 26.04.2007Fiton Reali patjeter....

Forca REAL MADRID !!!
PM
Top
TheTeshki
Postuar nė: 23.12.2007, 01:46
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 10904
Bashkangjitur: 11.11.2007nje gje eshte e vertet se Fasa te Realit te Madidit jan te gjith ato njeres qe e kuptoj futbollin dhe spektaklinin, nuk dua ti fyej fansat e Barcelones vec desha te them se sipas nje angkete te bere neper shum qytete evropjane eshte konkluduar se shumica e atyre qe e adhurojn Barcelonen jan te moshes shum te re( pra ato qe e fantazojn dhe nuk mund ta kuptojn futbollin) nedersa Reali i madridit eshte favorizuar dhe mbeshtetur nga mosha me e pjekur dhe nga shum analist futbolli, Pra Reali i Madridit eshte ekip gjigante..... per me teper do te vertetohemi te dielen ... pershendetje
PM
Top
ManInBlack
Postuar nė: 23.12.2007, 02:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 158
Antari Nr: 10288
Bashkangjitur: 17.10.2007hej the teshki ne teme nuk shkruan se cila moshe e pelqejne barcelonen apo realin e madridit po vetem nje mendim i supozuar ni yni dhe te lutem mos ja kput kot muhabete pa baza oki.the se ato jan te moshes se re po megjithate duhet me dit dika "ARDHMERIA U TAKON TE RINJEVE" pa kec kuptime...........


Ky postim ėshtė ndryshuar nga ManInBlack nė 23.12.2007, 02:58
PM
Top
muzi
Postuar nė: 23.12.2007, 03:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007Mendoj se barcelona do te fitoj por nese reali angazhohet me mire mund te kete ndonje barazim, duke mos haruar se ne qofte se barca tregon me pak loje fitorja eshte e realit.


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio