Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bigit i plasi filmi ...
eros_77
Postuar nė: 09.04.2010, 11:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006Une skam edukate .. une me dash ta luj nanen ;)) ?http://www.youtube.com/watch?v=YQJTBC_kkoQ


Ky postim ėshtė ndryshuar nga eros_77 nė 09.04.2010, 11:32
PM
Top
timii
Postuar nė: 09.04.2010, 11:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 24429
Bashkangjitur: 29.01.2010haauhhauhauha :p shum e sert bree:p
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 09.04.2010, 11:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009ahhahaah Bigi bre aahhahaha Un ta luj nanen ahahhaha


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
besimD
Postuar nė: 09.04.2010, 11:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 900
Antari Nr: 9531
Bashkangjitur: 14.09.2007bigi shume e rezikshme..omg :):)
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 09.04.2010, 11:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Vallah bre me BIgun, ska ajo me te vertet esht nje BIG e gjithanshme esht, e la Rozanen me goje hapur, per gjynah, po kshtu e lypin kta te Shqiperise. ahahaa


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 09.04.2010, 11:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009heheheheh qashtu bigi mos ja luj vec nonen po ene baben heheheh


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
niss@
Postuar nė: 09.04.2010, 12:28
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 24793
Bashkangjitur: 29.03.2010Mirė ia bėri Rozanės sepse e meritoi.
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 09.04.2010, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Hajde shipe hajde u bom ene ne per kesi kopleraja, turp keto jane sende te felliqura dhe degjeneruse per mbarshoqerine
PM
Top
arbaaa
Postuar nė: 09.04.2010, 12:56
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 14
Antari Nr: 24853
Bashkangjitur: 08.04.2010fjalor katastrofe ne cdo moment
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 09.04.2010, 12:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Qishtu e ka msu Menduhi hahahahahahahahahahahahah...


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
adora
Postuar nė: 09.04.2010, 13:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 8778
Bashkangjitur: 05.08.2007
Jashte temes!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga packs nė 09.04.2010, 13:32


----------------------------------------
Jeta e budallait eshte me e keqe se vdekja...
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 09.04.2010, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007cellam e ka Bigi mendon se do fitoje vota ashtau kinse do jete ne qender te vemendjes mu duk palidhje si mashkull hahahhah si ngjan more femres te jete agresive definitivisht ...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga kritiku_1 nė 09.04.2010, 13:12


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 09.04.2010, 13:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009 Citim (New_Democrats @ 09.04.2010, 13:59)
Qishtu e ka msu Menduhi hahahahahahahahahahahahah...

Po e merr msysh najka ket Menduhin spo e hjek prej goje kurr ti, ahahaha.
Leje Menduhin per tjeter send po flasim, cfare hajvani nime qe je...


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 09.04.2010, 13:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (adora @ 09.04.2010, 14:10)
a e shofish edhe ne enderr Menduhin ti?? smil3dbd4dbc14f3f.gif

Pyte Bigin ;)


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
adora
Postuar nė: 09.04.2010, 13:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 8778
Bashkangjitur: 05.08.2007 Citim (kritiku_1 @ 09.04.2010, 14:11)
cellam e ka Bigi mendon se do fitoje vota ashtau kinse do jete ne qender te vemendjes mu duk palidhje si mashkull hahahhah si ngjan more femres te jete agresive definitivisht ...

ncuk se ka callam, cajo eshte 100% Bigi ahaha llom e ka bo smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Jeta e budallait eshte me e keqe se vdekja...
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio